33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava masina za doner / giro i elektricen noz

Se prodava masina za doner i giro zaedno so elektricen noz kupeni vo ...


970 €
или предлог цена
14 авг 14:44Промовирано

Се продава комплетно нова Амерички "BBQ" стил плинска скара

Се продава комплетно нова Амерички "Barbeque" стил плинска скара - ск...


34.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:09Промовирано

Pecka za pica Fortis na plin

Rabotna masa,umivalnik so dva otvori od inoks i stolcinja koristeni m...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:57Se prodava masina za doner / giro i elektricen noz

Se prodava masina za doner i giro zaedno so elektricen noz kupeni vo ...


970 €
или предлог цена
14 авг 14:44VITRINA ZA DRZANJE ,(CUVANJE) TOPLA HRANA

SE PRODAVA ROSFRAJNA VITRINA ZA DRZANJE TOPLA HRANA (SUPI ,GULAS IDR...


350 €
или предлог цена
13 авг 20:52FRISIDERI, VITRINI ,TENDI,SKARA,-I drugi elementi za restor

SE PRODAVAT-FRIZIDERI,MASI,STOLICI,SEPAREA,SKARA,, VITRINA,TENDI. S...


1 €
или предлог цена
13 авг 20:52Se prodava podvizen kiosk na trkala so kuka

Se prodava podvizen kiosk za hrana , palacinki , pica na parce , i dr...


1 МКД
или предлог цена
11 авг 19:14Se prodava poloven toster

Se prodava poloven toster koristen nekolku sezoni. Greacite se perfek...


250 €
или предлог цена
11 авг 15:44SKARA NA ZAR

SE PRODAVA- SKARA NA ZAR GOLEMA, MALKU KORISTENA SFE ISPRAVNO, MOZE D...


3.500 МКД
или предлог цена
06 авг 21:35SKARA NA PLIN i NA STRUJA,SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO

SE PRODAVA SKARA NA PLIN I NA STRUJA, SO RABOTNA MASA SFE ROSFRAJNO ...


1 €
или предлог цена
06 авг 21:34Се продава комплетно нова Амерички "BBQ" стил плинска скара

Се продава комплетно нова Амерички "Barbeque" стил плинска скара - ск...


34.000 МКД
или предлог цена
06 авг 18:09Vitrina za sladoled

Se prodava vitrina na sladoled po dogovor 075 301 302 075 301 302 ...


По Договор
или предлог цена
01 авг 11:56Mašina za sladoled

Se prodava mašina za sladoled Caprigiani vo odlična sostojba, ...


По Договор
или предлог цена
28 јул 17:14Melnica za kafe profesionalna

Emonec profesionalna melnica za kafe so shtelovanje na granulacija, b...


350 €
или предлог цена
15 јул 17:11Elektricen industriski sporet i friteza.

Fritezata e 20litarska funkcionira perfektno Sporetot e so 4 toki ko...


1 €
или предлог цена
12 јул 12:28GAJBI KOKA KOLA/SKOPSKO

SE PRODAVA NOVI 20 GAJBI KOMPLET SO SISINJA OT KOKA KOLA I SKOPSKO, ...


200 МКД
или предлог цена
10 јул 13:12Invertar za sendvicara

Se prodava celosen invertar za sendvicara. Kontakt: 077 897 141


1 €
или предлог цена
03 јул 10:54Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
15 јун 13:00грил за печење пилиња - плин

грил за 18 пилиња со целосно направена конструкција за поставување п...


450 €
или предлог цена
13 јун 12:14Restoranski stolovi i masi

Koristeni stolovi 350 den parce Masi 80×80 900 den


300 МКД
или предлог цена
03 јун 10:24Пекарска опрема

Печка дувалка со 4 плехови, комора за ферментација и миксер спирален....


1 €
или предлог цена
30 мај 14:48Se prodava toplo ladna komora

Se prodava toplo ladna komora


1 €
или предлог цена
30 мај 09:52Laminator Astra Turri

Се продава ламинатор Astra Turri, производство Италија. Телефон за к...


По Договор
или предлог цена
09 мар 22:53masina za melenje meso

se prodava profesionalna masina za melenje meso zvonete na ovaj broj...


200 €
или предлог цена
19 фев 16:35Melnica za kafe

Se prodava melnica za kafe za ugostitelska objekti


260 €
или предлог цена
07 фев 15:38Oprema za slatkara i pekara - cena po dogovor

Se prodavaat pecka, mikseri, masi, pakerka, vaga, industriski mivalni...


1 €
или предлог цена
21 јул 20:49Elektrolux plotna nova

Nova plotna Elektrolux , 2 na struja , dve na plin, drzaci od lieno z...


10.000 МКД
или предлог цена
24 мај 15:50Oprema za pekara i slatkara HITNO!

Friteza Remta nova Vertikalni vitrini za slatki Frizider za odrzava...


1 €
или предлог цена
07 апр 13:00Mikser i masina za tulumbi

Mikser Empero 60lt najnov model so 4 elementi (nov) Avtomatska masin...


11 €
или предлог цена
24 мар 14:53Oprema za pekarstvo i slatkarstvo Hitno!

Laminator Seweer 60 cm Avtomatska masina za krofni so stasuvalka Ma...


2 €
или предлог цена
23 мар 23:06Solingen nozevi germanski

Se prodavaat nozevi Solingen, novi, germansko proizvodstvo


1.500 МКД
или предлог цена
14 дек 18:19Melenje seker vo prav

Melam seker vo prav 5mkd/kg ili 33den/kg so moj seker (srpski).


5 МКД
или предлог цена
12 ное 21:58Професионален плински шпорет НОВ!!!!

Се продава нов професионален плински шпорет, поврзан со бакарни жици.


350 €
или предлог цена
25 јун 22:01Elektricna trodelna pecka

Povekje informacii na 071/231-161 -Goce


1 €
или предлог цена
17 апр 22:56se prodava masina za kafe

Se prodava dobro odrzana masina za kafe, cena oi dogovor. tel.za kon...


1 €
или предлог цена
29 јан 00:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам