Подкатегорија:
                   
626 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:35Промовирано

4 GPU x 8GB

Se prodavaat 4 graficki karti 580 8GB Cena za komplet 24.000den. C...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:53SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6

SAPPHIRE PULSE RX 5700 XT 8G GDDR6 koristena edna godina


250 €
или предлог цена
Вчера 20:20NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6

NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6 koristena edna godina


270 €
или предлог цена
Вчера 20:20Samsung SSD Nvme 1TB PM9A1

Samsung SSD NVMe 1TB PM9A1, nov


5.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 МКД
Вчера 18:50Monitori vo top sostojba

2 monitori komplet so kabli 240v i vga Kontakt 078286040 500 denar...


500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 МКД
Вчера 18:49Ruter 4g

Prodavam dva 4g ruter,rabotat so sim katrica Edniot e wodafone 1800 D...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:33AGP graficka karta Gigabyte GV-R9200NF 128Mb silent

- Prodavam AGP graficka karta Gigabyte GV-R9200NF, 128Mb, 64bit, sile...


300 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
400 МКД
Вчера 15:19  НОВ ОГЛАС

Procesor G1620 LGA 1155, E5300 E5500 E5700 core2 duo E8400

Prodavam 100% ispravni procesori Intel, za desktop kompjuteri. LGA 7...


200 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
300 МКД
Вчера 15:02  НОВ ОГЛАС

Tastatura Redragon K552-R Per Key RGB и Maus Redragon Cobra

Vo odlicna sostojba. Redragon K552-R Per Key RGB so BLUE SWITCHES - ...


Вчера 13:2224" Samsung QLED 144HZ Monitor C24FG7x Со GSync

Мониторот е во одлична состојба користен дома. Screen size: 23.5 ...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 13:22LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


320 €
или предлог цена
Вчера 10:00Gigabyte GTX 1660 SUPER OC 6G

Се продава Gigabyte 1660 Super 6GB во одлична состојба. Користена за...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:09UB Desktop Mikrofon - za PC Kompjuter i MAC

Novi mikrofoni na USB, za PC i MAC This USB Microphone allows you ...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 00:19Radeon RX 550 4GB EVO

Графичката е како нова, не загрева, целосно исправна е. Никогаш не е ...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 00:11EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB DDR6 Графичка карта

Се продава графичка карта EVGA GeForce RTX 3060 XC GAMING 12GB GDDR6,...


30.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
32.000 МКД
27 ное 23:06Tastasura LOGITECH

■Se prodava bezicna tastatura Logitech ▪︎Model : k400 ( so se re...


27 ное 21:57Гејмпад (бежичен,нов,некористен)

Продавам нов, некористен, бежичен гејмпад.


600 МКД
или предлог цена
27 ное 21:27NOVO SSD 2.5" 512GB KINGSTON

Kingston 2.5" SSD 512Gb KC600 NOVO!


3.500 МКД
или предлог цена
27 ное 20:29SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD 120GB (SomnAmbulist) ...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 МКД
27 ное 17:41N68C GS FX AM3 & AM3 Dual channel DDR2 or DDR3

https://www.asrock.com/mb/nvidia/n68c-gs%20fx/


1.000 МКД
или предлог цена
27 ное 15:51i7 920 LGA 1366

c/t = 4/8 base-turbo = 2.66-2.93 GHz tdp = 130w soc = LGA 1366 CPU ...


1.000 МКД
или предлог цена
27 ное 15:51Ruter Asus RT-AC66U Dual-band

Ruter Asus RT-AC66U Dual-band,socuvan od swiss


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
27 ное 13:59canon epson lexmark

RASPRODAZBA na printeri ponudete fer ceni za sorabotka canon epson ...


1 МКД
или предлог цена
27 ное 13:19Monitor Dell 15"

Prodavam monitor Dell 15 inci . Ima nekolku mali grebnatinki na disp...


600 МКД
или предлог цена
27 ное 10:52HDD i SSD diskovi 1TB

Toshiba 3,5" 1TB 1200den. Toshiba 3,5" 500Gb 700den. WD Blue 3,5" 500...


1.200 МКД
или предлог цена
27 ное 02:15Nov neotpakuvan SSD disk 256Gb za desktop i laptop kompjuter

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 350-570Mb...


1.600 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.850 МКД
26 ное 18:41i5 4590

Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.3 GHz Turbo Speed: 3.7 GHz Cores: 4 ...


2.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:46Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL11

https://www.kingston.com/dataSheets/KVR16N11_8.pdf За повеќе инфо ...


1.500 МКД
или предлог цена
26 ное 12:46bluetooth slusalka so mic. Plantronic VOYAGER

bluetooth slusalka so mic. Plantronic VOYAGER LEGEND,so polnac ,2kom ...


1.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
1.900 МКД
26 ное 12:12Printer Stampac Scaner Xerox WorkCentre 6605

Продавм скоро нов Колор ласерски Принтер/Скенер/Копир/Факс Xerox Wor...


200 €
или предлог цена
26 ное 09:29Gaming monitor hp e232 hdmi ips display

Extra gaming monitor


4.500 МКД
или предлог цена
26 ное 08:39Lenovo ThinkVision l2404 vga i dvi

Extra monitor 24 inci L2440


4.500 МКД
или предлог цена
26 ное 08:33apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.

apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
26 ное 08:01Se prodava komplet CPU,RAM i Maticna

Intel core 2 Duo E7400 @2.80GHz 4gb ram 1333MHz


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 17:32EVGA GTX 1660 SUPER 6GB

Се продава EVGA GTX 1660 SUPER 6GB со 2 години локална гаранција. ...


250 €
или предлог цена
24 ное 19:00EVGA RTX 3060 12GB

Се продава EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција. Конта...


22.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
25.000 МКД
24 ное 19:00Prodavam neispravni ploci od PC i lap top

10kg ploci od PC I laptop 2000den, 0,5kg ram memorii 600den, 0,5kg pr...


1 €
или предлог цена
24 ное 16:16Canon PIXMA G3411 Multifunction Ciss- Novi

Компактно и поврзано печатење, копирање и скенирање со голем обем Ов...


9.650 €
или предлог цена
24 ное 13:53Mini Wireless Keyboard with Multi Touchpad & Backlight-Novi

Mini Wireless Keyboard with multi Touchpad & Backlight illuminated ke...


390 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
550 МКД
24 ное 13:36Gainward GTX 1660 SUPER Pegasus OC

Се продава Gainward 1660 Super 6GB во одлична состојба. Исчистена со...


10.000 МКД
или предлог цена
24 ное 13:03Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам