864 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 Pro + Full accessories

📲 iPhone 11 Pro graphite 
- 64Gb / 4Gb Ram 
 - Face ID ✅ 
 - Tru...


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 21:31Промовирано

Apple Iphone XS MAX Gold 64gb Neverlock

Prodavam XS MAX neverlock 64 gb socivan perfektno edna grebanica nema...


220 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
13.500 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:54iPhone 12 Pro Max 256 Graphite

Телефонот е одлично сочуван. Се е функционално 100%. Ниво на батери...


625 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 20:40VRSIME **ODKUP NA MOBILNI**TABLETI STARI I NOVI ISPLATA ODMA

PRCENKATA SE VRSI NA LICE MESTO POLOVNI ILI NOVI ISPLATATA SE VRSI ...


666 €
или предлог цена
Вчера 19:52OTKUP NA MOBILNI TELEFONI ! ! !

VRSHIME OTKUP NA SLEDNIVE MODELI I BRENDOVI NA MOBILNI TELEFONI,NOVI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 16:10Tel sekretarka nova i stari mobilni tel

Tel sekretarka nova i edna stara plus mobilni tel stari markite se pr...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Стари телефони

Вчера 15:04SE PRODAVA NOV NEOTPAKUVAN MOBILEN

Se prodava nov neotpakuvan mobilen so garanten list od den 22.02.2023...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.800 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:14Huawei GT3 Smart watch-Nov

Prodavam nov Huawei GT3.


9.700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
11.000 МКД
Вчера 13:01Samsung S10e.Kako Nov

Telefonot e vo odlicna sostojba.Bez tragi na koristenje.


8.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:01Се продава iPhone 11 PRO MAX 64GB Midnight Green

Се продава iPhone 11 PRO MAX 64GB Midnight green во одлична состојба ...


450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
460 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Se prodava IPhone X

Telefonceto nema nikakva mana, prv sopstvenik celo vreme cuvan so zas...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Stik - Za profesionalni videa I onlajn sostanoci

Se prodava profesionalen stik (JOBY) za videa I onlajn sostanoci. Odi...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Вчера 12:54HAMA BEZZICEN POLNAC

Nov neupiteben HAMA wireless QI-FC10, polnac za site mobilni telefoni.


600 МКД
или предлог цена
Вчера 12:22Se prodavaat telefoni Huawei I Laptopovi

Se prodava dva telefoni Huawei po 2500 denari eden i koristen laptop ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 11:55Iphone 11 Pro max

Bez grebka kako nov


390 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:54Iphone xs max STAKLO!

Prodavam iphone xs max maksimalno zacuvan. Tel bukvalno nema edna toc...


270 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
280 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 10:02Original iPhone 13 pro max koristen 6m.

Original iPhone 13 pro max kupen od Neptun. Baterija 99% Koristen mno...


980 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.000 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:43DELOVI ZA IPHONE,HTC,ZTE,ALCATEL,SAMSUNG,NOKIA,ZTE

SERVIS,DELOVI I GALANTERIJA ZA: MOBILNI-LAPTOPI-NAVIGACIJA IPHONE,...


10 €
или предлог цена
Вчера 09:11XIAOMI MI 13 LITE BLACK 8/128

XIAOMI MI 13 LITE BLACK 8/256 NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD F...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:10XIAOMI 13 LITE BLUE 8/256

XIAOMI 13 LITE BLUE 8/256 NOV NEAKTIVIRAN NABAVEN VO A1 MKD 24MESE...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:10SONY XPERIA MARK I IV BLACK 12/256

SONY XPERIA MARK I IV BLACK 12/256 NOV NEAKTIVIRAN FULL PAK EU MOD...


930 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:10APPLE IPHONE 13 PRO MAX GRAPHITE 512GB

APPLE IPHONE 13 PRO MAX GRAPHITE 512GB UPOTREBUVAN OD EDEN KORISNIK ...


1.050 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.190 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:10APPLE IPHONE 8 64GB BLACK

APPLE IPHONE 8 64GB BLACK EDEN KORISNIK NABAVEN VO TELEKOM MKD BES...


130 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:10ONE PLUS NORD N10 5G 6/128 BLACK

ONE PLUS NORD N10 5G 6/128 BLACK EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN 7 MESECI...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:10SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 12/128 GRAY

SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA 12/128 GRAY KORISTEN MOBILEN TELEFON UPOTR...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:09SAMSUNG GALAXY A53 5G BLACK

SAMSUNG GALAXY A53 5G BLACK NOV NEKORISTEN NABAVEN VO TELKOM MKD 2...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:09SAMSUNG GALAXY S21 FE 6/128 VIOLET

SAMSUNG GALAXY S21 FE 6/128 VIOLET EDEN KORISNIK UPOTREBUVAN EDNA G...


290 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:09SAMSUNG GALAXY A72 BLACK 8/128

SAMSUNG GALAXY A72 BLACK 8/128 UPOTREBUVAN EDEN KORISNIK ODLICHNO ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 09:09Samsung Galaxy S4

Telefonot e mnogu dobro socuvan ima zastitna maska na ekran i gumena ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:52Prodavam nov samsung a14

Prodavam nov samsung a14 kupen od A1


10.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:33  НОВ ОГЛАС

HONOR X8 Nov neukluce kupen 29.03.2023

Telefonot e nov neuklucen nekoristen kupen 29.03.2023


8.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 07:39Nov neotpakuvan Redmi Note 11 Pro 5G

Nov neotvoren,24m. garancija


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 23:48Apple polnac orginal

Polnacot e nov neotpakuvan od kutijata so adapter i kabelce nov e 400...


2.000 МКД
или предлог цена
31 мар 22:04Iphone 11 Pro + Full accessories

📲 iPhone 11 Pro graphite 
- 64Gb / 4Gb Ram 
 - Face ID ✅ 
 - Tru...


499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 21:31PRODAVAM NOV ORIGINAL SAMSUNG POLNAC SO KABEL !!!

Prodavam nov original polnac so kabel za Samsung. Kabelceto e so Mi...


550 МКД
или предлог цена
31 мар 21:26Samsung S21 5G

Се продава Samsung S21 5G како нов купен е од телеком. Телефонот е со...


20.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 19:18Lenovo K6 2GB/16GB kako nov

Prodavam Lenovo K6 mobilen telefon, mnogu socuvan, so 5 inchi Full HD...


2.700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 17:34Micro Magnetna Bubica Model 2023 (mali baterii)

Magnetna Micro Bubica 2023 Model so mali baterii.. Setot sodrzi: ...


2.500 МКД
или предлог цена
31 мар 16:19SAMSUNG A9 6/128 SKORO NOV

SE PRODAVA SAMSUNG A9 KUPEN PRED 2 GODINI OD SAMSUNG OFICIALNA PRODAV...


10.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 15:16Redmi Note 11 - NOV

Продавам 1 нов, неотпакуван Redmi Note 11 со 2 годишна гаранција од Т...


11.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 14:19Samsung Galaxy A52 (purple)

Se prodava Samsung Galaxy A52, violetova boja, prv sopstvenik, kupen ...


9.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.900 МКД
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

31 мар 12:04Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам