Подкатегорија:
                   
41 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava

Se prodava panelka za greenje 2.5 Termor francuska mnogu malku korist...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:29Најповолен пелет 100% бука!

Најквалитетниот пелет на пазарот Можност за плаќање на рати!! A...


370 МКД
или предлог цена
08 авг 13:34Најквалитетните пелети во Македонија 70% Бука 30% Бор

Најквалитетниот пелет на пазарот 70% - Бука 30% - Бор Одлична ...


370 МКД
или предлог цена
08 авг 12:28Termo Pecka CER ispravna 4.5kw

Se prodava ispravna termo pecka CER 4.5kw vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
28 јул 15:44Se prodava Termo 4

Termoto e ispravno i socuvano


3.000 МКД
или предлог цена
21 јул 18:11Монтажа на парно

Монтираме секаков вид на парно греење: -Подно -Ѕидно -Радијаторско -Ф...


40 €
или предлог цена
21 јул 14:21Продажба и монтажа на клими

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови к...


130 €
или предлог цена
21 јул 14:16Греење и климатизација

1. Монтажа на нови и половни клима уреди. 2. Демонтажа на клима уреди...


1 €
или предлог цена
10 јул 17:33ТЕРМО ПЕЧКА

ТЕРМО ПЕЧКАТА Е како нова пуштена е воупотреба само да се види како ф...


6.000 МКД
или предлог цена
19 јун 15:08електричен котел

се продава електричен котел 12 кw монтиран не користен и када нова н...


250 €
или предлог цена
14 јун 14:32Termo

Termo 3.5 malku koristeno


2.000 МКД
или предлог цена
03 јун 16:22Konvektor Tesy

Prodavam konvektor 2.5 kw dobro socuvan


1.000 МКД
или предлог цена
28 мај 12:41Daljinsko za klimi (Univerzalno)

Novi vo kutija Potrebno samo da go vpisete kodot Dostava po kargo ...


500 МКД
или предлог цена
30 апр 10:08KOTEL ZA PARNO NA NAFTA 25KW

Se prodava kotel za parno na nafta Baltur koristen 10godini Poveke ...


По Договор
или предлог цена
19 мар 13:00SOLARNI KABEL GREJAC

Prodavame kabel grejaci za odmrznuvanje na smrznata vodena instalacij...


160 МКД
или предлог цена
12 мар 08:58Alfa Plam Rustikal so vgradeno kotle.

Alfa Plam Rustikal so vgradeno kotle za parno greenje.


12.000 МКД
или предлог цена
28 фев 08:46Alfa plam kamin za parno

Kamionot e koristen 5 godini


200 €
или предлог цена
25 фев 13:39Шпорет на дрва со котел ABC

Шпорет на дрва со котел за парно ABC Concept 2, 29 kW. во орлучна ...


650 €
или предлог цена
10 фев 22:15Продавам термо печка ЦЕР и гусан 14 ребра радијатор со греач

Продавам термо печка ЦЕР 6ка во добра состојба. Функционира термостат...


7.000 МКД
или предлог цена
21 јан 23:14Grealka kombinirana kvarc I fen

Se prodava kombinirana grealka kvarc I fen vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
11 јан 11:37Gorilnik,plamenik,brener na NAFTA

Se prodava


250 €
или предлог цена
29 дек 12:56Kotel na nafta

Prodavam kotel na nafta so brener malku koristen,Eko flam italijanski


350 €
или предлог цена
13 дек 19:14СПЛИТ ТОПЛИНСКИ ПУМПИ CHIGO-INTERGROS

СПЛИТ ТОПЛИНСКИ ПУМПИ СО ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ !!! ИНФ...


1 €
или предлог цена
16 јун 11:20Nova Pecka 4.5KW

Se prodava nova pecka,nikogas ne pustena ni za proba. So peckata ida...


6.000 МКД
или предлог цена
23 апр 14:17Sporet za parno

Sporet za parno alfa 90 koristen dve grejni sezoni telefon za kontakt...


20.000 МКД
или предлог цена
06 апр 21:516-ka

Cer 6-ka. Vo ispravna sostojba. Ne e koristena mnogu. Kontakt> 076 4...


5.000 МКД
или предлог цена
05 апр 13:00Termo Pecka 4,5KW -cer

Socivana ne koristena mnogu plu 2 rezervni grwaci sleduvaat Javete se...


3.500 МКД
или предлог цена
16 фев 22:04prodavam polovna klima Qvadro 3.5 kw

prodavam klima Qvadro 3.5 kw vo odlicna sostojba kompletna


1 €
или предлог цена
03 фев 21:00Termo pecka CER 6

prodavam socuvana termo pecka cer 6 termoto e kako novo


1 €
или предлог цена
03 фев 21:00PARNO NA DRVA KOMPLET

ALFA 90 SO KOTEL ZA PARNO I KOMPLET INSTALACIJA 5 REBRA I REGISTER ...


1 €
или предлог цена
26 сеп 16:59Se prodava alfa plam term 20

Sporetot e koristen 3 sezoni mnogu socuvan vredi da se vidi


1 €
или предлог цена
25 јул 20:13Servis i montaza na klima uredi..

Servisiranje na sekakov vid na klimi,cileric,vrv sistemi altermi i dr...


1.000 МКД
или предлог цена
18 јун 11:07Alfa term 20

Sporetot e mnogu socuvan koristen e 3 sezoni vredi da sw vidi


1 €
или предлог цена
06 јун 23:06Se prodava Termo Pecka 3.5 CER

Termo Pecka 3.5 Marka: CER Vo odlicna sostojba


3.500 МКД
или предлог цена
05 ное 23:46Termo pecka 6kw

Se prodava termo pecka 6ka poradi kupen kamin ! Vo dobra sostojba.


4.000 МКД
или предлог цена
29 окт 17:23KOTEL NA PELETI КОТЕЛ НА ПЕЛЕТИ 35KW

ОСТАНАА УШТЕ ДВА КОТЛА НА ПЕЛЕТИ ОД 35KW ПО НАМАЛЕНА ЦЕНА ОД 1000 ЕВР...


1.000 €
или предлог цена
19 сеп 13:55Prodavam klima HYUNDAI

Prodavam klima HYUNDAI poradi sto e zameneta so nova inventor klimata...


200 €
или предлог цена
27 апр 16:28sporet RADIJATOR

Prodavam sporet RADIJATOR koristen e edna sezona.24kw.


45.000 МКД
или предлог цена
15 апр 11:16Се продава камин

Се продава камин за парно греење ,со сите вклучени додатоци.Пумпа,боц...


400 €
или предлог цена
23 сеп 16:20kotel

kotel za parno na drva


600 €
или предлог цена
07 авг 19:06Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам