650 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Atraktivno mesto vo Nizopole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Денес 01:36Mesto na atraktivna lokacija- Nizepole

Se prodava mesto od 2200 m2 na atraktivna lokacija pod naselba Streze...


30 €
или предлог цена
Денес 01:35Парцела 26,3ha, село АРМАТУШ - О. Новаци

Се продава голема парцела земјоделско земјиште, култура пасиште, 6та ...


93 МКД
или предлог цена
Вчера 23:42Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
Вчера 21:39Плац во с.Дихово ( Dihovo ,Bitola)

Поволно за Викендица во најубавиот дел од селото. КП 820/3 752м2 Прис...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:37plac pomegju dihovo i n.pole

placot se naogja po stariot pat dihovo-n.pole.odalechen od patot 50 m...


25 €
или предлог цена
Вчера 19:31dve parceli pod farmata Dihovo

se prodavaat dve parceli pod farmata Dihovo. Ednata e 4629 kvadrati ...


7 €
или предлог цена
Вчера 19:31Се продава плац во близина на Шумски фенери

Се продава плац/нива во непосредна близина на шумски фенери од 1260м2...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 17:58  НОВ ОГЛАС

Se Prodava NIVA od Sonistata

Се продава Нива Во атарот на Битола 072 71 2828 +38979397727вибер Б...


12 €
или предлог цена
Вчера 17:48Mesto Magarevo

Prodavam mesto vo Magarevo, so povrsina od 2612m2,od koi 363m2 mesto...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Вчера 17:05Zemjodelsko zemjishte 40,000 m2

4 hektari zemja od 3ta klasa Vo blizina na regionalniot pat Bitola L...


3 €
или предлог цена
Вчера 16:09Se prodava niva vo blizina na Bitola

Se prodava niva od 3638 m2 vo Rashtanska naselba, Bitola. Obezbedena ...


20 €
или предлог цена
Вчера 14:30Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

-Se prodava plac za kuka -Cist imoten list (eden sopstvenik) -Elabor...


14.000 €
или предлог цена
Вчера 14:11SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2

SE PRODAVA PLAC BRUSNICKA NASELBA 1110 m2 Se prodava plac 1100 m2 vo...


110.000 €
или предлог цена
Вчера 14:06Плац во с. Дихово

Продавам плац 810 м2 во с. Дихово, погоден за викендичка. Плацот е вл...


10 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
15 €
Вчера 13:00Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Вчера 12:55Парцела со куќа во с.Кукуречани

Се продава парцела од 500м2 - градежно земјиште и куќа карабина од 50...


13.200 €
или предлог цена
Вчера 12:08ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Продавам градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Груев, М...


По Договор
или предлог цена
Вчера 10:46plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Вчера 09:53SE PRODAVA NIVA SO LEGALIZIRANI OBJEKTI

Se prodava niva vo Bitola na industriski pat. Vo sklop na nivata ima ...


10 €
или предлог цена
Вчера 09:25Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:11PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


5 €
или предлог цена
Вчера 08:07Se prodava Niva vo Gorno Orizari

Se prodava Niva 9150m2 vo Gorno Orizari, nivata e vo ramki na GUP Bi...


По Договор
или предлог цена
01 дек 20:20Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto 1.5 km nad benzinskata pumpa na luk-oil Nad noviot pat...


6 €
или предлог цена
01 дек 20:17Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mozna e zamena so avtomobil inf na ...


2 €
или предлог цена
01 дек 20:17LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 300m od poslednata ...


2 €
или предлог цена
01 дек 20:16Лозје во Раштани

Се продава лозје шпалир површина 613м2 1/3 од КП 688 место викано Уши...


По Договор
или предлог цена
01 дек 17:14SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZ. LAVCI

SE PRODAVAAT GRADEZNI ATRAKTIVNI PARCELI NAD BENZINSKATA PUMPA LAVCI ...


99 €
или предлог цена
01 дек 16:51Gradezna parcela / zemjishte

Se prodava gradezna parcela vo Brusnicko Lavcanski region so povrshin...


20 €
или предлог цена
01 дек 16:50POVOLNA NIVA SO TRI BUNARI

Niva povolna so 25000 m2 obrabotliva zemja ,tri bunari busena voda za...


По Договор
или предлог цена
01 дек 16:12POVOLNO GRADEZNO MESTO 10000 M2

Povolno mesto 10000 m2 so markica za gradba karsi Makpetrol od desna ...


По Договор
или предлог цена
01 дек 16:12Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


12.000 €
или предлог цена
01 дек 13:44Niva I plac

Se prodava niva od 6000m2 pod trafostanicata blisku krklino pod linij...


По Договор
или предлог цена
01 дек 13:33Niva pod Ziko Transportot

Se prodava niva pod Zikot transportniot 1500 kvadrati 075 334 582 0...


7 €
или предлог цена
01 дек 12:11Plac na patot za Nizepole

Se prodava plac pokraj patot nad selo Dihovo ima voda struja Broj na...


1 €
или предлог цена
01 дек 10:38parcela pelister sproti servisot za kamioni 2000m2

plac 2000 m2 poglednete za mestopolozbata na mapata moznost za zamen...


1 €
или предлог цена
01 дек 09:35Se prodava gradezno zemjiste na patot za Kravari

Se prodava parcela 1735. m2 na 100 metri od carinata (Makoshped)i 50 ...


1 €
или предлог цена
01 дек 07:53Niva megju D.Orizari i G.Orizari i Karamani, 1Ha, 1va klasa!

Se prodava niva od 10000m2 pomegu dolno i gorno orizari i karamani! n...


1 €
или предлог цена
30 ное 23:39gradezno zemjiste

Se prodava gradezna parcela -gradezno zemjiste vo naselba Gorno oriza...


13 €
или предлог цена
30 ное 23:27Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам