45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kancelariski i skolski matrijali

Novootvorena knizara nudi celosen asortiman na kancelariski i skolski...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

11 авг 18:11Заштитни паравани

Изработуваме заштитни паравани од проѕирен плексиглас во разни дименз...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

11 авг 16:03Parker ново пенкало

Продавам ново пенкало Parker, купено од продавницата Samsonite во Ско...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

03 авг 12:53Rabotno biro

skoro novo


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

01 авг 19:13skolska klupa

socuvana


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Школски прибор / Останато

01 авг 18:44Staedler професионална табла за техничко цртање

Се продава Staedtler професионална табла за техничко цртање за Архите...


4 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пишување, цртање, сликање

21 јул 15:32Уред за пластифицирање ламинатор 2000мкд

Продавам скоро нов уред за пластифицирање. Погоден за легитимации, ка...


1.000 МКД
или предлог цена
10 јул 14:19Nogari za biro-na parce

Nogari za biro, masa i sl. Sivi. Cenata e za edno parce.


100 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

20 јун 08:01Kancelariska masa/biro

Se prodava koristeno biro za 4 lica.


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

31 мај 19:38Masina za kucanje / Digitroni

Se prodava: Masina za kucanje olympia monica - prodadena Digitron S...


900 МКД
или предлог цена
31 мај 09:42Stolce kancelarisko , skoro novo

Se prodava Stolce kancelarisko , skoro novo. Kontakt: 075 44 06 01


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

30 мај 09:53kancelariska komoda

komodata e skoro nova sp prekrasna boja na cresha


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

15 мај 23:06Kalkulatori I digitroni

Kalkulatori dva komada po 2000 I digitroni novi dva po 500 denari I v...


2.000 МКД
или предлог цена
09 мај 15:11Zippo penkalo

Novo vo kutija nekoristeno Vo prodavnica e 2200 Poveke informacii n...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

06 мај 14:25Masa za crtanje Libela

Se prodava masa za tehničko crtanje so visinsko podesuvanje. Kontakt ...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

04 мај 09:04Skolska tabla , plutena tabla ,platno za proektor

Prodavan Plutena tabla 1000den


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Школски прибор / Останато

21 апр 09:16Noz za secenje na hartija

Prodavam kvaliteten noz za secenje na hartija ,mnogu malku koristen. ...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Хартија ,Пликови, Календари

09 апр 17:51Златарска витрина

Во солидна состојба. Со мали поправки може да се користи за разни нам...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

01 апр 21:48канцелариско биро

канцелариско биро vo dobra sostojba 3 ima, 1 od 1500 3 od 4000


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

22 мар 15:25канцелариски столчиња

канцелариски столчиња vo dobra sostojba Има три, 1 од 1500 3 о...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

22 мар 15:23канцелариски столчиња за гости

канцелариски столчиња за гости vo dobra sostojba 2 za 4500


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

22 мар 15:14Se prodava T lenjir

T lenjir aluminski 1 metar


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пишување, цртање, сликање

11 мар 09:29Броеви

Продавам листа на активни броеви од цела Македонија 078506625


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Предмети за промоција

03 мар 23:24Машина за броење пари нова 9200 денари

Продавам нова машина за броење пари Олимпија професионален модел со с...


9.200 МКД
или предлог цена
01 мар 22:15Kalkulator Olimpia CPD 512 ER

Prodavam skoro nov kalkulator Olimpia profesionalen model vo odlicna...


4.900 МКД
или предлог цена
01 мар 22:15Продавам нова машина

Продавам нова машина за пишување марка Олимпија најнов модел цена 120...


120 €
или предлог цена
01 мар 22:15БИРО-ФИОКАР И ФИОКАР

Се продаваат: компјутерско-ученичко биро со фиокар, многу сочувано со...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 јан 18:17Prodavam originalno biro za povekje nameni

Prodavam zacuvano biro za povekje nameni, skolsko, za spalna soba ...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

03 јан 13:06ПРОДАВАМ МЕТАЛНА КАСА СЕФ

КАСАТА Е ЕМО ОХРИД ТЕЖИ ОКОЛУ 50 КИЛА СО КОДИРАН КЛУЧ ЦЕНА 100 ЕВРА ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 дек 10:57NOVA masina za kucanje

OLIMPIA NOVA MASINA ZA KUCANJE , DAJTE PONUDA


120 €
или предлог цена
24 дек 18:41kancelariska stolica

prodavam stolica, kuoena od ofis i ko, mnogu malku koristena.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

03 окт 21:50Костур за анатомија

Костур со висина 1метар, користен, не оштетен. Одбележани се припои н...


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

24 сеп 19:09Продавам Биро

Продавам Биро Многу зачувано како ново. Кисела Вода, Скопје 075 8...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

22 сеп 21:39Printer Samsung X-Press C460W

poloven printer Samsung x-press c460w, malku koristen. vo odlicna sos...


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 16:19Ranec I skolska tasna

Ostanati od knizara


600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Школски прибор / Ранци и торби

11 сеп 13:13Ostanaa roba od knizarnica

Pecatarski vosok, noz za skalper aparat za ceni, set za vino


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

03 јун 10:26Pecatarski vosok noz za skalper,aparat za ceni, set za vino,

Ostanaa roba od knizarnica ima I cestitki od unicef


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски материјали

14 мај 14:04Sabloni razmernik I sestari

Od knizarnica ostanati sabloni dva razmernici I sestari rotring Novi


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пишување, цртање, сликање

14 мај 13:51користен добро сочуван канцелариски мебел

продаваме користен добро сочуван канцелариски мебел. Цена по договор


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Канцелариски мебел

22 фев 10:42Masina za kucanje

Prodavam masina za kucanje odlicno socuvana


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Пишување, цртање, сликање

11 дек 13:01Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам