Ѓорче Петров
                   
57 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Чист планински мед Cist planinski med

Чист планински мед од недопрената природа на село Гари. Донесете здра...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Здрава храна - Мед

02 окт 13:31Punilica spric za kolbasici, kebap, pleskavici

Punilicata e nova ima godina dena garancija koristena 1 mesec. Ima 4 ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.400 €
Ѓорче Петров / Скопје

Месо, салами и колбаси

30 сеп 14:44Cist planinski med чист планински мед

Чист планински мед од недопрената природа на село Гари. Донесете здра...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Здрава храна - Мед

29 сеп 20:36GROZJE NISHEVKA

Neobrano 300 -400kg Cena 20 den Lokacija VOLKOVO Tel 071 276 804


20 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Овошје и зеленчук

29 сеп 08:07Cist domasen med

Se prodava godinasen med, livadski i bagremov. . 600 den/tegla.


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Здрава храна - Мед

26 сеп 14:07Mesarski Cengeli Zakacalki Kuki za meso Месарница Месара

Ченгели,Куки за месо !!! Kvalitetni,masivni, cuvani so godini! 3 ko...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месо, салами и колбаси

25 сеп 22:28PRODAVAM.. KVALITETNA ZOLTA RAKIJA ..100% CISTA

Kontakt 078678755 Cista prodavam kvalitetna domasna zolta rakija s...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пијалаци

21 сеп 09:55Prasinja zivi i peceni

Prodavame prasinja od sopstvena farma, vo sekoe vreme zivi, zaklani i...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

13 сеп 16:36Mekici

Pravime mekici, kifli, piti, strudli, burek, banicki i drugo po narac...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива

06 сеп 18:06Lesnik Lesnici

Lesnik Halski dzin trpezen ekstra vkus i kvalitet. Nova rekolta Cen...


180 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

31 авг 12:06Prasinja, Pecenje na Prasinja, Furna

Prodavam Zivi, Ocisteni i Pecheni Prasinja Za Sekakvi Prigodi.... il...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

28 авг 18:11Planinski med

Cist mavrovski med Tel. 070 300 410


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Здрава храна - Мед

27 авг 20:16Meckin luk

Prodavam meckin luk sremus vo maslinovo ladno cedeno maslo 078 256 551


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

29 јун 07:03se prodava-- ZOLTA RAKIJA --.....demir kapiska 100% cista

prodavam kvalitetna domasna zolta rakija so odlicen vkus kako orginal...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

04 јун 17:20PRODAVAM.... KVALITETNA ZOLTA RAKIJA ..100% CISTA

prodavam kvalitetna domasna zolta rakija so odlicen vkus ista kako LO...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пијалаци

28 мај 17:42Profesional Kaffemati + vending

Ptodavam 45 profesional.kaffemati I 10 vending kafemati Cena po dog...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

21 мај 15:20Stakleno bure za vino ili rakija

Stkleno bure od 50l


50 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

31 мар 09:40Domasen AJVAR

Domasen originalen ajvar cena 300den kontakt samo na ovoj bro...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

06 мар 01:22Vino sopstveno proizvodstvo organsko 70 den lit

Vino sopstveno proizvodstvo organsko 70den litar Snederevka Shardon...


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Вина / Champagner

23 фев 08:11Продавам ракија

Продавам висококвалитетна ракија 200 денари по литар.


200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пиво, Алкохолни пијалаци

31 дек 09:01Sok od Aronija - 100% PRIRODEN

Se prodava sok od Aronija, 100% priroden, ostanati se uste 15 sisinja...


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Здрава храна - Мед

14 окт 13:00MLEKO,JAJCA,MESO (МЛЕКО,ЈАЈЦА,МЕСО)

PRODAVAM KVALITETNO KOZJO MLEKO,JAJCA OD KOKOSKA,MISIRKA,PAJKA I ZDRA...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сирење /Млечни производи

23 сеп 10:51Продавам непечен бурек

Продавам непечен бурек за бурекџилници. (месо, сирење и пица бурек). ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива

25 авг 14:50PECENO PRASE

Prodavam prasencinja za cuvanje i pecenje☺️ Peceno prase 320 den 1kg...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Подготвена храна

24 јун 10:37Kapsuli Lavazza blue

Prodazba na malo i golemo


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

19 јун 00:06Kapsuli Lavazza a modo mio

Cena za kutija so 36 kapsuli 620 den ili 5400 den 10 kutii 360 kapsuli


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

19 јун 00:02Lavazza espresso

Prodazba na malo i golemo


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

19 јун 00:01Galador espresso čisto zrno

Prodazba na malo i golemo


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

18 јун 23:58Izrabotka na mekici.....

Izrabotka na mekici za bilo koja prigoda, ekstra kvalitet i po najpov...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива

22 мај 00:14Kapsuli Lavazza

Kapsuli Lavazza a Modo mio cena za edna kutija 620 den 36 kapsuli ili...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Пијалаци

24 мар 21:59Galador espresso

Galador espresso čisto zrno 1 kg 380 den ili 2100 den 6 kg Prodazba...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

18 фев 16:13Galador espresso

Galador espresso čisto zrno po cena od 350 den kg ili 1920 den 6 kg ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

18 фев 16:11Kapsuli Lavazza A Modo Mio

Kapsuli Lavazza A Modo mio so naj niska cena na pazarot Dostava vo s...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

06 фев 17:48Lavazza espresso vo zrno

Lavazza espresso vo zrno so naj niski ceni na pazarot uvezeno od Ital...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

06 фев 17:46Kapsuli lavazza za Dolce gusto

Lavazza kapsuli za Dolce gusto kafemat


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

12 јан 20:39Kapsuli lavazza A Modo Mio

Kapsuli lavazza a modo mio so naj niska cena vo mk


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

12 јан 20:38Се продава диспанзеер за вода

Мал диспанзер за вода за големи боци лади и грее во одлична состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

11 јан 16:23автоматски млин на камен

Се продава автоматски млин на камен, капацитет 500-700 кг брашно на ч...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Леб - бели печива

18 ное 07:58Kasap kasapski uslugi mesar

Kasap so iskustvo vrsi uslugi sreduvanje na svinji i prasinja imam i ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Месо, салами и колбаси

16 ное 09:48Lavazza espresso Gusto Forte

Lavazza espresso vo zrno Gusto Forte


630 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кафе и какао

13 ное 16:27Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам