Подкатегорија:
                   
157 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Intel B820

CPU e bez defekt i raboti odlicno koristen vo domasni uslovi


Денес 01:03Codegen 350w

Koristeno vo domasni uslovi kompletno ispravno


800 МКД
или предлог цена
Денес 01:03Intel pentium D 935

Koristen vo domasni uslovi ispraven LGA 775


Денес 01:03Ram Ddr2 1 gb 667

Ispravna sostojba


800 МКД
или предлог цена
Денес 01:03Kworld PCI Analog TV Card

karticata e ispravna


500 МКД
или предлог цена
Денес 01:03MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6

MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6X Grafickata e stav...


Вчера 10:28MSI GeForce 2080TI Gaming X Trio Founders Edition

Grafickata e so uste 1 godina garancija, kupena od Anhoch okolu 76.00...


Вчера 10:28DDR3 1600MHz KINGSTON

Продавам 2 парчиња од по 4гига Кингстон рам ддр3 на 1600мега херци. 8...


800 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 МКД
01 окт 14:20Kingston HyperX 8GB DDR4-2400 CL15

Cenata e fiksna Da ne mi se javuvate za cenata 1 стик (8GB) DDR...


1.700 МКД
или предлог цена
01 окт 12:01Se prodava graficka karticka rx 570

Se prodava graficka karticka ASUS ROG STRIX RX 570 4GB VRAM, koristen...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
01 окт 00:15NAPOJUVANJE MATRIX

Odlicno. PSU 700W Matrix 20+4pin power connector for ATX/BTX moth...


700 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:38ANYCUBIC PHOTON MONO 3D PRINTER SLA DLP RESIN SMOLA

Se prodava nov (ednas pusten za proba) 3d printer Anycubic Photon Mon...


29 сеп 12:27LOGITECH MX Master 3 w/Bluetooth, graphite, 910-005694

Продавам комплетно нов Logitech MX Master 3, купен во DDStore Македон...


28 сеп 10:5817" Siemens @75Hz со вградени звучници 1280x1024

Siemens C17-2 resolution: 1280x1024 aspect ratio: 5:4 refresh ra...


500 МКД
или предлог цена
28 сеп 08:20Samsung CLP-300

Ласерски принтер во боја, со нови оригинал тонери/кертриџи. Малку ...


26 сеп 15:32Media Combo III Capture card

InnoDV MEDIA COMBO III Capture card Firewire, DV, S-Video input. ...


26 сеп 15:32Relisys Scorpio Easy 3 scanner / skener / скенер

Se prodava star, no mnogu socuvan skener, so kabel i adapter.


По Договор
или предлог цена
26 сеп 15:32Graficki karti

MSI Ventus 3060Ti - 24,000 den MSI Ventus 3080Ti - 65,000 den


19 сеп 08:12Se prodava compaq monitor

Se prodava compaq monitor , compaq kukishte , printer , skener .


По Договор
или предлог цена
13 сеп 10:08ASUS GTX 960 Graficka karticka

Se prodava slabo koristena graficka karticka. Telefon za kontakt 07...


12 сеп 16:57Epson originalni boi za L3151

Originalni neotpakuvani


По Договор
или предлог цена
09 сеп 17:42AFOX RX550 4GB GDDR5 128BIT

Koristena 3 meseci, kupena pred 6 meseci od setec, so garancija Kont...


05 сеп 13:15RGB STRIP PC 5050 ARGB 50CM SOFTWARE MAGNETIC COMPUTER LIGHT

Se prodava argb strip koj se podesuva preku software, tip na montiran...


599 МКД
или предлог цена
04 сеп 18:04HDD 500 GB SATA

Prodavam 100% ispraven HDD od 500 gb sata konekcija 3,5 inci


1.000 МКД
или предлог цена
04 сеп 14:04СУПЕР АКЦИЈА НА DAHUA МОНИТОРИ

📢 Време е за назад во училишните клупи! Среќен почеток на сите учени...


7.690 МКД
или предлог цена
01 сеп 15:11Gigabyte B700H

Се продава напојување Gigabyte B700H. Спецификации: https://www.g...


4.000 МКД
или предлог цена
31 авг 14:31Gigabyte H310M M.2 2.0

Се продава нова матична плоча, со гаранција од една година, Gigabyte ...


2.700 МКД
или предлог цена
31 авг 14:31AOC G2460V

Monitorot e AOC G2460V ima 75 hz refresh rate i 1ms response time mon...


5.800 МКД
или предлог цена
30 авг 16:081TB M.2 A-Data Nova nekoristens garancija

Se prodava 1TB M.2 A-Data Nova nekoristens garancija


30 авг 08:40PROCESOR G3930 ZA LGA 1551 SOCKET

Prodavam nov celeron procesor G3930 za LGA 1551 socket


24 авг 17:50ram od 1gb ddr2 za PC

Prodavam 1x1gb ddr2 ram za PC


500 МКД
или предлог цена
24 авг 17:50ASUS GTX1080 VRAM 8GB

ПРОДАВАМ ГРАФИЧКА КАРТА МОДЕЛ ASUS GTX1080 VRAM 8GB.


24 авг 17:47Se prodava odlicen ruter

Se prodava ruter malku koristen vo vikend stans. Ruterot e marka ci...


30 јул 17:50CPU za lga 1155

Prodavam CPU G630 za socket lga 1155


28 јул 15:07РУТЕР 4Г

Нов рутер ,подржува 4г интернет исто и оптички интернет,исто може да ...


17 јул 21:25ram mmorija ddr2

Prodavam ram memorija 2x512mb DDR2 ispravna i testirana


600 МКД
или предлог цена
03 јул 14:30ПРОДАВАМ 2 ГРАФИЧКИ КАРТИ ЗА АГП СЛОТ

Продавам графички за Агп слот


18 јун 10:21NAPOJUVANJE HANTOL 500W

Prodavam ispravno napojuvanje model HANTOL 500 W


500 МКД
или предлог цена
18 јун 10:21Продавам LG Bluray

Продавам LG Bluray


750 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05продавам 128G SSD

продавам 128G SSD со активирана и лиценциран Windows 10 pro


2.000 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам