360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS ZEPHE

Processor AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 2...


90.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Wireless Controller for XBSX/S Black + USB-C Cable Black

Се продава нов контролер, уклучен само да се проба https://anhoch....


Денес 22:23ASUS i3 7Gen(3.9GHz,8GB DDR4, 250GB SSD 500GB HDD, N210 1GB)

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen 1 godina za 3D g...


200 €
или предлог цена
Денес 13:54ASUS ZEPHE

Processor AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 2...


90.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Laptop HP Spectre x360 2in1 13.5 Touch Screen

Laptop HP Spectre x360 2in1 13.5 Touch Screen 3K2K OLED Intel Evo C...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:43Dell Inspirion 17.3Screen 7000series Intel Core i7

Dell Inspirion 17.3Screen 7000series Intel Core i7 Multi Mode Hinge...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:43ASUS i3 7Gen 3.9GHz,16GB DDR4, 250GB SSD, 1TB HDD, GT730 4GB

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen 1 godina za 3D g...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:40ASUS

se prodava dobro socuvan lap top asus core i3 geforce hitno poveke i...


300 €
или предлог цена
Вчера 23:13  НОВ ОГЛАС

Za Tablet 15” menuvam Smartwatch Blackview x1 neotpakuvan

Za kvaliteten Tablet 15’ menuvam neotpakuvan nov Smartwatch Blackview...


4.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Таблети

Вчера 11:35Intel B820

CPU e bez defekt i raboti odlicno koristen vo domasni uslovi


Вчера 01:03Codegen 350w

Koristeno vo domasni uslovi kompletno ispravno


800 МКД
или предлог цена
Вчера 01:03Intel pentium D 935

Koristen vo domasni uslovi ispraven LGA 775


Вчера 01:03Ram Ddr2 1 gb 667

Ispravna sostojba


800 МКД
или предлог цена
Вчера 01:03Kworld PCI Analog TV Card

karticata e ispravna


500 МКД
или предлог цена
Вчера 01:03Нов BobCat 300 Helium miner

Се продаваат нови, неотпакувани, Bobcat хелиум мајнери. Достапна пого...


400 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
490 €
02 окт 19:05ASUS i3 7Gen(3.9GHz,16GB DDR4, 250GB SSD-1TB HDD, GT730 4GB)

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen 1 godina za 3D g...


300 €
или предлог цена
02 окт 15:37OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


500 €
или предлог цена
02 окт 13:22ASUS i3 7Gen(3.9GHz,8GB DDR4, 250GB SSD,500GB HDD, N210 1GB)

Se prodava Desktop PC vo perfektna sostojba koristen 1 godina za 3D g...


200 €
или предлог цена
02 окт 13:16MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6

MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6X Grafickata e stav...


02 окт 10:28MSI GeForce 2080TI Gaming X Trio Founders Edition

Grafickata e so uste 1 godina garancija, kupena od Anhoch okolu 76.00...


02 окт 10:28Printer za markiranje na proizvodi

se prodava printer marka videojet 10-40 ponov model so tach ekran p...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

01 окт 19:19DDR3 1600MHz KINGSTON

Продавам 2 парчиња од по 4гига Кингстон рам ддр3 на 1600мега херци. 8...


800 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 МКД
01 окт 14:20Scorpion GT - 006

Џојстикот е нов одговара на сите компјутери .може испорака по брза п...


01 окт 12:15Kingston HyperX 8GB DDR4-2400 CL15

Cenata e fiksna Da ne mi se javuvate za cenata 1 стик (8GB) DDR...


1.700 МКД
или предлог цена
01 окт 12:01Se prodava HP Compaq Presario CQ58

Odlicen za intetnet, Hp Compaq Presario CQ58, win 7 64 bit, 4 GB Ram,...


1 €
или предлог цена
30 сеп 16:22Ipad Mini 3 4G wifi

se prodava Ipad Mini 3 4G wifi vo bezprekorna sostojba bez grebnatink...


120 €
или предлог цена
Охрид

Таблети

30 сеп 15:32Procesor q8200 ploca ram 8gb

Se prodava ploca msi so procesor q8200 i ram 2x4 gb corsair vengance ...


4.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:36DELL Inspiron N5110 i5, 4GB RAM, 250GB SSD, WIN 10

Se prodava socuvan i celosno ispraven laptop Dell so slednite karakte...


8.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:31NAPOJUVANJE MATRIX

Odlicno. PSU 700W Matrix 20+4pin power connector for ATX/BTX moth...


700 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:38ANYCUBIC PHOTON MONO 3D PRINTER SLA DLP RESIN SMOLA

Se prodava nov (ednas pusten za proba) 3d printer Anycubic Photon Mon...


29 сеп 12:27Lenovo ThinkPad E480

Lenovo ThinkPad E480 Business Laptop i7-8550U, 256GB SSD 8GB RAM, RX ...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 18:44Гејмерски лаптоп MSI

ПРОДАВАМ НОВ Гејмерски лаптоп MSI со следнава конфигурација со супер...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 18:44LOGITECH MX Master 3 w/Bluetooth, graphite, 910-005694

Продавам комплетно нов Logitech MX Master 3, купен во DDStore Македон...


28 сеп 10:5817" Siemens @75Hz со вградени звучници 1280x1024

Siemens C17-2 resolution: 1280x1024 aspect ratio: 5:4 refresh ra...


500 МКД
или предлог цена
28 сеп 08:20Samsung CLP-300

Ласерски принтер во боја, со нови оригинал тонери/кертриџи. Малку ...


26 сеп 15:32Media Combo III Capture card

InnoDV MEDIA COMBO III Capture card Firewire, DV, S-Video input. ...


26 сеп 15:32Relisys Scorpio Easy 3 scanner / skener / скенер

Se prodava star, no mnogu socuvan skener, so kabel i adapter.


По Договор
или предлог цена
26 сеп 15:32SANYO model 8001 Digitron

Prodavam digitron SANYO made in Japan socuvan kako nov Prakam po k...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

24 сеп 21:50Dell Inspiron N5110 i5, 4GB RAM, 250GB SSD, WIN 10, 15.6"

Se prodava socuvan i celosno ispraven laptop Dell so slednite karakte...


8.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 15:09Se prodava konfiguracija:

-Maticna: ASUS TUF Gaming B-450 plus -Procesor: AMD Ryzen 5 3600 -G...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
23 сеп 12:10Graficki karti

MSI Ventus 3060Ti - 24,000 den MSI Ventus 3080Ti - 65,000 den


19 сеп 08:12Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам