Подкатегорија:
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat dva lustera

Se prodaavat dva odlicni lustera za dnevna soba kujna trpezarija cena...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 окт 14:57Лед лого , led logo.

Лед лого микро усб 5 волти, ноќна лампа. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 сеп 07:14Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W. Димензии 120мм x 120мм. Le...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 сеп 07:14Audi, VW, Mercedes, Honda...

Лед светло 5 волти микро усб, ноќна лампа, троши помалку од 1W. Диме...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

30 сеп 07:14Led sijalici

led sijalici 5 komada po 3 metra vkupno 15 metri edno parce 2000 den ...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 19:49Халогенска украсна сијалица

Продавам халогенска украсна столна ламба во одлиќна состојба


3.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 21:05Luster

Ocuvan luster


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

24 сеп 09:40Фенери, лустер и плафоњерка

Се продаваат два идентични пластични фенери, една плафоњерка. Фенери...


500 МКД
или предлог цена
10 сеп 16:31Sijalica Halogena i Park Philips / Сијалица Халогена и Парк

Radium Halogen UV-EX 12V - 100W - 150 den. Philips Outdoor 80W - 4...


150 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

01 сеп 10:22Novo plafonsko osvetluvanje

Se prodava novo plafonsko osvetluvanje.Dimenzija 120x30 cm. Karakteri...


700 МКД
или предлог цена
18 авг 21:19Neonki

3 komada neonki so po 3 sijalici


400 МКД
или предлог цена
05 авг 00:15Novi sijalici, led, neonki, kandelabri, lusteri, topki

Golema rasprodazba i super cena na novi: Sijalici, Led Sijalici, ...


20 МКД
или предлог цена
03 авг 10:49Lusteri

Prodavam dva lusteri Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

02 авг 14:00Plafonerki lusteri

Prodavam plafonerki Mala300 denari Sredna600denari Golema800denar...


200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

21 јул 09:17Plafonjerka

Se prodava odlicno socuvana plafonjerka


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

28 мај 23:43Led diodi/Лед диоди

RGB Лед диоди од Икеа праќам по карго 1000 денари 071 997 503


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

26 мај 19:53Racna izrabotka na stolni lambi !!!

Prodavam racno izraboteni stolni lambi. Napraveni od drvo, so edna s...


По Договор
или предлог цена
09 мај 14:36Plafonski raster neonki

Se prodavaat x60 raster plafonski neoki (60cm x 60cm). Cenata za edno...


600 МКД
или предлог цена
11 апр 17:25Halogenki-50W-GU10-Sijalici-Vati-Volti-Халогенки-Сијалици

Prodavam toptan 9 novi sijalici. Jacina 50w.


400 МКД
или предлог цена
03 апр 22:09Led reflektori

Se prodavaat led reflektori 2 parcinja so shina dolga 2 metra i so po...


2.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

17 мар 20:15prekinuvac Wireless ON/OFF

prekinuvac Wireless ON/OFF спецификации: Контролирање на далечина...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

27 фев 13:52Mini Laser Stage Lighting

-SE KORISTI ZA RAZNI PRILIKI , ZABAVI , PROSLAVI ILI ZA RAZONODA (vo ...


799 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

24 дек 12:17Solarno radio sijalici i usb

Se prodava solaren polnac so 3 sijalici. Radio i USB POLNAC


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

17 дек 20:46se prodavaat novi lusteri nekolku meseci koristeni

se prodavaat novi lusteri nekolku meseci koristeni


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

19 ное 11:47Se prodava luster bel i crven od IKEA

Se prodavat 2 lusteri komplet, bel i crven, napraveni od lim kvalitet...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

01 окт 10:50Ukrasni Lambi

Prodavam racno izraboteni dekorativni lambi. Cenite se kako na slikit...


2.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 23:08Плафонски неонки

Плафонски арматури комплет со исправни неонки 14 парчиња


1 €
или предлог цена
05 јул 10:09Prodavam 2 armaturi i neonki od 60cm

Prodavam 2 ispravni malku koristeni (zameneti zaradi renoviranje na k...


450 МКД
или предлог цена
31 мар 16:25G9 sijalici - 60W

Se prodavaat 6 sijalici G9 - 60W


20 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

23 дек 20:35LED panel vgraden 1295х295, 40W, 6400К – Lambario

ЛЕД Панел вграден 1295х295, 40W, 6400К – Lambario 2 Godini Garanci...


1.549 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 дек 12:59ЛЕД Панел вграден 1295х295, 40W, 6400К – Lambario

2 godini garancija


1.349 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / ЛЕД светла

03 дек 12:59Pprodavam dva lusteri i dve plafonjerki povolno

Prodavam dva lusteri po 750 den. i dve plafonjerki po 250 den.Sita za...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

25 ное 14:02Prekrasen dizajn na zidni lampi! EXTRA CENA

Lampite se ispravni I socuvani I imam 6-7 zidni lampi po cena od 500d...


300 МКД
или предлог цена
29 сеп 08:25Лустер

Скоро нов лустер, модерен, декориран со метал. Ги има три, но може да...


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

31 авг 18:59Лустер

Скоро нов лустер, модерен. Ги има три, но може да се купи и еден. ...


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Сијалици

31 авг 18:58Ѕидни лампи

Скоро нови, модерни, црна боја. Ги има четири, но може да се купи и...


300 МКД
или предлог цена
27 јан 11:22Лустер

Стакло


300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

27 јан 11:12Luster lusteri

So 1 sijalica 400 den Maliot so 4 e 800den Golemiot 2500 den italij...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

31 јан 09:43DVA NOVI LUSTERA

DVA NOVI LUSTERA


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

11 сеп 13:16Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам