107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Epiphone Les Paul Custom - Bjorn Gelotte Signature

Gitarata e kako nova, svirena vo domasni uslovi. Specifications B...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Epiphone Les Paul Custom - Bjorn Gelotte Signature

Gitarata e kako nova, svirena vo domasni uslovi. Specifications B...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Yamaha Pacifica 112J

Одлична електрична гитара за почетници. Користена од моето дете и има...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:4518 ki kmt germanski po 600 vati

Ispravni po 4 oma znaci snagas ot moze da gi sviri so maksimalno jaci...


500 €
или предлог цена
27 ное 18:38Eftino goli zvucki,koristeni vo domasni uslovi !!!!!!!!!!!

Prodavam goli zvucki , koristeni vo domasni uslovi , rabotat odlicno ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 57 % Попуст
2.800 МКД
27 ное 16:32se prodava star gramafon

star gramafon


По Договор
или предлог цена
Велес

Останато

27 ное 13:27TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER

nov nekoristen subwoofer turbosound ip 12b 1000w procitaj na internet


490 €
или предлог цена
26 ное 19:16KORG PA 1000

Prodavam potpolno nov korg pa 1000 imam poracano za nego zastitna p...


1.850 €
или предлог цена
26 ное 18:30Karaoke 2200 Matrici + 8000 Midi fajlovi

Ako ne sum dostapen na mob,barajte me na viber... Odbrani Srpski i St...


500 МКД
или предлог цена
23 ное 22:55Eftino samo baza AKG SR 40 S !!!!!!!

Prodavam samo baza AKG , SR 40 S , bez adapter , ( moze dogovor i ad...


1.200 МКД
или предлог цена
23 ное 18:27Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
23 ное 18:23Palici

Prodavam palici NOVA vic firth 5A 500den


500 МКД
или предлог цена
23 ное 18:13Stalak za cinela

Se prodava masivna stalka za cinela pecalka. Ispravna i funkcionalna....


40 €
или предлог цена
23 ное 18:13Remo 10"

REMO 10" emperor clear Polovna,koristena. Vo odlicna sosotojba Be...


600 €
или предлог цена
23 ное 18:12Tapani Tamburo

Se prodava Tamburo formula,all maple shell 10,12,16x16 floor tom,22...


1.100 €
или предлог цена
23 ное 18:12Pojachalo Harman Kardon AVR10

Продавам Harman Kardon AVR10, одлично појачало со одличен звук. Појач...


22 ное 07:51Pioneer CDJ-350 and DJM-350 White Edition

2x CDJ-350 1x mixser DJM-350 staklo novi nikogas na nastap ne kor...


10 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
800 €
Велес

ДЈ Опрема

21 ное 16:09SINTISAYZER CD--30 GENERAL MUZIK

Mnogu malce koristen --kako nov-so flopy disk 5 oktavi--golemi dirki...


8.600 МКД
или предлог цена
20 ное 19:55Rek so kvalitetni komponenti

Vo ispravna sostojba I zadovolitelena snaga


700 €
или предлог цена
20 ное 08:11Koristeni, zacuvani, kabli......

Koristeni kabli , dobro zacuvani , ne gi koristam poveke , zatoa gi p...


200 МКД
или предлог цена
19 ное 20:56Pioneer CDJ-350 and DJM-350 White Edition

2x CDJ-350 1x mixser DJM-350 staklo novi nikogas na nastap ne ko...


800 €
или предлог цена
Велес

ДЈ Опрема

17 ное 12:05Dimer digitalen

Dimerot e malku koristen monofazen e a moze I trofazen da bide


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
16 ное 11:29Sintisajzeri,Klavijaturi

Sintisajzeri,Klavijaturi


1.200 МКД
или предлог цена
16 ное 07:31Floppy to USB emulator za KORG,ROLAND YAMAHA,KURZWEIL,TEHNIC

Zamenete go vasiot zastaren floppy drive so USB emulator..So ovoj ure...


2.500 МКД
или предлог цена
15 ное 16:04Vintage 6 mikrofoni akg

Moze zamena za snagash


120 €
или предлог цена
15 ное 08:26Poluispraven razglas

Idealen za pustanje muzika I govor


100 €
или предлог цена
15 ное 08:25Пијанино Беларус

Пијанино Беларус во одлична состојба


600 €
или предлог цена
12 ное 22:50Dynacord trosistemski zv kutii

Ispravni ne motani I ocuvani


450 €
или предлог цена
12 ное 07:56SINTISAYZERI CASIO SA-20 I SA -21

Vo ispravna sostojba -do posledno kopche 100 boi i ritmovi --so vg...


2.600 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.700 МКД
12 ное 06:46SINTISAYZER FUJITONE III B

Sayzerot e ispraven do posledno kopche pogoden e za uchenje i zabav...


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
10 ное 14:51zici za gitara, klasicna, akusticna, elektricna жици

Poveketo se 190, I'ma I 450, 800 denari.


190 МКД
или предлог цена
10 ное 08:18Elektricna gitara Westone

Elektrichna gitara Westone kako od salon, svirena malku po doma. Germ...


7.000 МКД
или предлог цена
08 ное 01:46Elektrichna gitara McGrey

Elektrichna gitara McGrey kako od salon, svirena malku po doma. Ekstr...


6.000 МКД
или предлог цена
08 ное 01:463?4 stara violina

Prodavam stara skolska violina 3/4 marka Stradivarius Cremona.Violina...


07 ное 10:03USB EMULATOR ZA SINTISAYZERI

Lesno se montira na mestoto na flopyto emulatorot e nov ------------...


2.600 МКД
или предлог цена
05 ное 06:36Сервис на звучници !

Изработка на намотки, калеми за свртници, замена на амортизери, центр...


1 €
или предлог цена
Велес

ДЈ Опрема

01 ное 13:074 brojki par 64 500 vati sijalica

Parovi te se so halogen sijalica


01 ное 08:33Germanska stara violina Stainer

Prodavam stara Germanska- Stainer violina od 1900godina, vo odlicna s...


31 окт 17:574 ri prazni trosistemski kutii

Dobro se izraboteni I ochuvani


150 €
или предлог цена
30 окт 08:238 brojki Beli par 56 led zamena za snagas

Svetat samo belo I se novi vo kutii


28 окт 16:35Sateliti so dve 8 ci I horna

Osmici te se po 100 vati eminens i mala HORNA crown


200 €
или предлог цена
28 окт 08:38Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам