584 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava masina za doner / giro i elektricen noz

Se prodava masina za doner i giro zaedno so elektricen noz kupeni vo ...


970 €
или предлог цена
06 авг 17:06Промовирано

Се продава комплетно нова Амерички "BBQ" стил плинска скара

Се продава комплетно нова Амерички "Barbeque" стил плинска скара - ск...


34.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:09Промовирано

Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...


750 МКД
или предлог цена
Денес 13:33  НОВ ОГЛАС

masini za sienje i vezenje

brodher PE-180 embrodery 350 eu piavi masini , rupicarka ,ilezi sin...


150 €
или предлог цена
Денес 13:23Impulsen zapecatuvac na plasticni kesi

Импулсен запечатувач на топлина за пластични кеси. Импулсно запечатув...


1.799 МКД
или предлог цена
Денес 10:23Se prodava kombiniran mlin

Se prodava kombiniran mlin


300 €
или предлог цена
Денес 08:12ИЗДАВАМ Автоперална

Се издава разработена автоперална.


1 €
или предлог цена
Денес 06:47Sijalici industriski _odlicni za kafici, restorani i barovi

Se prodavaat industriski sijalici pogodni za opremuvanje kafici, rest...


1 €
или предлог цена
Охрид

Останато

Вчера 17:07Morgana FSN masina za perforiranje i numeriranje

Se prodava Morgana FSN masina za perforiranje i numeriranje. Masin...


1.950 €
или предлог цена
Вчера 17:07Kanterica za pravolinisko i krivolinisko (kruzno) kantiranje

Se prodava kanterica za pravolinisko(normalno) i krivolinisko (kruzno...


900 €
или предлог цена
Вчера 17:07Esspreso kafemat profesionalen

La cimbali


150 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
300 €
Вчера 13:53Novcanik - Set Alatki za elektronika, smart uredi

📱 Новчаник - Сет Алатки за смарт уреди Оригиналното пакување од кож...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 11:00Canon 9070 Pro - Kopirka profisionalna

Kopirkata e vo odlicna sostojba po najpovolna cena. Kvaliteten otiso...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 09:08Masina za Plastika Battenfeld

Malce koristena vo ekstra sostojba , 150 grama(max)!Mozna e zamena! P...


1.900 €
или предлог цена
08 авг 16:53Печка за сушење пластика и други производи

Се продава печка за сушење пластика, печурки и овошје


600 €
или предлог цена
08 авг 16:43Фурнир

Се продава фурнир од : Махагон Јасен Костен Храст Бука Бор Кото...


5 €
или предлог цена
08 авг 16:43KASA FIOKA ZA PARI

ПРОДАЖБА НА КАСИ ФИОКИ ЗА ПАРИ СЕКОЈА КАСА Е НОВА ИЗДРЖЛИВА И ИМА ГОЛ...


6.100 МКД
или предлог цена
08 авг 04:40Masini za sienje

Se prodavaat masini za sienje. Dvoiglovka SINGER 180e DvoiglovkaNE...


1 €
или предлог цена
07 авг 22:29Spoter

Triagolnici za spoter


60 МКД
или предлог цена
07 авг 19:22Se prodava punkt aparat

Se prodava punkt aparat vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
07 авг 14:21Ekscentar pnevmatska presa 63 t

Se prodava odlicno zacuvana ekscentar pnevmatska presa od 63 tona. Mo...


1 €
или предлог цена
07 авг 14:21Masinska makaza

Se prodava masinska makaza vo ispravna sostojba. Dolzina na secenje 2...


1 €
или предлог цена
07 авг 14:21Se prodava podvizen kiosk na trkala so kuka

Se prodava podvizen kiosk za hrana , palacinki , pica na parce , i dr...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 10:19MASI I STOLICI KOMPLET

SE PRODAVA KOMPLET MASI SO STOLICI MALKU VREME KORISTENO SKROS NOVI...


1 €
или предлог цена
06 авг 21:35FRISIDERI, VITRINI ,TENDI,SKARA,-I drugi elementi za restor

SE PRODAVAT-FRIZIDERI,MASI,STOLICI,SEPAREA,SKARA,, VITRINA,TENDI. S...


1 €
или предлог цена
06 авг 21:35SKARA NA ZAR

SE PRODAVA- SKARA NA ZAR GOLEMA, MALKU KORISTENA SFE ISPRAVNO, MOZE D...


3.500 МКД
или предлог цена
06 авг 21:35KAFE MAT -RANCILIO

SE PRODAVA KAFEMAT RANCILIO SO MELNICA NOV MODEL, MALKU VREME KORISTE...


1 €
или предлог цена
06 авг 21:34DUNA-Severec-FISKALEN APARAT

SE PRODAVA FISKALEN APARAT DUNA SEVEREC, KRATKO VREME E KORISTENO SFE...


4.500 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

06 авг 21:34VITRINA ZA DRZANJE ,(CUVANJE) TOPLA HRANA

SE PRODAVA ROSFRAJNA VITRINA ZA DRZANJE TOPLA HRANA (SUPI ,GULAS IDR...


350 €
или предлог цена
06 авг 21:34SKARA NA PLIN i NA STRUJA,SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO

SE PRODAVA SKARA NA PLIN I NA STRUJA, SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO ...


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
06 авг 21:34Се продава комплетно нова Амерички "BBQ" стил плинска скара

Се продава комплетно нова Амерички "Barbeque" стил плинска скара - ск...


34.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:09Se prodava poloven toster

Se prodava poloven toster koristen nekolku sezoni. Greacite se perfek...


250 €
или предлог цена
06 авг 17:31Se prodava masina za doner / giro i elektricen noz

Se prodava masina za doner i giro zaedno so elektricen noz kupeni vo ...


970 €
или предлог цена
06 авг 17:06Set 125 Gumici

Сет 125 парчиња гумици различни по големина и облик. Парчињата се изр...


450 МКД
или предлог цена
Охрид

Суровини

06 авг 14:47Dizel motor

ARAN motor, 30ks, poloven, moze da se koristi kako brodski motor i za...


1 €
или предлог цена
06 авг 12:09metal detektor xp deus

...


1.200 €
или предлог цена
06 авг 08:39Wap karcher 655s feroper peralna

Prodavam odlicen karcher 655 , 3Kw monofazen mnogu moken i silen . ...


26.000 МКД
или предлог цена
05 авг 21:02Alati za duvanje pet sisinja

Prodavav cetiri alati za duvanje pet ambalaza 300ml.500ml ;1000ml i 1...


1 €
или предлог цена
05 авг 20:33Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


700 €
или предлог цена
05 авг 20:32Homogenizator za mleko 2000 lit/cas

Homogenizatorot raboti so pritisok do 200 bari,el.motor 15 kw,vo odli...


1 €
или предлог цена
05 авг 20:32masina za mienje pod pritisok

Prodavam dve masini za mienje pod visok pritisok


400 €
или предлог цена
05 авг 20:32Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas


17.000 €
или предлог цена
05 авг 20:32Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам