Кисела Вода
                   
163 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Opel Movano

Opel Movano 2013 god Reg do 06.2023 Novi Gumi Klima Tempomat ...


13.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Денес 01:32Prodavam skanija 2016 ta R410

Prodavam dve skanii R410 2015 ta so po 500000 kamionite se na Mk tabl...


43.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 22:25Dijagnostika za Man,Daf,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes EURO 6 !

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 17:52Razboj za kumplug za tamce

Rk


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 15:14Pp aparati

Prodavam dva pp aparati dvata 2000


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 15:14IVECO EUROKARGO 75 15 kiper

Registriran do maj 2023 god. dobri gumi 150 ks 6 klipa so bospum...


9.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 15:14MAN TGA 18.400 i KRONE SDP 27

PRODAVAM MAN 18.400 - 2007 GODINA EURO 5 VO ODLICNA SOSTOJBA, POMI...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 13:00Man TGL 8.190 2018 god so realni 118 000km

MAN TG-L 8.190 Prva registracija 11.2018 Godina na proizvodstvo 201...


39.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 12:59  НОВ ОГЛАС

MAN TGL 8.190

Prva registracija 11.2018 Godina na proizvodstvo 2018 220.000 km d...


34.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 12:35  НОВ ОГЛАС

Mercedes atego 1318 euro 6 2016 godina

Mercedes atego 1318 euro 6 2016 godina 180ks so pominati 345 000km ...


40.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
45.000 €
Кисела Вода / Скопје

Камиони

Вчера 12:24  НОВ ОГЛАС

RENO PREMIUM 2002 420dci

Se prodava RENO PREMIUM 2002 EURO 3 stegnat komplet, novi gumi, niska...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

25 ное 19:50MAN TGA 480 2005 GOD

Prodavam MAN TGA 480 2005 god ekstra sostojba. Kamionceto e top imam ...


6.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

25 ное 19:44PRODAVAM AKUMULATORI ZA KAMIONI VILJUSKARI POLOVNI ISPRAVNI.

Продавам акумулатори за камиони автобуси ВИЛЈУШКАРИ 225ah, 180ah, 145...


2 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

25 ное 19:10Rampa platforma Рампа

info na 075-208-287


5 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

25 ное 16:43Фрижидер за во камион 24V

Се продава


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

25 ное 10:26Slep-Шлеп na vozila

Slep-transport na vozila do 5 tona 24/7h 078-369-295 078-328-858 ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

24 ное 23:25Delovi za tam tamce

Diferencijal Menjac Sasija Federi Bandazi Delovi od kabina Blok...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

24 ное 16:10EPC Katalozi za delovi Man,Scania,Iveco,Volvo,Mercedes,Daf

NAPOMENA ***REZERVNI DELOVI ZA KAMIONI NE PRODAVAME*** ***NEOPHODN...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

24 ное 10:04Man TGX Tandem komplet

MAN TGX 26.440 MANUEL MENJAC REGISTRIRAN CELA GOD SO ZELEN KARTON S...


30.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 ное 19:54Frigo

Se prodava frizider za vo kamion,24V raboti perfektno


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 ное 17:40Man 2006 god tga 440 euro 5

Man 2006 Godina euro 5 tga 440 so kiper sistem moze zamena za kombe ...


7.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 ное 14:42Isklucuvame Adblue na Man,Scania,Volvo,Mercedes,Iveco EURO 6

Isklucuvame adblue i dpf na site kamioni i najnovite EURO 6, Man,Scan...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 ное 09:00ФУРГОН FURGON

ФУРГОН ДУЖИНА 5.20 ШИРОК 2.40.ВО СУПЕР СОСТОЈБА. ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ ...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 ное 07:10МЕЊАЧ MENJAC

МЕЊАЧ ОД МЕРЦЕДЕС 12 13 ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 ное 07:10PREVOZ SO KAMION

ПРЕВОЗ СО КАМИОН НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА ДО 5 ТОНА


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

23 ное 07:10Originalna dijagnostika Mercedes C4 - Xentry full paket

Profesionalna diler level dijagnostika nova za Mercedes C4 Xentry,Das...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

21 ное 13:39Iveco daily 2002 2.8

Iveco daily 2.8 130ps Kamionceto e vo mnogu dobra sostojba zacuvan ...


8.300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

19 ное 21:44RADILICA ZA MAN/TGA(D2866/LF28)standard

Prodavam radilica za man tga /460ks ...410ks..standard.


400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

18 ное 16:07Programi za Servis za Mercedes,Man,Iveco,Daf,Volvo,Scania,

***NEOPHODNI LOGISTICKI PROGRAMI KOI RABOTAT PO BROJ NA SASIJA, ZA PR...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

18 ное 11:56Originalna dijagnostika za MAN CATS II Kamioni i Avtobusi

NOVO EDINSTVENO NA BALKANOT ZA PRVPAT SAMO KAJ NAS MOZE DA JA IMATE P...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

18 ное 11:47Originalna VOCOM II dijagnostika 2021 Volvo Euro 6 kamioni

Originalna diler level dijagnostika VOCOM za grupacijata Volvo namene...


1.400 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

18 ное 11:46Originalna dijagnostika za Scania kamioni i avtobusi

Nova Originalna fabricka dijagnostika za site vozila od grupacijata n...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

18 ное 11:46Iveco kiper

Euro kargo kiper 1992 god reg cela god pali vozi moze da se proba u s...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

16 ное 21:26Deferencijal od iveco 65 c 17 3.0

Deferencijal komplet so sapi i gumi od iveco 3.0 hpt 65 c 17 isto im...


1.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

16 ное 21:26Tam 100 t8

Tam 100t8 u izvonredna sostojba 1990god motor 5 klipa deutz servo vol...


3.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

16 ное 21:26VOLVO, SCANIA, DAF, MAN, MERCEDES...

Лед лого, работи од 12 до 24 волти. Со далечинско. Димензии 400 х 80...


70 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

15 ное 08:59Kazan e za man tgl

Se prodava kazance za man 078251178


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

14 ное 13:53Najnova dijagnostika za Man,Scania,Volvo,Mercedes,Daf

DOSTAPNA VEDNAS NA LAGER ! EKSLUZIVNO SAMO KAJ NAS- NAJNOVATA ORIG...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

12 ное 08:57Turbina za iveco stralis

Se prodava turbina za iveco stralis Turbina za iveko stralis 076 ...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

11 ное 19:33Baram da kupam vakva kabina kompletna

Baram da kupam vakva kabina kompletna


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Камиони

10 ное 23:58Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам