604 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

INSTALIRAM PROFESIONALNO WINDOWS:XP,7,8,10PROGRAMI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078202985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:40Novi WD Elements Hard Disk 4TB Eksteren

Eksterni Hard Diskovi 4 TB novi neotpakuvani HDD WD Elements 40...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00TASTATURI POLNACI,EKRANI ZA SITE MODELI NA LAPTOPI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


Вчера 11:58Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD

Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD so dve graficki ...


209 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:57Macbook Pro, Macbook Air, Macbook Pro Retina

Macbook Pro 15 inch 2011 slika 1,2,3 Macbook Pro 13 inch 2012 slika ...


209 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:57Macbook Pro 13-inch Mid 2012, i5, 4gb ram, 240gb SSD

Prodavam Macbook Pro 13-inch, Mid 2012 Processor 2,5 Ghz Intel Core ...


219 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 09:57MATICNI PLOCI 478,939,AM2,AM3,LGA775,1150,1155,

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
09 авг 12:40Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Prodavam Macbook Air 13-inch 2017 Koristen 3 meseci Processor 1,8 ...


399 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

08 авг 21:272x16gb DDR4 3200mhz XPG GAMING D10 ram

Moze zamena so 2x8gb ddr4 i doplata. Samo gi prodavam ovie dve kako p...


7.499 МКД
или предлог цена
08 авг 12:232x1 ddr2 1066mhz kingmaxx ram memorija

Nema mana i fiksna cena Broj 071 351 801


500 МКД
или предлог цена
08 авг 12:23Macbook Pro Retina 15-inch Mid 2015, i7, 16gb ram, 256GB SSD

Macbook Pro Retina 15-inch Mid 2015, i7, 16gb ram, 256GB SSD so 2 gra...


499 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 авг 12:19Продавам Acer i5 7200 12GB Ram Nvidia 250GB SSD

Продавам лаптоп со минимални забелешки од користење, i5 7200, 12gb ra...


12.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

06 авг 01:50Prodavam graficki od 4gb

rx 470 asus i gigabyte super socuvani za igri ili majning, 28Mh+ kori...


04 авг 21:03Se prodava fujitsu lap top

Se prodava fujitsu lap top vo super sostojba, funkcionalen, raboti sa...


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

03 авг 19:02Novi WD Elements Hard Disk 4TB Eksteren

Eksterni Hard Diskovi 4 TB novi neotpakuvani HDD WD Elements 40...


4.000 €
или предлог цена
03 авг 15:09WD Elements Hard Disk 4TB Eksteren

Eksterni Hard Diskovi 4 TB novi neotpakuvani HDD WD Elements 40...


4.000 МКД
или предлог цена
03 авг 15:09Processor intel core i7-2600K

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
03 авг 13:19Processor intel core i7-2600

2th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


3.000 МКД
или предлог цена
03 авг 13:19Processor intel core i7-3770K

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
03 авг 13:19Processor intel core i7-3770

3th Generation Intel® Core™ i7 Processors # of Cores 4 # of Threads...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
03 авг 13:18Продавам графички 4гб ХИТНО

продавам графички асус 100евра ком. редовно чистени работат совршено,...


01 авг 10:47RX 570 8GB · ASUS ROG-STRIX

prodavam dobra graficka ASUS strix grjmerska verzija tivka i bespre...


01 авг 10:47RX 6600 rig so 4 Graficki

6 meseci koristeni Rx6600 xt


2.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

01 авг 09:03Prodavam ASUS 8gb rog strix

prodavam Asus rog STRIX 8gb, dobra za igri socuvama vo bezprekorna so...


27 јул 22:32Rig Sapphire 6 x rx 5700 xt -350 mhs

Rig Sapphire 6 x rx 5700 xt -350 mhs


4.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

27 јул 11:23Desktop kompjuter + monitor + biro

Prodavam desktop so monitor i biro Ismail 070688507


3.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

22 јул 09:01Lenovo i3 10th generation top sostojba

Lenovo topnsostojba imam i Hp i 3


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јул 19:37Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 2500 den Lenovo 8 inci 3000 den Sam...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

19 јул 18:46hp Wireless Mouse Z3700

Prodavam hp Wireless Mouse Z3700 (model G5N) socuvan odlicno za povec...


17 јул 15:53Printer

Prodavam kancelariski printer brother ekstra sostojba


139 €
или предлог цена
09 јул 15:33СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
07 јул 12:08Playstatin 5

Prodavam malku koristen.. 30 kupeni igri... Bez zamena kes........


680 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

02 јул 08:21HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


01 јул 18:03Office/Gaming Setup

Компјутерот е во одлично состојба, многу малце користен само за онлај...


18.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

25 јун 12:23Se Prodava Komplet PC!!

Se Prodava Komplet PC!!! Processor i7-5820k RAM: 64gb Graphic C...


500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

21 јун 20:19Se prodava malku koristen LAPTOP HP

Se prodava mnogu malku koristen laptop hp .Laptopot e vo top sostojb...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

19 јун 10:34Dell- Latitude-E7250 i5 5300u

Dell- Latitude-E7250 i5 5300u


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

17 јун 21:55Bitcoin masini

Se prodavaat bitcoin masini ZA INFORMACII JAVETE SE NA 075 487 157


5.500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

15 јун 09:18Dell Laptop i5 poloven kako nov

Procesor i5-5200u Ram 8GB Ssd 256 Gb Grafika Nvidia Geforce 920M ...


230 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јун 18:40HYDRION 120 - CASE\CPU FAN

🟢 HYDRION 120 - CASE\CPU FAN 🔴ИДЕАЛНИ ДОДАТОЦИ ЗА ГЕЈМИНГ КОМПЈУТЕ...


370 МКД
или предлог цена
10 јун 12:43Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам