Гевгелија
                           
22 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор

Се издава дуќан спроти главниот влез на новиот Градски пазар во Гевге...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

12 јул 12:58деловен простор 50м2+70м2+40м2

-Се издава Деловен простор на ул. Моински пат б.б во близина на би...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

29 мај 11:27Se izdava dukan

Za poveke informacii 078311070


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

15 мај 19:25Деловен простор

Се издава деловен простор, целосно реновиран. Се наоѓа на одлична ло...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

21 апр 09:20Деловен простор

Се продава деловен простор на улица железничка Џоко 077656252 Џоко ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

18 апр 14:14deloven prostor

deloven prostor na bulevar gevgelija do benzinska stanica makpetrol ....


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

04 апр 15:45Dukan vo centralno podracje

Se izdava dukan vo centralno gradsko podracje na glavna ulica vo Gevg...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

01 мар 19:28Se izdava

Objektot e nova gradba na prometna ulica,prva zona od centralno grads...


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

23 јан 13:16Dukan na atraktivna lokacija .

Dukanot e klimatiziran!


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

08 дек 13:40Се издава!

Центар локација ✅ Решено греење и ладење ✅ Ул. Гевгелиски Партизанс...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

05 дек 17:25Се издава!

Центар локација ✅ Греење и климатизација ✅ Ул. Ѓорги Велков, Гевгел...


150 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

05 дек 17:24Deloven prostor Vo centarot na Gevgelija

Izdadeno. Deloven prostor Kompletno renoviran Vo centarot na gevgelij...


250 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

23 мај 10:53СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Деловниот простор е на фреквентна улица, 140м2, на 2 нивоа. Има два в...


400 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

20 апр 16:03Се издава двокатен дуќан во Трговски Центар Гевгелија

Дуќанот е со вкупна квадратура од 120 метри квадратни, одностно секој...


500 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

30 ное 19:45Se izdava deloven prostor na prometna ulica

Se izdava deloven prostor od 40m2 na prometna ulica vo blizina na res...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

28 ное 20:52se izdava deloven prostor

se izdava deloven prostor vo centar ul.Marsal Tito


1 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

05 сеп 08:03izdavane na ugostitelski objekt

se iznajmuva kompletno opremen ugostitelski objekt so luksuzen enteri...


650 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

25 јул 18:31Se Izdava!

Se izdava nov kompletno opreman deloven prostor na bulevar Gevgelija....


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

07 јун 00:28Се издава дуќан

Се издава дуќан кај централната детската градинка. Погоден за дуќан ...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

18 мај 13:58Se izdava deloven prostor

Се издава деловен простор на ул.Кирил и и Методиј бр.31 Гевгелија, с...


200 €
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

18 сеп 12:27Se izdava dukan sproti stara avtobuska

Cena po dogovor. Kontakt. : 075652885


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

08 фев 16:02SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Vo centarot na gradot . Poranesna picerija Enjoy .


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Дуќани

08 авг 09:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам