701 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tkaeni kilimi so tradicionalna makedonska shara NOVI

ЦЕНА ПОВОЛНА! Се продаваат неупотребени стари македонски традицион...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:08Se prodavaat dve stari drveni bocvi

Se prodavaat dve stari drveni bocvi za vino kontakt broj 075 368 15...


4.000 МКД
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 14:04Две фотељи и табуретка

Фотељите и табуретката се домаќински зачувани како нови.Иначе се купе...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:38Термо печка 4,5 kw

Печката е во исправна состојба се продава со се кабел и термостат.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:37Се продава комбиниран фрижидер 178 литри LG GR-349SQF

Се продава комбиниран фрижидер 178 литри LG GR-349SQF


7.300 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
10.000 МКД
Денес 12:11Euro paleti

Prodavam euro paleti tel za kontakt 072 235 554 Oliver


400 МКД
или предлог цена
Денес 11:59  НОВ ОГЛАС

Trpezariska masa

Се продава трпезариска маса. Масата е многу сочувана и во одлична сос...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:02Plocki za podrum

Plocki razlicni za podrumi itn Plockite ne se upotrebuvani, ostatoci...


125 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
150 МКД
Денес 10:08Plocki prva klasa zidni i podni

Plocki prva klasa za vnatre zidni i podni. Prva klasa plocki Dime...


350 МКД
или предлог цена
Денес 10:08Najeftino greenje,elektricni kebinja(ќебе),120x160cm

Elektricni kebinja(El.kebe),120x160 cm zagrevanje za samo 2 den.za ed...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
150 МКД
Денес 09:43Elektr. Protocna cesma(Delimano)so zastita od struen udar.

Prodavam zidni I nasadni I so TUS protocni cesmi - проточна чешма (DE...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:42Батерија за мијалник во WC

Нова неотпакувана.


1 €
или предлог цена
Денес 09:24  НОВ ОГЛАС

Батерија+бољерче за во кујна

Нови неотпакувани.


1 €
или предлог цена
Денес 09:22  НОВ ОГЛАС

Мијалник за WC

Nov bez nikakvi ostetuvanja.


1 €
или предлог цена
Денес 09:18  НОВ ОГЛАС

WC Шоља

Bez nikakvi ostetuvanja.


1 €
или предлог цена
Денес 09:14  НОВ ОГЛАС

Panelna grelka 2kw

Se prodava vo ispravna sostojba. Koristena. 075375519


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:55Set Tendzerinja

Se prodava set od tendzerinja Nov inox-rostfraj . 7 sadovi i 5 kap...


Вчера 23:55Paleti 1200 800

Tenki


130 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 МКД
Вчера 19:26Paleti patos

Dim 1150 ×1150 DEBELINA 18 MM


170 МКД
или предлог цена
Вчера 19:26iverka lesonit spert ploci

iverka tabli 2000 ×1000 mm 10mm deb parce 350 den lesonit...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 19:26DASKI ZA KARATAVAN

dimen 1100 mm dolgi cena 9500 den m3 1150 mm dolgi deb 18mm ...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:25OSB TABLI

Osb tabli 350 den m2 debelina 18 mm


350 МКД
или предлог цена
Вчера 19:25Trimer straus austria

Trimer Straus Austriski 4.2kw Акц...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:13MAJSTORI ZA SEEE OD TEMEJ DO KROV

Sto vi treba toa zvonete na 076500192 072523070


1 €
или предлог цена
Вчера 15:39Se prodava LG NoFrost 178L kombiniran frizider

Се продава комбиниран фрижидер 178 литри LG GR-349SQF


7.300 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 11:30Волнени јамболии

Две црвени ткаени волнени јамболии. Некористени, целосно сочувани. ...


5.400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Памучни јоргани, македонско производство

Два златникаво-кремасти јоргани, со лице вискоза /акрил и постава 100...


3.600 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Zidni plocki prva klasa

ZIdni plocki prva klasa ostanato 18m


450 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Nadgrobni ploski za spomenici

Nadgrobni ploski za sliki porcelanski podlogi za sliki za nadgrobni ...


60 МКД
или предлог цена
Вчера 08:34Se prodavaat chashi, sholji, vazni, ukrasi

Na slikite pisuva cena za sekoe Ne prakam po kargo


По Договор
или предлог цена
05 фев 22:34Se prodavaat zavesi perdinja

Prvata 1500, vtorata 1000 den, kornizite gratis


1.500 МКД
или предлог цена
05 фев 21:22stolica стол stol od kovano zelezo so debel sunger

Prodavam 15 stolici od kovano zhelezo so debel sunger i platno (zelen...


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
05 фев 19:00Седечка триделна гарнитура Симпо

Се продава седечка триделна гарнитура, купена од Симпо. Гарнитурата е...


1 МКД
или предлог цена
05 фев 18:14Izrabotuvam mebel

Izrabotuvam mebel po merka: Kujni Plakari Detski sobi Komodi I d...


По Договор
или предлог цена
05 фев 17:58KALORIFER/GREALKA --FUEGO // ST

Ispravni grealki 2 x 1000 w = 2000 w ST - ---------------600 d...


600 МКД
или предлог цена
05 фев 13:15plocki podni prva klasa

Plockite se prva klasa, za nadvor, 9 metri ostanato. 33x33 cm tel: ...


520 МКД
или предлог цена
05 фев 12:37Podni i zidni plocki - 1 klasa

podna 33x33 cm 350 den 8 metri kvadratni ostanato Kolicinite se...


350 МКД
или предлог цена
05 фев 12:37Borduri za kujna i wc

Plocki/Borduri za kujna ili WC. 10 denari parce Kolicinite se ogran...


10 МКД
или предлог цена
05 фев 12:37Aparatce protiv gluvci i stetnici

Se prodava aparatce protiv stetnici. Isprobano, deluva.... Feature...


500 МКД
или предлог цена
05 фев 12:22Ip wifi kamera za video nadzor

Nova kamera za video nadzor za nadvoresna i vnatresna upotreba, otpor...


2.500 МКД
или предлог цена
05 фев 12:17Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам