Гази Баба
                   
32 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava

Se izdava magicinski prostor od 120m do 800m vo madzari triangla glav...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

02 дек 01:40Se izdava

Se izdava magacinski prostor so parking vo triangla madzari vo glave...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

28 ное 17:34Se izdavat magicinski prostor

Se izdavat magicinski prostor vo madzari triangla od 150m do 800 m na...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

28 ное 17:34Се изнајмува магацински простор

Се изнајмува 160 м2 магацински простор со една комора за одржување/за...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

21 ное 13:00Objekt Za Pecurki

Se Prodava Objekt za Proizvodstvo na Pecurki Vo Optina Gazi Baba Jur...


300.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

28 окт 17:44Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor patog kon kvantaski madjari Skopje Tel:071...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

28 окт 11:06IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ EAST GATE-SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m x DOLZINA 20m x VISINA 4m KANCEL...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

25 окт 12:49Magacinski skladisen prostor 340m2 ,Madzari

se iznajmuva magacinski prostor so , na prizemje, 340m2 hala so 5m v...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

28 сеп 11:46Magacini i hali Madzari

nidime za iznajmuvanje delovni objekti za skladiranje so administrati...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

16 сеп 11:21Издаваме магацински простор со канцеларии 1150м2

Se izdava magacinski prostor od cc.1000m2, kancelariski prostor 125+2...


4.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

06 јул 08:51Prodavam plac vo s. Trubarevo

Prodavam plac vo s. Trubarevo so struja, odvod, dovod, asfalt, zagrad...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

13 јун 19:40Hali,Magacini od 1000m2 do 3000m2,Madzari,Avtokomanda

Se iznajmuvaat magacini-hali so razlicna golemina od 100m2,160m2,210m...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

06 јун 13:53Magacin vo Avtokomanda

Magacin od 190 kv kaj parkingot na Policijata vo Avtokomanda so 5 m v...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

20 апр 13:00MAGACIN

magacinski prostor so rampa, vnatresna visina 9m, 24casovno fizicko...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

16 мар 09:08Магацин

Се издава два магацински простора по 200 м2 во обилколницата Скопје ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

14 фев 20:44УРБАН ЛИВИНГ издава магацински простор во Автокоманда

Се издава магацински простор 1200м2 во Автокоманда (кај Пивара). Има ...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

14 јан 15:56SE PRODAVA/IZNAJMUVA MAGACIN(HALA) VO INDZIKOVO,GAZI BABA

IMPULS AGENCIJA nudi magacin(HALA) vo Indzikovo za prodazba i iznajm...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 дек 10:31Magacin 125-250m2 do saemot. Dvor+kancelarii

Se izdava magacin do Kumalna higiena. Povrsina minimum 125, moze 175,...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

13 дек 13:18Се изнајмува магацински и канцелариски простор

Се изнајмува магацински и канцелариски простор во одлична состојба. ...


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

05 окт 19:39izdavam magacin

se izdava magacin 750 mkv, na triangla singilic madjari visina 5m inf...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

04 сеп 07:09Se iznajmuva magacinski prostor so kancelarii i video nadzor

Sloboden magacinski prostor za iznajmuvanje vo Skopje - Metalski Zavo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 авг 12:47Sloboden magacinski prostor Skopje - MetaLski Zavod Tito

Sloboden magacinski prostor za iznajmuvanje vo Skopje - Metalski Zavo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 авг 12:45Se iznajmuva magacinski prostor so kancelarii i video nadzor

Sloboden magacinski prostor za iznajmuvanje vo Skopje - Metalski Zavo...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

23 авг 12:41Se iznajmuva magacinski prostor

Se iznajmuva magacinski prostor od 20m2 na ul Zendel Dzemail , karsi ...


200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

18 јун 13:00Se izdava magacin - video nadzor +alarmen siste

Se izdava magacin / hala so vklucen kancelariski prostor dokolku ima ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

31 мај 10:25*** СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР***

*** СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР на улица Благоја Стефковски во Маџа...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

03 мар 10:26Се изнајмуваат магацини / Se iznajmuvaat magacini

Се изнајмуваат магацини во кругот на МЗТ во Маџари, спроти ЕЛЕКТРОЕЛЕ...


135 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

30 јан 18:14МАГАЦИНСКИ ПРОСТОР 1500М2

Се изнајмува магацински простор , 1500м2 во населба Маџари , Маџари т...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

07 окт 08:36SE IZDAVA MAGACIN OD 230M2 VO CENTO

MAGACINOT SE NAOGA NA NAJATRAKTIVNIOT DEL VO CENTO NA GLAVNA ULICA DO...


3 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

16 сеп 13:00СЕ ИЗДАВААТ МАГАЦИНСКИ ПРОСТОРИ ВО МАЏАРИ

ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ЕМУЦ ВО МАЏАРИ СЕ ИЗДАВА МАГАЦИНСКИ ПРОСТОРИ...


1.375 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

10 јун 13:29Magacin,rabotilnica,320m2,Avtokomanda

Se iznajmuva hala za magacin, rabotilnica, ... vo Avtokomanda ind.zo...


2 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

10 фев 12:07izdavam magacinski prostor

izdavam magacinski prostor za cuvanje ili prodavanje na roba na glavn...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Магацини

16 јан 17:52Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам