Подкатегорија:
                   
283 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Logitech C925e BUSINESS WEBCAM

C925e BUSINESS WEBCAM 1080p https://www.ebay.com.au/p/1074621020?i...


Вчера 14:06  НОВ ОГЛАС

Prodavam evtino !! Hard disk HDD (4Tb, 1Tb, 500gb, 320 gb )

2 hdd po 4 Tb ( 3000 den ) 4 hdd po 1 Tb ( 1000 den ) 3 hdd p...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 04:06Продавам Gigabyte RTX 2060 6GB

Продавам Gigabyte RTX 2060 6GB, користена во одлична состојба, промен...


12.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:04Продавам графичка RX580 8GB

Продавам графичка RX580 8 GB во исправна состојба, тестирана. Не пра...


5.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.200 МКД
22 сеп 01:13Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
20 сеп 11:21HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


18 сеп 18:12MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 сеп 13:49ASUS DUAL RX 580 8gb

Prodavam dobro socuvan graficka kartica ne e otvarana, redovno cisten...


07 сеп 20:38Processor intel core i7-3770

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


4.000 МКД
или предлог цена
06 сеп 15:30Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.500 МКД
или предлог цена
06 сеп 15:30Rigovi oprema

Prodavam site delovi za konfiguriranje rigovi Graficki Procesori M...


02 сеп 11:34Monitor Samsung SyncMaster 24" kako nov

Super socuvan monitor. So monitorot ide originalnoto CD so drajveri i...


5.000 МКД
или предлог цена
31 авг 22:04ASUS RTX 3060 DUAL

Menuvam nova voopsto ne koristena graficka za Rx 6700


25 авг 15:07Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
23 авг 13:14Processor intel core i7-3770K

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


5.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:58TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


10 авг 11:58MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:402x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
08 авг 12:232x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:23hp Wireless Mouse Z3700

Prodavam hp Wireless Mouse Z3700 (model G5N) socuvan odlicno za povec...


17 јул 15:53Printer

Prodavam kancelariski printer brother ekstra sostojba


139 €
или предлог цена
09 јул 15:33HYDRION 120 - CASE\CPU FAN

🟢 HYDRION 120 - CASE\CPU FAN 🔴ИДЕАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕ...


370 МКД
или предлог цена
10 јун 12:43HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 12:42t HP LaserJet Pro M130nw

Se prodava printer kako nov da e, koristen samo eden mesec.


7.500 МКД
или предлог цена
26 мај 16:43Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
20 мај 16:49Hard disk WD Red 14 TB Novi

Novi neotpakuvani Hard diskovi doneseni od Germania kaj nas se proda...


20.000 МКД
или предлог цена
09 мај 10:48КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


07 мај 13:09Processor intel core i5-3470

Processor intel core i5-3470 LGA1155 # of Cores 4 # of Threads 4


2.500 МКД
или предлог цена
08 апр 15:51Intel Core i7-860 1 st Gen

Intel® Core™ i7-860 Processor 8M Cache, 2.80 GHz # of Cores 4 # of...


3.000 МКД
или предлог цена
02 фев 15:17HARD DISK - refurbished

🔷HARD DISK - refurbished ✅250 gb ✅320 gb ✅500 gb .... __________...


1 МКД
или предлог цена
25 јан 23:32B100 OPTICAL USB MOUSE

🔴B100 OPTICAL USB MOUSE ✅Optical Tracking ✅DPI (Min/Max): 1000± ...


25 јан 23:31MX-4 | Thermal Compound

🔴 MX-4 | Thermal Compound ✅Површините на процесорот и кулерите се...


1.599 МКД
или предлог цена
25 јан 23:31NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB

🟥NV1 NVMe PCIe SSD - 2TB ✅NV1 NVMe ™ PCIe SSD на Kingston е сушти...


13.499 МКД
или предлог цена
25 јан 23:31Epson wf2630 so Ciss NOV

Prodavam nov epson wf 2630 printer, skener, kopir so wifi. Na printer...


7.500 МКД
или предлог цена
22 јан 10:22Zamenuvam gtx 1070 Xtreme gaming za rtx 2060

RTX 2060 moze koja bilo verzija i moze da odredime doplata vo poraki,...


19 јан 22:17Procesor intel core i7-930

Procesor i7-930 8M Cache, 2.80 GHz, 4.80 GT/s Intel® QPI #Cores 4 #...


2.000 МКД
или предлог цена
06 јан 13:38Processor intel core i7-870

Processor intel core i7-870 Total Cores 4 Total Threads 8 Max Turb...


4.000 МКД
или предлог цена
06 јан 13:37PHILIPS SHK2000

🎧 PHILIPS SHK2000 🎧 🔵Големина за деца, ограничен максимален вол...


990 МКД
или предлог цена
29 дек 15:49SBOX MOUSE WM-106

🔴 4D оптички безжичен глушец SBOX ✅Резолуција: 800 до 1600 DPI ...


29 дек 15:47Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам