Битола
                           
3009 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

04 јун 13:38Промовирано

Се продава плац/нива Г Оризари веднаш до патот.

Се продава плац/нива 2020 м2 (20x100) на локација поволна за градба. ...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 02:51Купувам Киќа-Стан до 20 000 Нудете

Нудете куќа-стан во каква било состојба во и околу битола до 20 000...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 00:52SE PRODAVA KUKA na 2 sprata CENTAR 2 - Bitola

LOKACIJA: Objektot se naoga vo zona - Centar 2, Opstina Bitola. ul....


120.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 23:00IZDAVAM nov dukan 50m2 prizemje Strog Centar 200m od Plostad

Dukanot e na prizemje na ul.SOLUNSKA br.212 na raskrsnicata vednas do...


18.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 23:00Se bara cimerka

Kontakt Natasa 072576914, baram cimerki vo kompletno namesten stan


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:32Se izdava dukjan

Info Kire +389 79284359 Se izdava dukjan 92m2 so podrum 75m2 pogoden ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:32Se prodava niva

Se prodava niva pod benziskata luk oil ili nad makpetrol dovledzik ni...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 22:29SE BARAAT PARCELI ILI STARI KUKJI VO CENTAROT NA BITOLA

Baram stari kukji za izgradba na mini zgradi vo strogiot centar na gr...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:10IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:10Se prodava poranesen "POZITIV"

Се продава или издава, деловен простор од 160м2 и помошни простории 4...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:41prodavam kukja na ilindenska

Kukata ima suteren,sprat,i krov so dva vleza. Suterenot ima dnevna i ...


250.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:38Купувам куќа или градежен плац во Кравари

--- КУПУВАМ куќа во Кравари, не лепенка и не на главен пат со поголем...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:35SE PRODAVA PLAC BITOLA PRILEP KADE STO VRVI KORIDOR 10!!!

Se prodava plac od 6500 m2 kade sto vrvi koridorot 10 na atraktivna l...


10 €
или предлог цена
Вчера 21:19Vikend Kuka s.Smilevo

Vednas vseliva namestena Kuka zdrava svonete samo na ovoj tel07847925...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 21:17Magacin

Magacin 500 mk2 so dvor 3000mk2 so rampa trofazna struja kancelarii w...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:09Se prodava Stan na Partizanska

Се продава стан на ул. Партизанска во Битола, на преубава локација, в...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:51Se prodava celosno renovirana kuka

Kuka vo naselba bukovski livadi vo neposredna blizina na avto servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 20:14se IZDAVA deloven prostor 67 m2 vo poshirokiot centar

Se izdava Dukan od 67 m2 na ul. Vlatko Milenkovski (pod Tehnomarket) ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 19:55Куќа на екстра локација

Се продава куќа во екстра состојба под Лавци, над стадионот. Куќата ...


100.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:45Prodavam kuka vo Bitola

Prodavam kuka stara 5 godini so povrsina od: prizemje 60m2 razraboten...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:29KUKA

Vo odlicna sostojba .kukata e na dva dela na sve ulici izleguva Kujn...


72.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 19:20Prodavam plac NIZE POLE

Prodavam gradezna parcela(vo imoten list) )pokraj glaven pat vo nize ...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:07DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO BITOLA

Se prodava ili izdava deloven prostor na vlezot vo Bitola deloven ob...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:46К2260, ЈЕНИ МААЛЕ, КУЌА, ПОМОШНИ ОБЈЕКТИ, ДВОР, ГАРАЖА

К2260, ЈЕНИ МААЛЕ, ЗА 41.000 ЕВРА, СЕ ПРОДАВА КУЌА, 2 КАТА ПО 50М2, +...


41.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:43  НОВ ОГЛАС

К2259, ЦЕНТАР, КУЌА 125М2, ДЕЛ.ОБЈЕКТ 35, ДВОР 200М2

ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА КУЌА СО 2 ПЛОЧИ И МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА, ПОВРШИНА О...


130.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:17  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа во Битола

Се продава куќа во близина на ОУ. Тодор Ангелевски - Битола, населба ...


27.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:03SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:01Apartman za stranci

Se izdava kompletno namesten Stan za stranci,opremen so klima,masina ...


999 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:51SE IZDAVA/PRODAVA SPRAT OD KUKA VO NAJSTROG CENTAR

SPRAT OD KUKA VO NAJUBAVIOT DEL OD CENTAROT SO SOPSTVEN VLEZ OD ULICA...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:41Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:39Се издава коплетно наместен двособен стан

Стан од 55 м2 на поранешна ЈНА до училиштето Елпида Караманди, градин...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:39Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 17:08Izdavam stan za stranci VERO

Opremen stan kaj gornoto vero za poveke info na tel


650 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Вчера 15:40SE IZDAVA RENVORAN STAN NOVA BITOLA NASTPROTI TINEX

Se izdava kompetno namesten renoviran Trosoben stan 70m2 Klimati...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:40SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:40LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:39Виа Апартмани (соби,Apartmani,Sobi)

Располагаме со еднокреветна, двокреветна, трокреветна, четворокреветн...


15 МКД
или предлог цена
Битола

Соби

Вчера 15:08Deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ulica dovledzik,so povrsina 300m2.Prosto...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:53СЕ ПРОДАВА СТАН ДУПЛЕКС НА УЛИЦА "ПРИЛЕПСКА"

СЕ ПРОДАВА СТАН ДУПЛЕКС,НА УЛИЦА "ПРИЛЕПСКА",РЕНОВИРАН,СО 7 СПАЛНИ,ДВ...


90.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:31  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам