Охрид
                           
392 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нова куќа во Охрид /Se prodava nova kuka vo Ohrid

Се продава нова куќа со површина од 240м2 + 150м2 двор на улица Радој...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 00:19ИМПЕРИЈА – Куќа на продажба

Шифра Д 79/20 Се продава куќа со вкупна површина 271м² - со катно...


230.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 22:02  НОВ ОГЛАС

Cityview apartmani Ohrid

☀ Апартмани CITYVIEW - Охрид ☀ 💫💫💫 Промотивно💫💫💫 🔝Cityview...


30 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 15:05Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 13:00Se izdava Vila so 3 kompletno opremeni Studia vo Ohrid!

Вилата „EM“ се наоѓа на улица „Гоце Делчев“ на оддалеченост од 200 ме...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:32Apartmani Veloski - Ohrid

Se izdavaat novi apartmani od 50 i 70m2 na samo10 min.pesacko rastoja...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:14САНРАЈС Куќа со прекрасен поглед во нас.Бараки во Охрид

Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба куќа во населба Ба...


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:38Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid.

Se prodava uba kuka na top location centar vo Ohrid. ⭐210m2 ⭐3 kata...


178.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 10:14Куќа

K.P. 7559/1


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 06:37Luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid

Se prodava luksuzna kuka vo Pestani, Ohrid so pogled na ezero. Kukat...


200 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 20:57ИМПЕРИЈА – Куќа 170м²

Шифра Д 93/23 Се продава куќа со површина 170м² со катност П+1 и пом...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 20:33ATRAKTIVNO KUKA NA EZERO VO ELESEC 150M2

Retka moznost - prodazba na kuka vo nas. ELESEC. Locirana e vo elit...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 18:27Se prodava kuka vo nas. Velgosti

Atraktivna lokacija, neposredno do Osnovnoto Uciliste, prostorii Pet,...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 17:04Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 14:52Се изнајмува Вила Силва

Се издава викендица во Чекоштина во близина на хотелот Сончева порта....


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 14:00Se prodava kuka

Se prodava kuka. Br.za kontakt 077 759 777 Beti


30.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 12:58Се бара инвеститор

Се бара инвеститор за градба на станбен објект. Плацот е со вкупна ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 12:36Се продава куќа во Чекоштина

Се продава плац од 800м2 во месноста Чекоштина. На плацот моменталн...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 12:24SE PRODAVA KUCA VO STARIOT DEL NA OHRID

Se prodava kuca vo stariot del na Ohrid na atraktivna lokacija na 5 m...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 12:20Kukja (kluc na raka) Nas Vidobista

Kukjata e vednas vselliva, mirna lokacija za semeen zivot...


100.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 10:22Одлична Куќа на Марко Цепенков

Куќата е на мирна локација,се продава опремена како на сликите, има 2...


114.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 10:22Куќа на ул. БУДВА

Куќата е лоцирана на мирна и тивка локација... Градена е рам конструк...


86.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 10:22Куќа наспроти фабриката Костал

Куќата е лоцирана во шумата наспроти фабриката Костал на граница изме...


79.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
80.000 €
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 10:21Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

20 мар 08:49Куќа Пештани

Се продава куќа во Пештани, со вкупна површина од 275м2. Куќата е на ...


125.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 мар 21:58ЕКСТРА цена за СТАРА куќа на одлична локација

Се продава СТАРА куќа на сама ул. Питу Гули, (влашка мала) во Охрид. ...


77.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 мар 20:31SE PRODAVA KUKJA POD SAMOILOVA TVRDINA

EKSKLIUZIVNA PONUDA... "Prima Nedviznosti" od Ohrid nudi na prodazba ...


330.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

19 мар 08:57Куќа наспроти Аеродромот

Куќата е новоградба, и има голема гаража(склад), Парцелата е 1400 м2...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 23:04ПРОДАВАМ КУЌА СО ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА “ГОРИЦА ИСТОК“ ВО ОХРИД

Куќата е нова градба, 117м2, П+1 Плацот е 816м2, со имотен лист 9093...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 19:17OHRID NOVA KUKA NA BRDO pred KOSEL 250m2

Agencijata nudi za prodazba nova nevselena kuka na dobra pozicija na ...


80.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 14:14Kukja vo Ohrid, Star Grad nad Tabana i Plostad, star del

Se prodava kukja vo stariot del na Ohrid, centralno gradsko jadro, na...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 12:34Kukja

Se prodava kukja vo s.Orovnik 157m2 BROJ ZA kontakt 070-297-107 BR...


65.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

18 мар 08:07Nova semejna kuka

Nova kukja so 3 posebni vlezovi golem sreden dvor letna kujna i sopst...


320.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 мар 23:58ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на куќа

Се продава куќа со површина 270м2 и катност П+1+Пк Површина на двор...


130.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

17 мар 22:55Apartmani Lile Pestani i Bungalowi

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

16 мар 08:47ИМПЕРИЈА – Продажба на куќа

Шифра Д 56/29 Се продава куќа со површина 220м² со катност П+1 П...


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 21:07Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 16:24Luksuzna kukja od 480m2 Ul. Radojca Novicik - ZDRAVESKI

Se prodava luksuzna kukja na Ul. Radojca Novicik. Kukjata e na tri ...


240.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:54Kukja so bazen vo S. Ljubanista - Ohrid - ZDRAVESKI

Kukja vo Ljubanista Ohrid od 130m2 Se prodava namestena kukja vo Se...


120.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Kukja od 300m2 vo Centar

Se prodava kukja od 300m2 na Ul. Goce Delcev prisposobena za iznajmuv...


250.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

15 мар 15:52Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам