Свети Николе
                           
24 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Свети Николе(Рецко Маало)

Се продава куќа на улица Гоце Делчев бр. 30 Свети Николе (Рецко Маало...


25.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 16:41SE PRODAVA STARA KAUKA VO CENTAROT NA GRADOT

Se prodava stara Kuka na ulica vaska cikeleva br 38 CENA PO DOGOVO...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 11:38Се продава куќа

Се продава куќа во населба Рецко маало со дворна површина од 65м2 плу...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 05:48Nova kukja vo izgradba

Se prodava nova kukja vo izgradba vo naselba Rudina Na 3 minuti do M...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

Вчера 02:48Nova kuka vo centar

kukata e gradena 2009g,nikoj ne zivee vo nea. MOZE POD KIRIJA,MOZE I...


37.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

05 авг 00:33Stara kuka vo centar!

Prodavam stara kuka vo centar , uredni dokumenti, so markica za nova ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

01 авг 20:27Prodavam kuka na Karposeva br.162

Prodavam kuka na Karposeva br. 162 Za poveke informacii javete se na...


28.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 јул 09:35Se IZDAVA

Samo na firma,ima kapacitet za smesruvanje na 10 luge---SAMO ZA FIRMI


3 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

29 јун 15:20Куќа во изградба. Свети Николе- Бел Камен.

Куќата се наоѓа на мирна и убава локација, во населбата Бел Камен,на ...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

12 фев 21:32Kuka

Se prodava sprat od kuka Komplet nova istalacija nov dovod Parno,so...


123 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

14 сеп 19:27Se prodava stara kujka so pomosen nov del vo centarot

Se prodava stara kujka so pomosen nov del plus podrum vo centarot na ...


7.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

05 сеп 13:50Се продава спрат од куќа

Се продава еден спрат од двоспратна куќа близу дрвенарија во Свети Ни...


33.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

13 јун 20:40Se prodava kukja

Prodavam kukja vo sveti nikole Kukjata e so odlicen plan i gradba, s...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 апр 15:40SE PRODAVA KUKJA VO S.KNEZJE SVETI NIKOLE

Kukjata e nova gradba,120 kvadrati,ima plus hangar okolu 120 kvadrati...


45.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

30 мар 20:24Se prodava kuka moze zamena za stan

Se prodava kuka na ul: Vanco Angelov br:16 na KP:10313 i il: 1319, ku...


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јан 14:06Барам куќа

Барам да купам куќа во било каква состојба, со реална цена


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 дек 01:23Куќа веднаш вселива

Се продава куќа веднаш вселива, цена по договор.


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

09 јун 13:22Куќа

Се продава куќа во центарот на градот По договор


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

28 апр 09:41Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Sveti Nikole so povrsina od 200m2 i dvor 600 m2, k...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 фев 09:30PRODAVAM KUKA

Prodavam kuka na velko vlahovik vednas vseliva odma do nis elektro st...


30.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

11 дек 18:51prodavam kuka

prodavam Kukja na ulica Mirce Acev br17 poveke info na 077/644-...


9.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

06 јун 19:48Продавам куќа во село.Ерџелија

Продавам куќа во село Ерџелија со гаража и нива 4декари Контакт:0778...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

04 јун 20:34Se prodava kukja vo Sveti Nikole

Se prodava kukja vo karabina vo Sveti Nikole 54 120m2 so dvorno mesto...


36.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

16 апр 09:58Се продава стара куќа на Горобински пат

Се продава куќа во Свети Николе (приземје+еден кат), на Горобински па...


35.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Куќи / Вили

22 окт 17:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам