Подкатегорија:
                   
154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gigabyte B700H

Се продава напојување Gigabyte B700H. Спецификации: https://www.g...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:50Kingston HyperX 8GB DDR4-2400 CL15

Cenata e fiksna Da ne mi se javuvate za cenata 1 стик (8GB) DDR...


1.700 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.000 МКД
09 авг 02:57RGB STRIP PC 5050 ARGB 50CM SOFTWARE MAGNETIC COMPUTER LIGHT

Se prodava argb strip koj se podesuva preku software, tip na montiran...


599 МКД
или предлог цена
08 авг 17:34RGB STRIP PC 5050 ARGB 36CM SOFTWARE SHARKOON SHARK BLADES

se prodava argb strip za kompjuter nov magneten ili so 3m lepak, se p...


650 МКД
или предлог цена
08 авг 17:34Ram 2 po 4gb ddr3

prodavam dve ram memorii od po 4 gb ddr3 ispravni,uste gi koristam..z...


1.800 МКД
или предлог цена
08 авг 15:49RADEON RX 580 8GB

Продавам графичка Radeon RX 580 8GB SAPPHIRE PULSE Графичката е и...


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
08 авг 10:28Intel B820

CPU e bez defekt i raboti odlicno koristen vo domasni uslovi


04 авг 21:00Codegen 350w

Koristeno vo domasni uslovi kompletno ispravno


800 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00Intel pentium D 935

Koristen vo domasni uslovi ispraven LGA 775


04 авг 21:00Ram Ddr2 1 gb 667

Ispravna sostojba


800 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00Kworld PCI Analog TV Card

karticata e ispravna


500 МКД
или предлог цена
04 авг 21:00ASUS GTX1080 VRAM 8GB

ПРОДАВАМ ГРАФИЧКА КАРТА МОДЕЛ ASUS GTX1080 VRAM 8GB.


31 јул 16:52Se prodava odlicen ruter

Se prodava ruter malku koristen vo vikend stans. Ruterot e marka ci...


999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 МКД
30 јул 17:50CPU za lga 1155

Prodavam CPU G630 za socket lga 1155


28 јул 15:07Se prodava Sapphire Tri-X R9 290 OC 4gb

Se prodava Sapphire Tri-X R9 290 OC 4GB GDDR5 vram so bios od 290X (...


23 јул 21:151TB M.2 A-Data Nova nekoristens garancija

Se prodava 1TB M.2 A-Data Nova nekoristens garancija


23 јул 17:56РУТЕР 4Г

Нов рутер ,подржува 4г интернет исто и оптички интернет,исто може да ...


17 јул 21:25Prazni TONERI

Prodavam prazni toneri od samsung hp itn, najkoristenite.


13 јул 11:37ram mmorija ddr2

Prodavam ram memorija 2x512mb DDR2 ispravna i testirana


600 МКД
или предлог цена
03 јул 14:30Relisys Scorpio Easy 3 scanner / skener / скенер

Se prodava star, no mnogu socuvan skener, so kabel i adapter.


По Договор
или предлог цена
01 јул 12:27ПРОДАВАМ 2 ГРАФИЧКИ КАРТИ ЗА АГП СЛОТ

Продавам графички за Агп слот


18 јун 10:21NAPOJUVANJE HANTOL 500W

Prodavam ispravno napojuvanje model HANTOL 500 W


500 МКД
или предлог цена
18 јун 10:21Продавам LG Bluray

Продавам LG Bluray


750 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05продавам 128G SSD

продавам 128G SSD со активирана и лиценциран Windows 10 pro


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05Продавам Antec Напојување

Продавам Antec Напојување 400w


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05Media Combo III Capture card

InnoDV MEDIA COMBO III Capture card Firewire, DV, S-Video input. ...


06 јун 09:11Se prodavat Samsung i Philips Monitori

Se prodava philips monitor 20 inch” 1680 x 1050 5ms, 1500Mkd


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 18:27VGA KABEL

Prodavam nov vga kabel


31 мај 13:45Se prodava Elgato Game Capture HD

Edinstvena vo Makedonija Elgato Game Capture HD Snima video vo kompj...


31 мај 07:49Samsung CLP-300

Ласерски принтер во боја, со нови оригинал тонери/кертриџи. Малку ...


30 мај 21:14MSI N210 1gb graficka

Prodavam graficka MSI N210 1gb.


25 мај 18:08Monitor Samsung 19'' VGA vo dobra sostojba.

Monitor Samsung 19'' VGA vo dobra sostojba. Bez mrtvi pikseli.


2.000 МКД
или предлог цена
25 мај 09:37DDr3 Ram 8Gb 2×4Gb ispravni

Se prodava DDr3 Ram 8Gb 2×4Gb ispravni


18 мај 14:44MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6

Grafickata e stavena vo kompjuter i ne e pomestena posle toa. Kako no...


18 мај 13:38Baseus Type C HUB Docking Station

Проверете си на интернет дали одговара со вашиот телефон !!!!! Али...


17 мај 17:40Napojuvanje DELUX ATX 450W P4

Se prodava delux atx 450w p4 napojuvanje vo odlicna sostojba Nikog...


800 МКД
или предлог цена
17 мај 15:59ASUS PSG MX MATICNA DDR2 - COMBO+PROCESSOR I 2RAM

Se prodava maticna ASUS PSG MX DDR2 Socket LGA 775 Processor : Int...


1.600 МКД
или предлог цена
17 мај 15:599500 GT 1GB

ASUS 9500 GT 1GB DDR2 Спецификации: https://www.techpowerup.com/g...


17 мај 15:50Amd Radeon RX 580 8GB

Prodavam 5 graficki Asus RX580 8GB. Koristeni 2 godini vo internet k...


17 мај 12:14RAM MEMORIJA DDR1 NA 400MHZ

Se prodava ispravna ram memorija od 1gb ddr1 na 400mhz


500 МКД
или предлог цена
16 мај 15:10Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам