Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava klub masa

Masata e malku koristena,ima golema fioka na izlekuvanje. Boja: bela/...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 21:06Komoda za TV

Se prodava mnogu zacuvana komoda za TV na trkalca.


1.500 €
или предлог цена
Вчера 17:30Поволна цена за гарнитура

Продавам комплет гарнитура тросет, двосет и фотеља. Сите делови се сп...


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 14:34  НОВ ОГЛАС

Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober

Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober Kako I trpezari...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 06:55Prodavam garnitura

Garniturata e kako nova. Mnogu malku koristena. Edniot del se spust...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

27 ное 08:41Аголна гарнитура

Аголна гарнитура. Користена, но во одлична состојба! За цената може ...


6.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
9.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 12:50Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
3.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

26 ное 12:34РЕЛАКС тросед и двосед.. Ефтино

Продавам скоро нова Релакс гарнитура тросед и двосед. На троседот се...


26.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 09:41Trosed + 2 fotelji

Trosed 220x90 so klik klak mehanizam 2 fotelji 80x100


5.000 МКД
или предлог цена
- 50 % Попуст
10.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

26 ное 08:52Komodicka za televizot

Dimenzii 60x42,visina 60. Gornata povrsina rotira.


2.750 МКД
или предлог цена
26 ное 07:58Masa za vo dnevna

Dimenzii 60 na 93,visina 45. Samo stakloto zatemneto e cenata


3.900 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

26 ное 07:56Relax Relaks Fotelja Stolica

Se prodava fotelja relax.FOTELJATANE E KORISTENA.CENA 12.000DENARI V...


12.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

24 ное 20:39Klub masa

Italijanska staklena klub masa


7.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

24 ное 07:39ТВ КОМОДА со фиока и две вратички

ТВ КОМОДА со фиока, 2 вратички и отворен дел. Многу цврста изработка ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

23 ное 19:21Masa za dnevna

Se prodava masa za dnevna 100x60 , nova


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

22 ное 12:01SE PRODAVAAT DVA DVOSEDA PREMNOGU MALKU KORISTENI

se prodavaat dva isti dvoseda na soustanje dimenzii 190sm dolzina ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

22 ное 11:30Се продава фотеља на спуштање

Се продава фотеља на спуштање во солидна состојба.


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

21 ное 15:46ZACUVANA FOTELJA ФОТЕЉА

Продавам зачувана и многу удобна фотеља, нема потреба од хемиско или ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 ное 19:53Visecka fotelja, lulaska, nova

Koristena e samo eden mesec, ne e sedeno na nea, skoro voopsto. Ko...


12.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

20 ное 14:43Masicka i sofa

Masicka ,mala sofa i tepisnceto za 5000den.


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

20 ное 11:36klik klak mehanizam

kompleten mehanizam za trosed i dvosed


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

19 ное 18:48SE PRODAVA kamin alfa komoda

se prodava komoda i sadoper samo niklovaniot del stvarite se ...


300 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

18 ное 09:35Se prodava IKEA- Tv Komoda

Se prodava Tv komoda od Ikea. Socuvana i prakticna. Se prodava pora...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

17 ное 09:46Se prodava trosed so kaseta

Se prodava trosed na rasklopuvanje so kaseta kako na slikata. Cena 50...


5.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

16 ное 09:21Продавам тросед со две фотељи

Продавам тросед со две фотељи одлично сочувана малку употребувана. Тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

16 ное 09:21кожена гарнитура Југоекспорт

Се продава кожена гарнитура Југоекспорт, италијанско производство, мо...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

15 ное 21:44SOLIDNI TROSED DVOSED, FOTELJI EFTINO

SE PRODAVAAT TROSED I DVOSED OD EKOKOZA(SKAJ) VO SOLIDNA SOSTOJBA S...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

14 ное 10:09Masa - staklo metal

masata e bez ni edna traga od koristenje se prodava poradi selidba ce...


14.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Маси

11 ное 16:19Продавам тросет и две фотељи / Prodavam troset i dve fotelji

ИТНО Продавам тросет и две фотељи. Троседот и фотељите се одлично со...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

11 ное 11:21Се продава гарнитура + гратис маса

Се продава гарнитура за седење, тросед, по цена од 2000 денари. Допол...


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

09 ное 13:44Prodavan fotelja odlicno socuvana

Prodavam fotelja komplet so taburetka odlicno socuvani


11.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

09 ное 11:47Trosed dvosed i fotelja

Trosed dvosed i fotelja polovni. Trosedot i dvosedot se spustaat za s...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

08 ное 20:56Продавам нов мебел

Продавам : 1.Комода за тв со две фиоки за 3500 денари и со една фио...


2.600 МКД
или предлог цена
08 ное 15:23Се продава тросед + фотеља

Користен - тросед димензија 205см х 88см + фотеља 105смх 88см во...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

07 ное 19:42GARNITURA

Garnitura za sedenje trosed i 3 fotelji Od dabovo drvo izrabotena


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

06 ное 19:14ПРОДАВАМ ФОТЕЉА PRODAVAM FOTELJA

Продавам фотеља со димензии 190 см должина и 85 см ширина цена 160 ев...


160 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Фотељи

02 ное 13:43ПРОДАВАМ ДВОСЕД PRODAVAM DVOSED

Продавам двоседи две парчиња може и поединечно, димензии 190см должи...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

02 ное 13:43Polici zidni

Prodavam 3 polici kupeni od Ikea, odlicno socuvani, 55cm.


700 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Останато

02 ное 06:48ТВ -Комода

Се продава тв комода сочувана вреди да се види


4.500 МКД
или предлог цена
01 ное 00:27Тросед / Троседи

Продавам два одличнои сочувани и малку користени троседи на извлекува...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Троседи

27 окт 15:41Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам