Подкатегорија:
                   
257 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Profesionalen staticen velosiped tocak LifeFitness USA

Profesionalen staticen velosiped LifeFitness 95Ri Maksimalno zacuvan


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Вчера 18:43ОРБИТРЕК

Продавам ОРБИТРЕК со магнетен систем нов малку користен


Вчера 08:12Вратило, разбој, Vratilo, razboj

Три модели на мултифункционални вратила Телефон за контакт 076/716...


13 авг 21:21PROFESIONALEN STATICEN VELOSIPED!!!

Profesionalen staticen velosiped, skoro nov, mnogu malce koristen. So...


11.000 МКД
или предлог цена
12 авг 20:42TEZINI I BB SPRAVI

Se prodava Kosa klupa-gym80 {shipkata i tegojte ne se prodavaat} ...


12 авг 16:32TORBICA

Nova torbica ne upotrebuvana so etiketa za sekakva namena


1.000 МКД
или предлог цена
07 авг 08:33Soben tocak KETTLER i sprava za stomacni

Se prodava soben velosiped KETTLER I sprava za stomacni mozi zaedno ...


06 авг 15:38Ketler velosiped

Se prodava ketler velosiped Donesen od germanija Vo odlicna sostojb...


06 авг 15:38EDNORACNI TEGOVI 50kg

Novi metalni ednoracni tegovi 50kg


05 авг 22:58Staticen velosiped KETTLER

Prodavam staticen velosiped Kettler Tel:075/958-314


7.500 МКД
или предлог цена
03 авг 15:42Kriva klupa Крива клупа

Крива клупа со подесување на лежиштето 6499ден Телефон за контакт 07...


6.499 €
или предлог цена
01 авг 16:35Benc klupa Бенч клупа

Професионална бенч клупа 5799 Број за контакт 076/716-299


5.799 €
или предлог цена
01 авг 16:16Benc klupa Бенч клупа

Рамна бенч клупа 4500 Коса бенл клупа 4800


4.500 €
или предлог цена
01 авг 15:27Држач за бенч, сталак за бенч, Drzac za benc, Stalak za benc

Држач за шипка за бенч клупа 5499 Рамна бенч клупа 4499 Број за к...


4.499 МКД
или предлог цена
01 авг 15:21Tegovi

Tegov za vezbanje doma


29 јул 19:44Коса клупа, Крива клупа, Kosa klupa, Kriva klupa, Бенч клупа

Коса клупа / Крива клупа / Прилагодлива клупа / Бенч клупа Kosa klup...


4.799 МКД
или предлог цена
28 јул 16:54OrbitTrek

Tocako e malce koristen. Se prodava poradi nemanje mesto. Za poveke i...


8.000 МКД
или предлог цена
21 јул 09:41Profesionalen staticen velosiped Precor USA

Se prodava profesionalen (zastapen niz mnogu teretani niz Bitola) st...


16 јул 17:54Velosiped Tocak

Prodavam tocak velosiped vo top sostojba mnogu malce koristen i toa o...


6.500 МКД
или предлог цена
14 јул 09:24Profesionalen velosiped za kardio

Prodavam profesionalen velosiped za kardio za vo teretana ili za licn...


13 јул 12:34Разбој, Razboj

Разбој за на ѕид Телефон: 076/716-299


12 јул 16:26Se prodava oprema za zenski ili domasen fitnes centar.

Се продава скоро нова опрема за комплетно уредување на женски или дом...


11 јул 12:14STATICEN SOBEN VELOSIPED TOCAK

Staticen velosiped


3.900 МКД
или предлог цена
30 јун 23:53STATICEN SOBEN VELOSIPED TOCAK

Mnogu malku koristen


4.900 МКД
или предлог цена
30 јун 23:52Вратило Vratilo

Вратило со повеќе опции за држење Pull up, chin up, vratilo Цена: 3...


30 јун 13:22Profesionalen velosiped Precor

Profesionalen velosiped Precor usa


30 јун 13:08Бенч клупа за вежбање

Рамна бенч клупа за вежбање Посетете ја нашата Facebook страна Gym B...


4.499 €
или предлог цена
15 јун 11:26Prodavam sprava za stomacni

Sparava e dosta zacuvana i pomaga pri vezbanjeto so rolerite od sunge...


15 јун 10:37Повеќенаменско вратило

Повеќенаменско вратило Посетете ја нашата Facebook страна Gym Bull...


12 јун 07:41Повеќенаменско вратило - разбој

Повеќенаменско вратило - разбој Посетете ја нашата Facebook страна G...


30 мај 19:44Se prodavaat spravi za vezbanje za stomacni muskuli

Se prodavaat 5 (pet) spravi za vezbanje za Stomacni muskuli. Spravit...


25 мај 11:23Sprava za stomacni-itno

Se prodava sprava za stomacni so kontra trkala.Mnogu malku koristena ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 мај 09:19Sprava za vezbanje

Twister sprava za vezbanje


15 мај 22:38Sprava za vezbanje - vratilo i razboj

Tel. 075 976 529 075 976 529 075 976 529


23 апр 15:34tezini ,тегови

tezini za bodibilding skoro novi od visokokvaliteten metal brend Amil...


10 апр 13:01SE PRODAVAAT

Se prodaavat info na brojot 074 209 329 074 209 329 074 209...


10 апр 11:15Se prodava orbit trek elite najprodavaniot

Se prodava najbaraniot i najprodavan orbit trek elite mnogu malku kor...


04 окт 18:40Masazer

Vibra Tone masazer za slabeenje AB Rocket sprava za stomacni Info...


По Договор
или предлог цена
06 сеп 16:25ORBITREK I 2 VELOSIPEDI 100 evra

Orbitrekot e prodaden Velosipedite po 2000 denari 070727520


27 јул 17:54Se prodava orbitrek

Se prodava orbitrek Cena 7000denari


7.000 МКД
или предлог цена
12 јул 11:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам