Подкатегорија:
                   
30 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:44Koristeni, zacuvani, kabli......

Koristeni kabli , dobro zacuvani , ne gi koristam poveke , zatoa gi p...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 08:4018 ki kmt germanski po 600 vati

Ispravni po 4 oma znaci snagas ot moze da gi sviri so maksimalno jaci...


500 €
или предлог цена
27 ное 18:38Eftino goli zvucki,koristeni vo domasni uslovi !!!!!!!!!!!

Prodavam goli zvucki , koristeni vo domasni uslovi , rabotat odlicno ...


1.200 МКД
или предлог цена
- 57 % Попуст
2.800 МКД
27 ное 16:32TURBOSOUND IP 12B SUBWOOFER

nov nekoristen subwoofer turbosound ip 12b 1000w procitaj na internet


490 €
или предлог цена
26 ное 19:16Eftino samo baza AKG SR 40 S !!!!!!!

Prodavam samo baza AKG , SR 40 S , bez adapter , ( moze dogovor i ad...


1.200 МКД
или предлог цена
23 ное 18:27Pojachalo Harman Kardon AVR10

Продавам Harman Kardon AVR10, одлично појачало со одличен звук. Појач...


22 ное 07:51Rek so kvalitetni komponenti

Vo ispravna sostojba I zadovolitelena snaga


700 €
или предлог цена
20 ное 08:11Dimer digitalen

Dimerot e malku koristen monofazen e a moze I trofazen da bide


150 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
200 €
16 ное 11:29Vintage 6 mikrofoni akg

Moze zamena za snagash


120 €
или предлог цена
15 ное 08:26Poluispraven razglas

Idealen za pustanje muzika I govor


100 €
или предлог цена
15 ное 08:25Dynacord trosistemski zv kutii

Ispravni ne motani I ocuvani


450 €
или предлог цена
12 ное 07:56USB EMULATOR ZA SINTISAYZERI

Lesno se montira na mestoto na flopyto emulatorot e nov ------------...


2.600 МКД
или предлог цена
05 ное 06:364 brojki par 64 500 vati sijalica

Parovi te se so halogen sijalica


01 ное 08:334 ri prazni trosistemski kutii

Dobro se izraboteni I ochuvani


150 €
или предлог цена
30 окт 08:238 brojki Beli par 56 led zamena za snagas

Svetat samo belo I se novi vo kutii


28 окт 16:35Sateliti so dve 8 ci I horna

Osmici te se po 100 vati eminens i mala HORNA crown


200 €
или предлог цена
28 окт 08:38Biema 15 ki 4 sateliti

4 inca bas I 3 inca visokotonac najmoknite od brendot


1.000 €
или предлог цена
26 окт 08:15Jak set za site nameni

4 sateliti 15 ki I 2 dubli 18 ki biema najjakiot set od brendot se e ...


2.000 €
или предлог цена
23 окт 14:30KOMPLET OZVUCUVANJE EVTINO

Se prodavaat komolet,mnogu malku koristeni Kupeni se novi pred 4-5go...


750 €
или предлог цена
08 окт 10:30STALKA ZA LAPTOP

PRODAVAM STALKA NAMENETA ZA LAPTOP


6.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 17:37Nov kejs poveke namenski

Profi Nov sirina 85 dlabocina 75 visina 65


200 €
или предлог цена
04 авг 11:27Kabel za gitara 10m

Kvaliteten kabel za gitara 10m.


1.000 МКД
или предлог цена
19 јул 09:25Kufer za mikseta zek I t n

Sirina 64 dlabocina 54 visina 24


70 €
или предлог цена
03 мај 13:05Kufer za violina

Kufer za violina 4/4


1.000 МКД
или предлог цена
28 дек 10:43Shure Beta 58a Black/Silver Mreza & Battery Cover

Shure Beta 58a Black Ball - 30e Shure Beta 58a Silver Ball - 20e Ba...


30 €
или предлог цена
12 јун 00:10se prodavat kabli za zvucnici snagator i za mixeta

se prodavat kabli za zvucnici dolgi se nad 10 metra doneseni se ot ge...


16 јан 10:17MARSHALL (CLONE)

100w napraveno vo Usa


01 окт 11:06Prodavam zvucnici

Prodavam zvucnici 2 para prakam po kargo cena po dogovor


1 €
или предлог цена
29 мар 22:43Микрофон Peavey

Микрофонот е купен од артист, доаѓа со оригинален кабел, без гаранциј...


2.000 МКД
или предлог цена
19 ное 20:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам