Аеродром
                   
1666 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitori 22"

Se prodavaat dva monitori eden samsung i eden philips od 22 inci. 60h...


7.500 МКД
или предлог цена
20 ное 21:35Промовирано

Apple AirPort Express A1264 Wi-Fi Base Station

The AirPort Express has two Ethernet ports and a USB port for sharing...


20 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
25 €
Денес 01:08ACER ASPIRE 3, DESETTA GENERACIJA

Се продава сосема нов (речиси нов, се гледа од сликите) лаптоп. Сите ...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:29Prodavam Lenovo Yoga Book Windows 10

Prodavam Lenovo Yoga Book pod Windows 10 (originalen, aktiven). (M...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:14Prodavam printer hp laser jet 1000

Prodavam printer HP laser jet 1000 isprintano samo 500 lista kako nov...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Prodavam printer kopir skener xerox pe 114

Prodavam printer kopir skener xerox pe 114 ispraven so toner i kabli ...


2.400 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08Prodavam laptop hp elite x2 1011 za autodijagnostika

Prodavam laptop hp elite x2 1011 pogoden i preporacan za Avtodijagnos...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 21:07Гејмпад (бежичен,нов,некористен)

Продавам нов, некористен, бежичен гејмпад.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 20:08Нов некористен мини компјутер Beelink T4

Продавам одличен нов некористен мини компјутер Beelink T4 со инсталир...


6.900 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
7.500 МКД
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 20:08Ispraven eftin DDR2 kompjuter Asus Core2 Duo Windows7

Prodavam kukiste od kompjuter ispravno, iscisteno od prasina, preinst...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:38AMD FX4100 AM3

Prodavam poloven, ispraven proceso, AMD FX4100 AM3 socket


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:57  НОВ ОГЛАС

apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.

apple tastatura wirelees,bluetooth.A1314 ,socuvana.


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Вчера 16:32Hp dl380p 2x e5 2670v2 128gb ram

Prodavam server vo top sostojba so slednata konfiguracija Cpu inte...


799 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Сервери и додатоци

Вчера 16:27HP Pro Desk 400 G4 SFF Business PC

HP Pro Desk 400 G4 SFF Business PC Core i3 7th Gen Brand PC Intel® Co...


5.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:25RAM SODIMM ZA NOTEBOOK DDR4

Kingston Fury Impact 8GB DDR4 2666Mhz


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:25NOVO SSD 2.5" 512GB KINGSTON

Kingston 2.5" SSD 512Gb KC600 NOVO!


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:25Laptop macbook pro 2015 kupen od Apple Store Australia

Лаптопот е донесен од Астралија. Воопшто не е користен, се гледа по б...


28.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:15  НОВ ОГЛАС

Kingston HyperX FURY 4GB 1866MHz DDR3 CL10

Kingston HyperX FURY Blue Series 4GB 1866MHz DDR3 CL10 DIMM За пов...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL11

https://www.kingston.com/dataSheets/KVR16N11_8.pdf За повеќе инфо ...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58HP ProDesk 600 G2 Desktop Mini PC

CPU i5 6500T / 2.5 GHz-3.10 GHz RAM 8 GB една плочка, има место за у...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:58i5 4590

Socket: LGA1150 Clockspeed: 3.3 GHz Turbo Speed: 3.7 GHz Cores: 4 ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:58Napojuvanja Evga, Nzxt i riseri

Prodavam 2 napojuvanja Nzxt kako novi. Koristeni se po 3 meseci. 450...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42ASUS UX 305F ULTRASLIN IPS FHD PERFEKTEN

Processor. Intel® Core™ M 5Y10 Processor, ... Operating Syst...


17.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 13:31PRODAVAM TABLET SAMSUNG GALAXY TAB 3

Tabletot e kako nov nikad ne e pagjan i nisto ne e menjato na nego, s...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 13:16Prodavam nov 8GB ddr3-16000 SO-DIMM

Se prodava 2x8 GB ram memorija za laptop 1 x 8GB 1500den 2 x 8GB 30...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00SERVIS ZA LAPTOP I KOMPJUTERI (NAJEFTIN I NAJDOBAR)

VI NUDIME BRZ,EFTIN I NAJDOBAR SERVIS NA VASITE KOMPJUTERI.POKRAJ SER...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 12:47PC Gaming - Cooler Master (Cosmos S)

Se prodava PC Cooler Master Cosmos S (Gejmerska Konfiguracija) i e vo...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:35Lenovo G 570

Se prodava Lenovo G 570 vo odlicna sostojba maksimalno socuvan, bater...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 11:40Инсталација и форматирање на Windows + Microsoft Office 2021

Форматирање и преинсталација на компјутери и лаптопи со Windows по ва...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 11:26Acer Aspire V5-431 14-inch PRODAVAM nk

Prodavam Acer Aspire V5-431 14-inch.Odlicno socuvan kako nov,mnogu ma...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:29MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:23Dell Latitude E5450 14" Core i5 PRODAVAM

Prodavam DELL LATITUDE e5450 sodocking station odlicno socuvan ..bat...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:16Dell Docking Station for Laptop k17a

Dell Docking Station for Laptop k17a (future of ALL mobile computi...


3.000 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 10:06Token - Instalacija

Instalacija na tokeni,nivno azuriranje i resavanje problemi povrzani ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 10:06Поправка на сите видови десктоп и лаптоп компијутери

Поправка на сите видови десктоп и лаптоп компјутери, инсталација на w...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:06Ruter Asus RT-AC66U Dual-band

Ruter Asus RT-AC66U Dual-band,socuvan od swiss


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 10:03Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli

Polnac za laptop Type C univerzalen Apple 96W i drugi modeli Kabel...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:52Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705 so SIM Karticka

Samsung Tab S 8.4 inci Black GOLD model T705 so SIM Karticka LTE ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Таблети

Вчера 09:52Formatiranje-Instalacija na Windows i servis na PC

Форматирање или преинсталација на сите Windowsi на вашиот компјутер ...


600 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Вчера 09:51Docking Station HP Ultra Slim Dock 2013

Se prodava Docking Station HP Ultra Slim Dock 2013. Slikite se od ...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:51Gigabyte GTX 1660 SUPER OC 6G

Се продава Gigabyte 1660 Super 6GB во одлична состојба. Користена за...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:07Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам