Скопје Центар
                   
2194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov laptop Dell Latitude Intel Core i5, 8gb Original. Evtino

Sdasd


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:13Desktop Kompjuter Dell Core i5, 8GB, SSD mnogu jak. Evtino

Se prodava kukiste Dell i 22" Led monitor Socuvani kako novi, ideale...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:10Продавам Chromebook Лаптоп

Продавам лаптоп, користен 7 месеци, најповолен за деца во рана училиш...


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:09ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 13:25Apple Macbook Pro: Intel i7 2.3GHz(Quad)/650 GT/8 GB/250 SSD

Se prodava Apple MacBook Pro (Retina, Mid 2012) so: Procesor: Intel ...


23.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:24XFX 580 8 gb

Супер зачувана со фабрички биос, здрави кулери, нема проблем со темпе...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:26gejmerski laptop HP i7MQ 8MB cash so AMD 2GB moze zamena

gejmerski laptop HP so i7MQ processor so 8 jadra i 8MB cash, graficka...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:11Lenovo Ideapad 330 1TB HDD + 60GB SSD + 4GB RAM

Продавам Lenovo Ideapad 330. Лаптопот е во перфектна состојба! Бате...


8.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:09nov gejmerski laptop asus i3 - 5ta gen so geforce 2GB zamena

prodavam nov so kutija i garancija gejmerski laptop ASUS procesor i3 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:51nov gamer laptop acer i5 -7ma gen. geforce GTX960 4GB DDR5

prodavam nov nekoristen gamerski laptop acer i5- 7ma generacija so 2 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:46SSD 240GB Kingston A400

SSD 240GB Kingston cena 1800den SSD 240GB WD Green cena 1900den SSD 2...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:22SSD 480GB Kingston A400

Prodavnica za kompjuterska oprema SSD 480gb kingston a400 - 3000den ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Macbook pro 13 inch kako nov baterija 12 saati moze zamena

prodavam Macbook pro 13 inch kako nov baterijata trae 12 saati so edn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:12Delovi za Lenovo ThinkPad X240

Dve maticni ploci edna so Intel Core i5-4300U a drugata so Intel Core...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:48*** Apple iMac 21.5" *** iButik.mk

iMac 21.5" - odlicna sostojba. So originalna Apple tastatura i gluvce...


249 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 09:47Leptop HP 250 G7 Kako NOV!

Laptopot e kupen pred 2-3 godini i e socuvan kako nov. Odlicen e za k...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:55Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:28Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:07HP/COMPAQ baterija originalna nova

HP/COMPAQ baterija originalna nova


1.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:46LENOVO/IBM baterija nova originalna

LENOVO/IBM baterija nova originalna


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:46hp/compaq nov polnac

hp//compaq nov polnac originalen


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:45Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A

Fujitsu-Siemens originalen polnac 20v\V 4.5A


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:45TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A

TOSHIBA polnac originalen nov vo kutija 19V 2.37A


1.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:45TABLET 10.1" ODLICEN ZA DECA NOV SO FOLII

Prodavam odlcno socuvan tablet MPMAN MPDC1006 4GB nov nekoristen so ...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Таблети

Денес 07:45SAMSUNG LCD 17" monitor staklo socuvan komplet so kabli

prodavam odlicno socuvan monitor samsung lcd 17" so odlixna slika ......


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Servis i instalacija na kompjuteri, vrakanje na podatoci

Servis i instalacija na laptop i desktop kompjuteri i delovi za istit...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 07:10Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB HDD Aluminium

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB Eksteren HDD kompletno pakuva...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Денес 01:35  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 01:33  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno pak...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 01:30  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB HDD Aluminium

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB Eksteren HDD kompletno pakuvan...


2.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.400 МКД
Вчера 23:35  НОВ ОГЛАС

MONITOR ASUS VA326N-W 32 INCI GAMING CURVED KAKO NOV

MONITOROT E KORISTEN BROENI PATI ..PO FISKALNA E PLATEN 37990 DEN PO...


290 €
или предлог цена
Вчера 21:49Gaming PC

Intel Core i3-9100f Asus H310 M.R R2.0 mother board H310 Chipset 1...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:33Rezervni delovi i servis za site vidovi i tipovi na laptopi

prati e-majl za bilo sto treba imame golem asortiman na polovni lapto...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 20:13HELIUM MINER SENSECAP

Se prodavat SENSECAP M1 Helium Miner Hotspot - EU868 HNT Novi neotp...


950 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 18:33ЛАПТОП ПО ВАШ ИЗБОР

Поради продолжување на договор со Телеком имам буџет од 40.000 денари...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:27Foxconn A76GMV

Prodavam komplet maticna ploca so procesor amd, ram ddr3, cd rom i ku...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40Se Prodavat Maineri A1 Pro kopat Bitccoin Hitnooo

Se Prodavat Maineri A1 pro 4 komada Kopat Bittcoin Kupeni Novi Koris...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 12:41Se prodava laptop lenovo ideapad 510s 14isk

Laptopot e vo odlichna sostojba, kompletno info na sliki. Torbica i ...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:34MacBook Air 2020

Se prodava MacBook Air 2020 so i5 procesor quad core 3.5ghz max, 8GB ...


45.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:34Asus X509FB (i7, 20GB RAM, 512GB SSD, MX110 2GB)

Продавам Asus лаптоп во одлична состојба купен мај 2020 од Сетек. ...


24.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:33Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам