Подкатегорија:
                   
916 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SSD 240GB Kingston A400

SSD 240GB Kingston cena 1800den SSD 240GB WD Green cena 1900den SSD 2...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:22SSD 480GB Kingston A400

Prodavnica za kompjuterska oprema SSD 480gb kingston a400 - 3000den ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:22Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:28Gigabyte AMD RADEON RX 6900 XT 16GB

Prodavam ispravna graficka pod garancija do naredna godina. Gigabyte ...


63.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:07HP/COMPAQ baterija originalna nova

HP/COMPAQ baterija originalna nova


1.900 МКД
или предлог цена
Денес 07:46SAMSUNG LCD 17" monitor staklo socuvan komplet so kabli

prodavam odlicno socuvan monitor samsung lcd 17" so odlixna slika ......


1.600 МКД
или предлог цена
Денес 07:44Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB HDD Aluminium

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 750GB USB Eksteren HDD kompletno pakuva...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Денес 01:35  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 2TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno paku...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
Денес 01:33  НОВ ОГЛАС

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD

Nadvoresen hard disk SAMSUNG 4TB USB 3.0 Aluminium HDD kompletno pak...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 01:30  НОВ ОГЛАС

MONITOR ASUS VA326N-W 32 INCI GAMING CURVED KAKO NOV

MONITOROT E KORISTEN BROENI PATI ..PO FISKALNA E PLATEN 37990 DEN PO...


290 €
или предлог цена
Вчера 21:49Foxconn A76GMV

Prodavam komplet maticna ploca so procesor amd, ram ddr3, cd rom i ku...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

Нов Apple 45W MagSafe 1 Charger

Продавам нов некористен Apple 45W MagSafe 1 полнач


2.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 11:45RAM Memorija Samsung 8GB DDR4

Se prodavaat nekolku parcinja Samsung M393A1G40EB1-CRC0Q 8GB PC4-24...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 10:32HP 250 G6 делови

25X53EA Монитор 1500 ден Тастатура 1000 ден Држач за монитор 1000 ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:14Cooler Master Mystique 631s

Cooler Master Mystique 631s (NEW)


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:08Интел процесор / Intel Processor G620 LGA1155

Се продава користен исправен процесор G620 2.60 GHz, Cache 3 MB, LGA...


850 МКД
или предлог цена
Вчера 09:04Тонер / Toner za HP printer CF217A

Се продава нов неотпакуван тонер Sprint CF217A компактибилен за HP пр...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 09:04Western Digital 1TB

Western Digital 1TB WD10EZRZ


1.200 €
или предлог цена
Вчера 08:30Western Digital 4TB

Western Digital 4TB WD40EZRZ Под гаранција


3.500 €
или предлог цена
25 сеп 23:19TP Link Tp-Link Рутер / Ruter

Se prodava ruter, kako nov.


400 МКД
или предлог цена
25 сеп 22:22Prodavam monitor samsung

prodavam monitor 22 inch samsung mnogu e socuvan , vo top forma e , m...


1 €
или предлог цена
25 сеп 21:28Ryzen 5 2600

Se prodava Ryzen 5 2600 vo odlicna sostojba.


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 17:41Point Of View GTX 750 Ti 2GB

Se prodava GTX 750Ti 2GB DDR5 vo odlicna sostojba. Koristena pretezno...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
25 сеп 17:41XFX 580 8 gb

Супер зачувана со фабрички биос, здрави кулери, нема проблем со темпе...


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:48Prodavam Sapphire RX 580 pulse 8gb

Koristena za majning, vo odlicna sostojba Slikite se od kartata


8.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 19:48DDR4 RAM Memorija 16gb 3200MHz

Prodavam novi ram memorii ddr4 3200 MHz 4x16GB, mozhe i zamena so moj...


3.100 МКД
или предлог цена
24 сеп 19:14WD 500GB HDD Blue - hard disk

Хард диск Western Digital 7200 RPM 3.5"


850 МКД
или предлог цена
24 сеп 17:06Оригинал адаптер-напојување за HP печатач (18W 500mA)

Оригинален адаптер / напојување за HP печатач (18W 500mA 15V 32V) ...


500 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:27Hard disk WD Red 8tb Nov 3.5

Diskot e Nov ne otpakuvan ne koristen, za desktop Nas nadzor, 3.0 NAS...


10.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 15:07Microsoft безжични тастатура, оптичко глувче и приемник

Продавам Microsoft безжична тастатурата, Microsoft безжично оптичко г...


1.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:13Напојување Cooler Master 520W PRO Real Power

Продавам напојување Cooler Master во одлична состојба, без никаква ма...


2.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:08MSI GeForce GT 730 2GB

Се продава графичката од описот, во одлична состојба, без никаква ман...


1.999 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:03Нов оригинален USB кабел за компјутерски ПЕЧАТАР

ПРОДАВАМ нов оригинален USB кабел за поврзување компјутер со/штампач...


150 €
или предлог цена
23 сеп 16:50Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.750 €
или предлог цена
23 сеп 13:00TP-Link AC 1750 Dual Band Wireless Router/ Рутер

Prodavam dual band ruter raboti i na 2.4 i na 5ghz. So 3 promenlivi a...


2.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:00TL-WR841N TP-LINK Ruter/Рутер

Tp-link Ruter-ekstender. Kako nov.


600 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:00Asus Ruter/Рутер wifi

Kako nov, mnogu malce koristen. Raboti i kako ekstender.


600 МКД
или предлог цена
23 сеп 09:00RAM DDR4 Memorija 16gb 3200MHz

Prodavam novi ram memorii ddr4 3200 MHz 4x16GB, mozhe i zamena so moj...


55 €
или предлог цена
22 сеп 19:33NVMe Netac 5000MB/s 500GB

Prodavam nov NVMe disk 5000MB/s 500GB GEN 4X4 so 5 godini garancija ...


79 €
или предлог цена
22 сеп 19:31NVMe Netac 7200MB/s 2TB

Prodavam nov NVMe disk 7200MB/s 2 TB GEN 4X4 so 5 godini garancija m...


217 €
или предлог цена
22 сеп 19:26Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам