Кисела Вода
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parker ново пенкало

Продавам ново пенкало Parker, купено од продавницата Samsonite во Ско...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

14 авг 11:57БИРО-ФИОКАР И ФИОКАР

Се продаваат: компјутерско-ученичко биро со фиокар, многу сочувано со...


5.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 јан 18:17ПРОДАВАМ МЕТАЛНА КАСА СЕФ

КАСАТА Е ЕМО ОХРИД ТЕЖИ ОКОЛУ 50 КИЛА СО КОДИРАН КЛУЧ ЦЕНА 100 ЕВРА ...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

30 дек 10:57Костур за анатомија

Костур со висина 1метар, користен, не оштетен. Одбележани се припои н...


8.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

24 сеп 19:09СЕ ПРОДАВА ТАБЛА ЗА РЕКЛАМА

СЕ ПРОДАВА ТАБЛА ОДЧИЧНО СОЧУВАНА ЗА РЕКЛАМИ И ЗА СЕКАКОВ ВИД НА УПОТ...


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

04 ное 15:07Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам