208 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 6S

battery health 100% - polnac


4.500 €
или предлог цена
Денес 00:20  НОВ ОГЛАС

iPhone 7

battery health 100% - polnac


7.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:18  НОВ ОГЛАС

SONY XA2 3GB RAM 64GB INTERNA MEMORIJA

SONY XA2 BEZ NI EDNA MANA BEZ NI EDNA GREBKA NA NEGO CUVAN E VO FUTRO...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:54  НОВ ОГЛАС

Redmi Note 9

Se prodava redmi note 9 kupen od vip 2021 godina. Ram 4GB so 64GB me...


100 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
110 €
Вчера 17:57iPhone 8 64 GB одлично сочуван

iPhone 8 64 GB одлично сочуван - Нова батерија Health на 100% - Не ра...


7.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 МКД
Вчера 17:27Samsung Note 20 Ultra 5G 12/256GB Full Pack

Telefonot e bukvalno kako nov bez nikakvi tragi ili znaci na koristen...


599 €
или предлог цена
Вчера 13:59iPhone 7 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
Вчера 11:49  НОВ ОГЛАС

iPhone 8 64GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Вчера 11:48iPhone XS 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


260 €
или предлог цена
Вчера 11:48  НОВ ОГЛАС

iPhone XS Max 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Вчера 11:47iPhone 11 64GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


380 €
или предлог цена
Вчера 11:46iPhone 11 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
420 €
Вчера 11:46iPhone 11 Pro 64GB

Kako nov, sledi so polnac.


430 €
или предлог цена
Вчера 11:45  НОВ ОГЛАС

iPhone 11 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


480 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
500 €
Вчера 11:44iPhone 12 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


580 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
600 €
Вчера 11:43iPhone 12 Pro 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


700 €
или предлог цена
Вчера 11:42iPhone 12 Pro 128GB, nov

Nov - nekoristen, sledi vo originalno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
Вчера 11:42iPhone 12 Pro Max 128GB

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
760 €
Вчера 11:41iPhone 13 128GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 3 meseci.


720 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
730 €
Вчера 11:40iPhone 13 Pro 256GB

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


950 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
960 €
Вчера 11:40iPhone 14 128GB, nov

Novi, neaktivirani, garancija 12 meseci. Blue, Black & White ...


900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
930 €
Вчера 11:39Huawei Nova 9

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 15 meseci.


230 €
или предлог цена
Вчера 11:37Huawei P40 Pro 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


350 €
или предлог цена
Вчера 11:37Motorola Edge 20 Lite 5G

Kako nov, koristen 5 dena, sledi vo originalno pakuvanje i garancija ...


250 €
или предлог цена
Вчера 11:37Samsung Galaxy A03

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje.


110 €
или предлог цена
Вчера 11:36  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A12

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Вчера 11:34Samsung Galaxy A13

Kako nov, sledi so polnac.


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Вчера 11:33Samsung Galaxy A33 5G, nov

Nov, neotpakuvan, garancija 24 meseci.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Вчера 11:32Samsung Galaxy A52s 5G

Vo odlicna sostojba, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 14 mes...


220 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
230 €
Вчера 11:32Samsung Galaxy A52s 5G, nov

Nov, garancija 24 meseci.


260 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
280 €
Вчера 11:31Samsung Galaxy A53 5G

Vo odlicna sostojba, sledi so polnac.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Вчера 11:30Samsung Galaxy A71

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
Вчера 11:28Samsung Galaxy Note 8

Kako nov, sledi so polnac.


160 €
или предлог цена
Вчера 11:28Samsung Galaxy S10 Plus

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Вчера 11:27Samsung Galaxy S20 FE

Kako nov, sledi so polnac.


260 €
или предлог цена
Вчера 11:27Samsung Galaxy S20 Plus

Kako novi, sledat so polnaci. Black & Blue ...


350 €
или предлог цена
Вчера 11:26Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje.


450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
460 €
Вчера 11:26Samsung Galaxy S21 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 9 meseci.


430 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
450 €
Вчера 11:25Samsung Galaxy S21 Plus 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 13 meseci.


530 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
550 €
Вчера 11:25Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Kako nov, sledi vo originalno pakuvanje i garancija 5 meseci.


660 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
680 €
Вчера 11:24Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам