2050 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES SPRINTER DOKA - 2008

SPRINTER 309 GODINA 2008 KM 275000 7 SEDISTI SANDUK 2700 X 2030 ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Комбиња

21 јун 09:08Промовирано

Golf 7 1.6 BMT NEUVEZAN OD PORSCHE *TOP*

Se prodava Golf 7 BLUEMOTION proizveden dekemvri 2014 Kupuvan od Po...


15.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.900 €
Тетово

Автомобили

14 јун 10:57Промовирано

Bmw 520d xdrive

Bmw 520d xdrive luxury 2014 facelift


22 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

16 јун 12:25Промовирано

Golf 19 Tdi 90 ks full got 2007 Nov uvoz

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ims :Abs .esp .servo .bort...


5.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:40FORD FOCUS 1.6 TCI 80KW HDI MOTOR FUL PERFEKTEN

Focusot e vo perfektna sostojba bilo karoseriski interier motor podvo...


2.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20AUDI A3 1.9 TDI FUL TOP SOSTOJBA

Audito e vo odlicna sostojba bilo nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20VW.PASSAT 1.9 TDI 81KW FUL

Passatot e vo top sostojba za vozenje.Ima odlicen motor.odlicen inter...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20BMW 320D COMPACT REDIZAJN FUL MOZE ZAMENA

Bmweto e vi dibra sistojba kako nadvoresno taka i vnatresno.ima ful o...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20PEUGEOT 107 1.0 BENZIN FUL KAKO NOVO

Peugeotot e vo perfektna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor pod...


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20VW.POLO 1.2 BENZIN A-TEST PLIN KAKO NOVI

Poloto e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:20FIAT DOBLO MAXI PIKAP

FIAT DOBLO MAXI 1.3 GODINA 2012 KLIMA KM 374000 PS 90 Novi gumi ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:59VILUSKAR NISSAN 1.5 TON DIZEL - 443

ID: 443 Viluskar Marka: NISSAN Model: 15 DIZEL God na Proizv: 199...


Денес 09:58VILUSKAR LINDE E25 TRIPLEX - 403

ID: 403 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: LINDE TR...


Денес 09:58VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL - 435

ID: 435 Viluskar Marka: LINDE Model: H30 DIZEL Motor GOLF God na...


Денес 09:58VILUSKAR LINDE 3 TONA PLIN - 422

ID: 422 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: LINDE M...


Денес 09:58VILUSKAR BOSS 1.6 TON PLIN - 372

ID: 373 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: BOSS Mo...


Денес 09:58PALETAR ELEKTRICEN 2 TONA NOV

ID: 333 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари/ PALETAR POLU E...


Денес 09:58VILUSKAR LINDE 3 TONA DIZEL -431

ID: 431 Viluskar Marka: LINDE Model: H30 DIZEL Motor GOLF God na...


Денес 09:58VILUSKAR LINDE 1.8 TON TRIPLEX - 437

ID: 437 Viluskar Marka: LINDE Model: H18 DIZEL Motor GOLF God na...


Денес 09:58VILUSKAR LINDE 3 TONA TRIPLEX - 438

ID: 438 Viluskar Marka: LINDE Model: H30 DIZEL Motor PERKINS God...


Денес 09:58VILUSKAR LINDE 3 TONA PLIN - 409

ID: 409 Viluskar / Viluskari / Вилушкар / Вилушкари Marka: LINDE M...


Денес 09:58Polo Fox So Metan Swiss

Nosen od Swiss So site servisi,novi Gumi,Kolata e So Metan, Gradsko A...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:53Fiat Panda 1.2 Benzin 4x4

Nosen od Swiss Plateno Do Registracia God:2009 Novi Gumi, Kolata e To...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.400 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:53Turan 2.0 Tdi Dsg 7 Sedishte Higline

Nosen od Swiis Registriran 1 god So site Servisi, Dsg Menjac,Kozhen ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.300 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:52Bmw 530 Gt Sport Panorama Swiss

BMW 530 GT FULL OPREM PANORAMA GOD/2011 KAMERI AUTOPILOT DISTANT...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:51OPEL ASTRA OPEL BANDASI OPEL BANDAZI 5X110 15inch

ALU BANDASI ZA OPEL ASTRA 5X110 ALU BANDAZI ZA OPEL ASTRA CORSA ZAFI...


8 €
или предлог цена
Денес 08:45DELOVI ZA CITROEN ZX DIZEL !!!

Voziloto imase sobracajka 1.8 motor so pominati 126000 km se sto vi t...


10 €
или предлог цена
Денес 08:45DELOVI ZA PEZO !!!

Site mozni delovi za modelite na pezo 106 206 306 306 kabrio 406 307...


10 €
или предлог цена
Денес 08:44MINI COOPER S (1.6turbo - 175HP)

Mini Cooper S 165*** km 1.6 TurboBenzin 175 HP 6-stepenski manuel...


6.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:42Seat Alhamabra 1.9 Tdi

Seat Alhamabra 1.9 Tdi 116 ...


8.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:02TOURAN 7

Touran 1.9 tdi 66kw 90 Hp 7 Karike ...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:02Yamaha

Yamaha Xenter 150cm3 2012 regjistrim 07/22 ...


2.600 €
или предлог цена
Денес 08:02Trotinet Match

Trotinet Mach 1000w 4 bateri


550 €
или предлог цена
Денес 08:01GOLF 5 1.9 TDI **4 MOTION** (6 BRZINI)

GOLF 5 1.9 TDI **4 MOTION** (6 BRZINI) - 2008 - REG DO 24.06.2023 ...


4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 01:57  НОВ ОГЛАС

Se prodava Pezo 508 1.6hdi,top sostojba

Se prodava Pezo 508 SW 1.6hdi,potrosuvacka otvoreno 4.4,grad do 6.0 l...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:45OPEL ASTRA G

Opel astra g 1.6 8v 55kw Klima, benzin/plin, registrirana. Solidna ...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:54OPEL CORSA C 1.0 44KW = KLIMA

OPEL CORSA C 1.0BENZIN 44KW KLIMA ladi perfekt abs, servo, airbag,...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:35  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA 1.0BENZIN 44KW = KLIMA

OPEL CORSA C 1.0 BENZIN 44KW servisirana, registrirana do 20.06.202...


2.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:30BMW X3 3.0 DIZEL AVTOMATIK 4X4

SE PRODAVA BMW X3 2005G.3.0 DIZEL SO 205KS AVTOMATIK REG.DO 21.07.202...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:13Opel Corsa 1.5 TD 1997 god perfektna sostojba

Se prodava Info 071 618 425 Opel corsa 1.5td 1997 god So stan...


1.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:46  НОВ ОГЛАС

VW NEW BEETLE AVTOMATIK 2.0TSI

VW NEW BEETLE 2.0 TSI 2015-14 GODINA AVTOMATSKI MENUVAC NAVIGA...


11.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:26BMW 118

BMW 118d, 2008 god. 105 kw Registrirano do April 2023 g. i zelen ka...


6.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:05  НОВ ОГЛАС

Peugeot 206 1.6 hdi XS

Od oprema poseduva : Elektrika na stakla Elektrika na retrovizori ...


2.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:26  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам