668 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ROAD BIKE ROUBAIX

ODLICEN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 10:29ROAD BIKE SHOCKBLAZE PRO57

ODLICNO SOCUVAN


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 10:27Детски точак РОГ

Продавам детско точаче РОГ словенски исправно цена е колку ќе дадете ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Денес 09:08  НОВ ОГЛАС

Labrador

Se prodavaat prekrasni mali kucenca, 1 zensko, 1 masko labrador/retri...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.500 МКД
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

Денес 08:14Belgiski ovcar

Se prodavaat kucinja od rasata belgiski ovcar(malino)stari 50 dena,gi...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

Денес 08:00Xiaomi Mi scooter 1s trotinet

Se prodava xiaomi 1s scooter socuvan so smeneta zadna polna guma


17.999 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Тротинети и додатоци

Вчера 18:50Prodavam Carver velosioed

Prodavam Carver velosioed


2 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:36BULLS KAKO NOV 2019 g XT .SUNTOR AIR

BULLS KING COBRA KAKO NOV 2019 G Golemina na ram : M/46 cm Gumi : 2...


470 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 18:02Kako nov SCoTT

Samo so 100 km pominato Aspect 950 1god star Voopsto ne vozen.


650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:45SCOTT speedster S30 road bike

Velosipedot e odlicen Carbon predna vila i odlicna oprema


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 14:29British Shorthair чистокрвни мачиња од изложбени родители

Се продаваат чистокрвни British Shorthair мачиња од изложбени родител...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

Вчера 14:27Detski velosiped 24"

Prodavam detski velosiped Sobim 24" vo odlicna sostojba.


3.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:43CUBE REACTION GTC CARBON 27.5/ KAKO NOV

РАМ . GTC CARBON Twin Mold Monocoque Technology, ARG2, Tapered Headtu...


930 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

Вчера 13:39Scottish skotski macki macka

Dostapni za rezervacija cistokrvni scottish fold macinja od prekrasni...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

Вчера 13:00Vlosiped -Tocak Kako Nov

Se prodava velosiped malku koristen kako Nov komplet vo fabricka sost...


4.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 18:55Gradski tocak

Gradski velosiped hercules kako nov


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 17:13Nov transporter za kuce M/L

3000 denari nov transporter M\L 02/3080302


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Кучиња

14 авг 15:29Zmija avstraliski piton

Se prodava zmija zenka avstraliski piton 1.80cm dolga


250 €
или предлог цена
14 авг 11:39Brendirana maicka za velosipedist

Velosipedska meica so dolgi rakavi


800 МКД
или предлог цена
14 авг 11:39Скејтборд

Скејтборд многу малку користен со можност да свети


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Ховерборд и додатоци

14 авг 11:14SPECIALIZED roubaix FULL CARBON

Velosipedot e vo odlicna sostojba 54ka ili 56ka


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 10:38SCOTT CR1 56ka FULL CARBON

Velosipetot e odlicen


850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 10:37RockShox

RockShox Rekon TK Silver 29”, dolzina na vrat 20cm.


160 €
или предлог цена
14 авг 10:14SE PRODAVA SCHWALBE

Se prodava nadvoresna guma schwalbe 50-622 za 28 ram


По Договор
или предлог цена
14 авг 09:59Ghost Kato (model 2022) Aktuelen model

Ghost Kato Size: M Trkala: 29" 2022 god 550€ *Istiot model vo ...


550 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 08:1329" Boost novi trkala Shimano microspline Schwalbe

Shimano Deore glavini (HB-MT400-B / FH-MT410-B) AlexRims MD23 obraci...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Карпош / Скопје

Велосипеди

14 авг 08:02Stem

Stemot e top bez grebanici


200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 МКД
13 авг 20:28Specialized Crosstrail

Specialized Crosstrail Size: M Trkala: 28" 2019 god 500€ *Na s...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 19:18Velosiped Cross Traktion SL1 27.5

Se prodava mnogu malku koristen velosiped CROSS TRAKTION SL1 27.5. Ja...


210 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 17:21Lepenki stiker i za amortizer Fox, Rockshox, Suntour

LEPENKI ZA AMORTIZER 🚵‍♂️ ✔ FOX (500 den) ✔ ROCKSHOX (450 den) ...


1 МКД
или предлог цена
13 авг 17:01Velosiped "Swiss Olympic"

Prodavam velosiped "Swiss Olympic" - 12 brzini


7.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 15:24PRINCE Maine Coon POLIDAKTYL cistokrvni sa pedigre

Maine Coon cistokrvni macici, od krupnih roditelja sampionа. Registro...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

13 авг 15:11PICASSO Maine Coon cistokrvni sa pedigre

Maine Coon cistokrvni macici, od krupnih roditelja sampionа. Registro...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

13 авг 15:09PANNA COTTA Maine Coon cistokrvni sa pedigre

Maine Coon cistokrvni macici, od krupnih roditelja sampionа. Registro...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

13 авг 15:06POUSSY Maine Coon cistokrvni sa pedigre

Maine Coon cistokrvni macici, od krupnih roditelja sampionа. Registro...


800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Животни / Мачки

13 авг 14:56NOVO PIKADO - 800 DEN.

NOVO PIKADO - 800 DEN. 075-248-405 075-248-405


800 МКД
или предлог цена
13 авг 13:37NOVA BENCH KLUPA ZA DOMA ILI TERETANA

NOVA BENCH KLUPA ZA DOMA ILI TERETANA CENA 5000 MKD TEL 075 248 405...


5.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

13 авг 13:33METALEN NEUNISTLIV TROTINET ZA SEKOJA VOZRAST

METALEN NEUNISTLIV TROTINET ZA SEKOJA VOZRAST NEVEROJATEN KVALITET...


1.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:27Frontera 21 speed

Točakot e vo super sostojba Gumite se odlični Kočnici i brzini ispr...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:12Apachi 18 speed

Točakot e vo odlična sostojba Dobri gumi Kočnici i brzini ispravni...


2.500 МКД
или предлог цена
- 58 % Попуст
6.000 МКД
Карпош / Скопје

Велосипеди

13 авг 13:11Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам