8496 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VOLKSWAGEN POLO 1.2 70KS. EURO5 (UVOZ CH)

VOLKSWAGEN POLO 1.2 70KS. MOTOR NA LANCE EURO5 STANDARD, 2009/2010GOD...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 фев 09:53Промовирано

Ford Ka 2010god, 124.000km - EXTRA

Ford Ka, proizvedena 2010godina, vo momentot e vo besprekorna sostojb...


3.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

04 фев 12:23Промовирано

SET ZAMAEC POTISNA LAMELA LUK VALEO SACHS MEKARM KUMPLUG

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


999 МКД
или предлог цена
02 фев 07:47Промовирано

Golf 5 1.9 TDI 2005 god regg 12.2023

Informacii 071230331


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:01GOLF 6 PLUS 2.O TDI ODLICEN

VW GOLF 6 PLUS 2.O TDI 110 KONJSKI SILI ODLICNO ZACUVAN ENTERIER NADV...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:47Peugeot 407

Mnogu socuvano, facelift model 2009 Od oprema poseduva: Servo Abs ...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:38Seat Leon Ibiza Altea | Kluc Kluch Klucevi Клуч Клучеви

Ви нудам изработка на кодирани клучеви за Seat возила (јавете се и во...


2.300 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:27Peugeot Пежо | 107 108 206 207 208 307 308 407 Boxer Partner

Ви нудам изработка на кодирани клучеви за Peugeot возила (јавете се и...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 14:26Volkswagen Crafter kombe 2.5 TDI

Odlicno zacuvano kombe, 2.5 tdi.80kw 2007 godina.registrirano do 11....


7.200 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.400 €
Битола

Комбиња

Денес 14:22Renault Megane 2007 1.5 dci Perfekten

Se prodava Renault Megane 2007 so evro kuka. - Full servisirano. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:11Продавам OPEL ASTRA 1.9D

Продавам OPEL ASTRA 1.9 Колата е со фул опрема без никаква мана се фу...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:07Mini Cooper One 1.6 90hp Benzin/Plin 2002g TOP SOSTOJBA !!!

Mini Cooper One 1.6 90hp Benzin/Plin 2002 god vo Odlicna Sostojba !!!...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:01  НОВ ОГЛАС

Audi A8 3.7 so plin

Audi a8 3.7 so plin defek menjac Cenata e bez bandasite


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Битола

Автомобили

Денес 13:57Mondeo, 2002, benzin plin,

Fordot e 2000cm³, plinot e so a-test, sostojbata na voziloto e soodve...


60.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:50  НОВ ОГЛАС

Se prodava citroen c4 picasso

CITROEN C4 PICASSO 1.6HDI.109KS OKTOMVRI 2009 GODINA AUTOMATIC, E...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.900 €
Битола

Автомобили

Денес 13:48punto 1.2 44kw - registrirano do 11/23ta - novi gumi - 2001!

Fiat Punto 1200 kubici benzin 44kw motor menuvach odlicni od prv sops...


1.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:48Maska za Seat Leon

Maskata e za Leon od 2005-2009 model mk2 ispravna


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:43  НОВ ОГЛАС

2 ТОП гуми DEBICA FRIGO 2 M+S 185/65/15 со 95% шара ЕВТИНО!!

Се ПРОДАВААТ од РЕНТ А КАР САЛОН ПОВОЛНО ... и без интернет глупос...


2.900 МКД
или предлог цена
Денес 13:42  НОВ ОГЛАС

Fiat Punto 1.2

Fiat punto 1.2 benzin vo odlicna sostojba registrirana servis napraen...


1.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:38Две ТОП гуми SEMPERIT SPEEDGRIP M+S 195/65/15 со 75% шара!

Се ПРОДАВААТ од РЕНТ А КАР САЛОН ПОВОЛНО ... и без интернет глупос...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

Bandasi Audi

Orginalni bandasi 16ki za Audi bez gumi Info na mob ,070207723


220 €
или предлог цена
Денес 13:34MAZDA 3 MZR-CD 2.0 6 brzini 2008 god

Mazda 3 MZR -CD 2.0 so 6 brzini 2 klucevi BOSE fabricno ozvucuvanje...


4.590 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:33SE PRODAVA HAMACHI KROS 300 KUBICI

HAMACHI EXTREME 300 CC BEZ TOCKA! 2021 GOD POMINATI SAMO 4000 km. Дет...


2.000 €
или предлог цена
Денес 13:29Opel corsa 1.2 2008 Benzin

Se prodava Opel corsa D 2008. Kolata e kupena od AutoMakedonija Sko...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:29LandRover Freelander 2.0td4

Se prodava LandRover Freelander 2.0td4 2005god Dzipot e vo odlichna ...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Битола

Автомобили

Денес 13:28RENAULT TWINGO 1.2 REGISTRIRANO

Reno twingo 1.2 2000 godina registrirano kuka napraven mal servis sme...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:22  НОВ ОГЛАС

SLEP SLUZBA/ШЛЕП СЛУЖБА RENTA CAR/24/7+38977 90 44 55

📞🛠️⚙️🚨077 90 44 55🚨⚙️🛠️📞 📞🛠️⚙️🚨077 90 44 66🚨⚙️🛠️📞 POMOS...


123 €
или предлог цена
Денес 13:18Mercedes E250 2009 Elegance

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Me...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:14PRODAVAM AUDI A6 C7 2.0 TDI SLINE

Se prodava Audi A6 C7 2.0 TDI 177hp noviot najekonomicniot Kompletna...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Денес 13:10Land Rover Discovery 2.7TDV6 Autobiography sport

Originalni Km,motor menjac jastuci top.Extra cena za kesh


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
11.800 €
Битола

Автомобили

Денес 13:02AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Se prodava odlicno odrzuvana Opel Merova 1.7 CDTI

Prodadena Se prodava zaradi nabavka na drugo vozilo. Odlicno odrzuva...


160.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Fiat Bravo 1.9 MultiJet 2007 120hp

Se prodava Fiat Bravo 1.9 120 ks multijet 2007 godina klimatronik. Re...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- CHEVROLET SPARK / BENZIN / PLIN [ ATESTIRAN ] - GODD. NA PROIZ. - ...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Fiat Bravo 1.6 MJet 120hp 2009 godina

Registrirana do avgust 2023 88 KW Dvozonski climatronic Parking senzo...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Se prodava volvo

Volvo 440 so se kiper prikolka.kontak broj 071-537-463


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
26 €
Битола

Камиони

Денес 13:00Citroen Xsara Picasso 2.0 HDI 2003

Voziloto e vo odlična sostojba,registrirano do 11.2023 so zelen karton


1.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.700 €
Битола

Автомобили

Денес 12:58AUDI A3 2.0 TDI 140 KS QUATTRO 2006 GODINA

AUDI A3 2.0 TDI 140 KS QUATTRO 2006 GODINA KLIMATRONIK GREACI NA ...


5.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:49Mercedes E200 CDI FACELIFT

SAMO NA OVAJ BROJ ZVONETE 076 734 470 za povekje info. javete se na ...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:48Opel astra 1.6 benzin plin fullll !!!

Opel astra 1.6 benzin plin atest fullll komandi na volan, servo, abs,...


1.999 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.050 €
Битола

Автомобили

Денес 12:48Zadni amortizeri Peugeot 406

Prodavam zadni amortizeri za Peugeot 406, 2000-ta godina, solidno zac...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:43Original 16ki za BMW E90 so zimski gumi 205/55/16

Prodavam original 16ki za BMW E90 so zimski gumi 205/55/16 continenta...


Денес 12:42Страна 1 од 213

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам