Бутел
                           
239 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka Radishani 315m2

Се продава куќа во Радишани (315м2) после трет влез. Куќата е на два ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО БУТЕЛ

Се продава куќа во Бутел Куќата располага со 8 соби, од кои три се ...


170.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Радишани кука 270м2 на плац 830м2 самостојна

923...Партенон Невижности продава кука самостојна во Радишани во близ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 16:07Kuka Radishani 315m2

Се продава куќа во Радишани (315м2) после трет влез. Куќата е на два ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00se prodava trospratna kukja vo Vizbegovo

dva vleza od glavna ulica,vo sklop na kukjata deloven objekt so magac...


280.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:48SE PRODAVAAT 2 KUKJI SO DVOR VO BLIZINA NA POINT RETAIL PARK

Se prodavaat 2 kukji so vkupna povrsina od 330 m2. Vkupna povrsina na...


230.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:39Se Izdava Kuka

Se izdava kukja 90m2 so dvorna povorsina okolu 900m2, na mnogu ubava ...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 ное 23:38Kuka Butel / куќа Бутел2

Се продава куќа во Бутел 2 на атрактивна локација. Куќата е со подрум...


240.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 ное 14:01Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


79.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 ное 11:13Kuka vo Vizbegovo

Informacii 071 312 745 Kukata se sostoi od Dnevna trpezarija i kujn...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

30 ное 09:08kuka vo Butel 2

Se prodava trospratna kuka vo Butel2, vo vtoriot red na bulevarot, na...


240.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 ное 19:30Продавам плац од 900м2 со семејна куќа од 120м2

Плацот се наоѓа во топанско поле во близина на Сервисот за форд МИДА....


100.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

29 ное 15:24SE PRODAVA KUKA Vo Bute1

Se prodava kuka vo Butel 1 200 m plus dvor 1020 m so bazen i posebna ...


195.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 ное 16:17SE PRODAVA KUKJA VO BUTEL 2

35310-BUTEL-kaj poranesnoto kino vo slepa ulica na mirna i tivka loka...


230.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 ное 12:56Kuka vo Butel na ul.Ho Si Min sproti Soloprom

34504-BUTEL-na ul. Ho Si Min sproti Soloprom, 326 m2 plac, kukja ...


270.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 ное 12:55Jepet me qira shtepi ne Butel 2, kiralek butel 2

Jepet me qira shtepi ne lagjen butel 2


750 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

28 ное 09:35Продавам куќа во Бутел

-Продавам куќа во Бутел-1, -Одлична комуникациска локација, нов буле...


160.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 ное 21:25Se izdava dvo spratna kuka vo Butel 2

Se izdava kuka vo Butel 2. Kukata e na dva sprata, so dvor, garazha i...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 ное 17:01Shes barake dykateshe ne BUTEL 1!!!


Shes barake dykateshe ne Butel 1
Baraka gjindet perballe shkolles ne...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

26 ное 14:05Se prodava kukja so deloven prostor

Se prodava kukja na glavna ulica so stanben prostor 110 kvadrati, ima...


190.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

25 ное 08:04Prodavam kukja vo naselba Radisani 125 m2

Prodavam Baraka vo Naselba Radisani FULL OPREMENA - 125 m2 stanben pr...


99.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

24 ное 15:15Се продава куќа на Љуботенски пат

Куќата е на главната улица према с.Љуботен до хот -хот населбата ...


60.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

23 ное 15:04Dve kukji vo Butel ,две куќи во Бутел 1

Se prodavaat dve kukji vo butel 1 vo ist dvor na glaven pat do reka...


90.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 ное 10:46PRODAVAM DVE SEMEJNI KUKI VO n.BUTEL 1

Prodavam dve semejni kuki izgradeni na ista parcela so isti vlez.Edna...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

22 ное 07:21нова куќа - илинден , ilinden , бунарџик , bunardjik

Се продава нова куќа дел од нов комплекс во Бунарџик - Клуч на ...


75.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 ное 13:00нова куќа - илинден , ilinden , бунарџик , bunardjik

Се продава нова куќа дел од нов комплекс во Бунарџик - Клуч на ...


82.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 ное 13:00Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 ное 12:27Prodavam dvospratna baraka vo Butel 1!!

Shes barake dykateshe ne Butel 1 Baraka gjindet perballe shkolles ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

21 ное 01:07Prodavam Kukja vo centar na Vizbegovo

Prodavam kukja so dva posebni vleza, sekoja kukja rsaspolaga so povrs...


148.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 ное 20:09Kuka so bazen vo Vizbegovo nova 2022

kukata se naoga pozadi panter mis i energijaa Nova kuka 2022 kukat...


200.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 ное 14:26SE PRODAVA KUKA BUTEL 1

SE PRODAVA KUKA VO BUTEL 1 SE NAOGA NA UBAVA MIRNA LOKACIJA DVE KUK...


195.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

19 ное 14:04Shitet barake ne Butel 1!!!

Shes barake dykateshe ne Butel 1 Baraka gjindet perballe shkolles ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

17 ное 20:02Куќа во Радишани + плац

Куќата е изградена согласно архитектски и градежни планови и стандард...


70.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

17 ное 11:36SE IZDAVA FAMILIJARNA KUKA VO RADISANI.

Iznajmuvame luksuzno novo-namestena kukja vo Radisani. Kukjata e so p...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

16 ное 13:32Se prodava baraka vo Butel 1!

Shes barake dykateshe ne Butel 1 Baraka gjindet perballe shkolles ...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

15 ное 21:09Kuka so bazen

Kuka so bazen


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

15 ное 18:11Se prodava kuka vo butel 1

Kukjata se naogja na marko krale, blizu noviot bulevar.. za podetalni...


150.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

15 ное 10:54Kuka vo butel ll

Se prodava kuka vo butel ll karsi opstina Cair


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

14 ное 18:38Kuka vo Radishani na Glavnata ulica

Kukata se prodava komplet namestena spremna za ziveenje bez nikakvi d...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

13 ное 18:05Shes barake ne Butel 1

Shes barake dykateshe ne Butel 1 Baraka gjindet perballe shkolles ne...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

12 ное 17:15Shitete lux shtëpi

Shitet villa në Vizbeg me oborr 900 m2 dhe banim 250m2 Info në Wacap...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

12 ное 14:23Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам