Подкатегорија:
                   
55 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM SKII ELAN

Prodavam odlicno socuvani skii Elan so vezovi Rossignol i steki Elan ...


50 €
или предлог цена
Вчера 12:54Ski oprema: skii konduri stapovi kaciga ocila

Se prodava zacuvana ski oprema: Skii Fischer World Cup RC 170cm - 30...


3.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.600 МКД
22 сеп 19:32Obleka za snowboard/snoubord - burton, protest, anon

Prodavam obleka, rakavici i kaciga za snowboard posebno ili vo komple...


130 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

20 сеп 08:41Snowboard daska i vezovi - burton, nitro, union

Prodavam daska Nitro 152cm i vezovi Union Atlas M - Cena na daskat...


170 €
или предлог цена
20 сеп 08:41Konduri za skijanje ALPINA Rx4

Konduri za skijanje ALPINA Rx4 broj EU 9 (41-42) vozeni dve sezoni


4.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 21:33Ski Cizmi Alpina

Cizmite se broj 44-45 mnogu malku koristeni jas sum prv sopstvenik


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

11 сеп 07:51Skii rossignol + cizmi salomon 42+ stapcinja

Se prodava sve komplet na skiite treba da se popravat vezovite se os...


80 €
или предлог цена
05 авг 08:20Bordovi vo ekstra sostojba

Prodavam 3 borda vo ekstra sostojba odlicni se za pocetnici i luge st...


2.000 МКД
или предлог цена
29 апр 23:11Regatta детска јакна

Се продава детска Regatta adventure tech јакна црвена зелена боја во ...


1.001 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

09 апр 12:02Ski pantoloni detski nevica

socuvani ,uotrebeni edna godina pisuva 8 god ama garantirano moze do ...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 мар 22:10Salomon ski jakna M

donesena od usa,nova salomon standard speed moze da se vidi na amazo...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

31 мар 22:10Prodavam skii ELAN i konduri Alpina

Prodavam poliprofesionalni polovni skii Elan model RC Kevlar so visin...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мар 17:50Cizmi za skijanje

Se prodavaat cizmi za skijanje br.38-39 285 mm 24.0 dobro zacuvani


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

29 мар 19:11Skii se prodavaat

Se prodavast skii blizaro 167 cm,vo dobra sostojba


4.000 МКД
или предлог цена
29 мар 19:11Se prodavaat Elan skii sezona 2021/2022 kupeni

Elan Pinball pro jib Rocker 175cm tall 86waist Odlicna all mountain ...


100 €
или предлог цена
23 мар 10:36Detska ski oprema Protest

Se prodava detska ski oprema (dvodelen del)jakna i pantaloni za devoj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

17 мар 18:55Detski ski konduri

Се продаваат скијачки кондури Dolomite црвени, детски. Број 22.5 - EU...


2.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

14 мар 08:24Detski ski jakna pantaloni

Се продаваат детска ски јакна и панталони и ракавици комплет. Големин...


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

14 мар 08:07Drzaci Ski Snowboard

Се продаваат магнетни држачи - носачи за скии и сноуборд. Една сезона...


5.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:13Snowboard ski zimska jakna komplet

Се продава комплет за snowboard во одлична состојба: - Јакна Special ...


3.600 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

11 мар 19:13Snowboard Combo Head

Се продава напреден сноуборд комплет Head Force iKers со везови Head ...


13.000 МКД
или предлог цена
11 мар 19:12Se prodavaat turno konduri Fischer Travers 2020/2021

Se prodavaat novi konduri Fischer Travers najnov model 2020/2021 prob...


15.500 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

25 фев 10:23Kaciga ski

Prodavam dve novi detski ski snowboard kacigi Crivit, golemina S/M (4...


1.500 МКД
или предлог цена
23 фев 15:43Skii ATOMIC KONDURI HEAD

Skii 2160cm KONDURI Head 41/42


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

10 фев 00:38Кондури за скијање

Продавам кондури за скијање 294 мм (39-40) и стапови за скијање 100 с...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

05 фев 06:22Скии

Се продаваат скии ELAN. Се продаваат само скиите без стапчињата!


700 МКД
или предлог цена
02 фев 20:40Anon Kaciga

Se prodava Kaciga za skijanje Anon golemina M 56-59


5.000 МКД
или предлог цена
31 јан 10:43prodavam lizgalki/лизгалки/лизгање

prodavam konduri za lizganje, lizgalki, odlicna sostojba, broj 34 i...


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

26 јан 11:07Detska skijacka jakna Color Kids

Se prodava detska jakna za skijanje Color Kids broj 152-158 (12 godin...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

25 јан 10:18Skii Atr Tyrolia 180cm Made in Austria

Se prodavaat dobro socuvani komplet so vezovi tyrolia 650 i konduri n...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јан 11:00Јакна

Се продава јакна ICEPEAK бр:50 L,XL waterprof and windproof


3.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

29 ное 22:16Snowboard Nidecker Mission 158cm

Se prodava snowboard Nidecker Mission 158cm odlicen za pocetnici. Ima...


2.500 МКД
или предлог цена
29 ное 14:34Скијачки чизми

Се продаваат скијчаки чизми , број USD 10 / EU 9-1/2


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Чевли

31 окт 11:23Се продаваат скии

Се продаваат скии "elan" неупотребени. Скиите се комплет со се стапов...


1 МКД
или предлог цена
31 окт 10:24Ракавици

Продавам ракавици за скијање/бордање DARE 2B купени од NOMAD, носени...


1.200 МКД
или предлог цена
09 окт 16:58Skii 4500denari

Golemina 175. 071230417


3.500 МКД
или предлог цена
14 јун 22:06Detski skafander 3-4 godini

Seprodava detski skafander za 3-4 godini. Povekje info na 071292670


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Зимски спортови – Скијање / Облека

14 мар 18:34Se prodavaat Race(Natprevaruvacki) Skii

Se prodavaat Natprevaruvacki (Race )Skii koi se vo odlicna sostojba. ...


100 €
или предлог цена
21 фев 14:05prodavam skii so vezovi elan

skii elan2


2.000 МКД
или предлог цена
17 јан 19:43SKII СКИИ

ОДЛИЧНО СОЧУВАНИ СКИИ. ЕЛАН моноблок SCP -180 см. ВЕЗОВИ: МАРКЕР, ...


1 €
или предлог цена
26 дек 19:12Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам