Струмица
                   
5 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dj tech imix 100

Funkcionalen, vo se ispraven, malku koristen


5.000 МКД
или предлог цена
Струмица

ДЈ Опрема

12 јул 08:03Dj mix BST huge 401

Во се исправен, зачуван, недостасува капаче од buster sound функцијат...


4.900 МКД
или предлог цена
Струмица

ДЈ Опрема

12 јул 08:03Pioneer CMX-3000 — profesionale CD pleer

Pleerot e bukvalno nov,koristen edvaj 3-4 meseci i toa amaterski vo d...


250 €
или предлог цена
Струмица

ДЈ Опрема

23 јун 14:25Reflektori--American Dj--novi nekoristeni

Reflektorite se so edna lamba i svetat extra jako. Svetat zolto-zelen...


1.500 МКД
или предлог цена
Струмица

ДЈ Опрема

18 јун 13:42profesionalno pojacalo

se prodava profesionalno pojacalo SP OS 210 2 po 1500 vati vo RMS, m...


300 €
или предлог цена
Струмица

ДЈ Опрема

03 апр 10:53Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам