807 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR FULL HD IP SMART ALARM

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.100 МКД
или предлог цена
Денес 11:32WIFI SMART KAMERA KAMERI IP NET ZA VIDEO NADZOR SO ALARM FHD

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 11:32WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR CAMERA CAMERI SO ALARM

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px ...


3.200 МКД
или предлог цена
Денес 11:32IP WIFI HD KAMERA KAMERI 2MP ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови бежични FULL HD 2MP професионални камери за видео надзор со ре...


2.300 МКД
или предлог цена
Денес 11:32MINI SPY IP WIFI KAMERA KAMERI ZA NADZOR SO 32GB Micro SD

Нови MINI IP WIFI SPY камери комплет со Micro SD Card од 32GB. * Б...


900 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Tv

Tv panasonik so ramen ekran


50 €
или предлог цена
Денес 09:39Ps3 igri

Killzone 2 Pure footbal Legendary Assassin's greed Assassin's greed 2...


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 09:08Xbox 360 slim rgh cipuvan so nad 100igri

Xbox 360 RGH cipuvan (se igraat igri od usb/hdd) Hdmi Adapter Origina...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:08Se prodava PS5

PS5 so 2 kontroleri Blu-ray disc version vo perfektna sostojba so neg...


450 €
или предлог цена
Денес 08:18DSLR Canon EOS 4000D

Се продава Canon EOS 4000D, 1 година користен, многу сочуван, може да...


15.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.500 МКД
Денес 06:50Garmin

Garmin so najnova evropska mapa. vklucuvajki cela evropa , balkan ...


300 €
или предлог цена
Битола

GPS уреди

Вчера 22:15Се продава walkman (вокмен) АudioТon SZR 50

Се продава вокмен АudioТon SZR 50 со слушалки. Вокменот е одлично соч...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:57Pioneer VSX-421

Se prodava Pioneer VSX-421 so defekt (vo tek na rabotenje se javuva m...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:30Luxman.Technics Hi Fi privatna kolekcija eftino

Hi Fi komponenti: Luxman LV-105 .....350 e. pojacalo Technics Su-V5...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:21Watch dogs

Kratko koristena


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 15:40SAMSUNG- LED TV , ispraven kakov nov 40inch EFTINO!!!

KONTAKT INFORMACI NA OVAJ BROJ 075-665-046 075-665...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:34  НОВ ОГЛАС

Iptv 1300 godisna pretplata

Уживајте во преку 20000 канали 🎬 Национални и меѓународни канали �...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29prodavam dvd ,video ,kasetofoni

dividi,,video ,gramofon, ,dodatni raboti


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
Вчера 13:19stari gramofoni

gramofoni i mikrofoni


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:19NOVI WIRELESS SLUSALKI BEATS BY DR DRE

NOVI WIRELESS SLUSALKI BEATS BY DR DRE komplet vo kutii neodpakovan...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:12Televizor poloven

Televizorot e ispraven,odlicna sostojba!


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:53SMART IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR HD

* Камера IP WIFI Full HD 5.0 Mega Pixels - (2880px * 1620px). *Фор...


3.400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10IP WIFI KAMERA KAMERI ZA VIDEO NADZOR 3MP 2304px*1296px

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10Wireless signal procesor Satellite resiever 4ch RF switch

Wegener Unity 4600 Satellite Receiver, 4 Port RF Switch Model: Unit...


Вчера 09:14Se prodava televizor телевизор

Исправен, има далечинско управување,рамен екран. Произведен 2007/0...


610 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
650 МКД
Вчера 08:58Igri za PS 3

Prodavam 12 igri za PS 3 orginalni mozi i posebno za site komplet eks...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Вчера 02:04LG

Користен


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:08Se prodava Radio dvd Pioneer

Se prodava radio pioneer so dvd i so ekran so navigacija novo ni edna...


250 €
или предлог цена
Вчера 00:55Sony a7 Full-Frame Mirrorless + 28-70mm

Se Prodava odlicno zacuvanS ony a7 Full-Frame Mirrorless Camera so FE...


550 €
или предлог цена
Вчера 00:15DJI SPARK Combo + ND Filtri

Se prodava dron DJI Spark Combo so site dodatoci ( x3 Baterii, rezerv...


300 €
или предлог цена
Битола

Дрон камери

Вчера 00:05GRUNDIG STUDIO

GRUNDIG STUDIO RPC 500 so dual gramofon,radio i casseta ispraven,mode...


5.000 МКД
или предлог цена
30 мај 23:51TOKI VOKI GEONAUTE Quechua FX 700 profi so baterii

Prodavam koristeni toki-voki, profesionalni, kvalitetni, komplet so 8...


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 19:15Musician Draco

Се продава одличен DAC Musician Draco како нов користен скоро една го...


650 €
или предлог цена
30 мај 19:07NAD 2155

Се продава одличен аудиофилски засилувач NAD 2155 во добра состојба к...


10.000 МКД
или предлог цена
30 мај 19:07prodavam TELEVIZORI

QUART 70 cm QVADRO 70 cm BEKO 60 cm televizorite se so ramen ekra...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
30 мај 18:55Kinect za Xbox 360

Se prodava kinect so poveke igri fudbal, ping pong, odbojka, box i d...


2.000 МКД
или предлог цена
30 мај 17:31JBL MX 1000

Jbl mx 1000 Type: 3 way, 3 driver loudspeaker system Frequency Resp...


150 €
или предлог цена
30 мај 16:32TANNOY REVEAL RED

Tannoy Reveal Red Frequency response: (1) 65 Hz - 20 kHz Recommende...


170 €
или предлог цена
30 мај 16:32JVC GR-PD1EK DIGITALNA VIDEO CAMERA SD CARD miniDV

Taa na slikata. Kamera, 2 baterii, AV kabel, kabel za napojuvanje, to...


100 €
или предлог цена
30 мај 15:46AVR Njoy Akin 3000 ( stabilizator na napon ) 3Kw

Stabilizatorot e bukvalno NOV.....kupen po greska ( namesto UPS po gr...


5.500 МКД
или предлог цена
Битола

Електроника

30 мај 14:37Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам