83 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Апартман, стан, куќа за изнајмување, apartman, stan, kuka.

Во близина на Женска плажа.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Апартмани

Вчера 18:09Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 17:40Garsoniera vo centar

Se izdava garsoniera do crkvata sv GEORGIJA Na 3 sprat, vo zgradata n...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 17:12APARTMAN 900 den

Se izdava trokrevetni apartmani vo prizemje Na kuka, so posebni vlezo...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 17:11Струга Евро Хотел апартмани

Издавам 2 Апартмани во Евро Хотел Струга, за 4-5 лица, опремен со к...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 13:00APARTMANI STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto o...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 16:06Apartman - Struga

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 16:06Se izdava mesecno apartman vo Ohrid

Se izdava apartman ,mesecno , Juli i Avgust vo Ohrid, (35m2),nova z...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 13:50APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, на 50м од градска...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 јун 12:06SE IZDAVAAT SOBI I APARTMAN VO STRUGA

Се изнајмуваат соби и апартман во центарот на Струга, на 50м од градс...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

27 јун 12:06Villa Bolonja Dhoma-Sobi-Apartmane

Po kërkoni një vend te sigurt dhe kushte të mirfillta gjatë qëndrimit...


1 €
или предлог цена
Струга

Соби

23 јун 14:50СОБИ И АПАРТМАНИ СТРУГА ЛЕТО 2015

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јун 14:33Izdavam stan za turisti vo Struga

Izdavam stan za turisti. Stanot se naogja na 2 min. od plazata Versus...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 18:29APARTMANI!!!

Izdavam apartmani vo struga vo blizina na ezerot !!!


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 17:19ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
Струга

Апартмани

21 јун 15:48Apartmani vo naselba Ezerski Lozja- Struga

Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 14:39Apartmani vo s.Radozda, Struga

Apartmani KLIO. Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Locir...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 јун 13:00Se izdavaat sobi vo centar kaj pazarot vo samata carsija

Sekoja od sobite raspolaga so: sopstveno kupatilo tv i wifi. Sobite s...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 јун 12:42SE IZDAVA APARTMAN VO EURO HETEL STRUGA

izdavam apartman vo euro hotel struga renoviran i kompletno opremen...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

11 јун 14:28Se izdava kamp vo As

Kompletno opremen i sreden kamp se izdava. Ekstra cena za mesec ju...


1 €
или предлог цена
Струга

Кампинг

09 јун 21:17APARTMANI ASTORIA STRUGA

Se izdavaat novi moderni apartmani vo centarot na gradot vo neposred...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

03 јун 21:29Se iznajmuva kamp vo AS Struga

Se iznajmuva kamp prikolka vo kompleks AS Struga. Spremna za smestuva...


По Договор
или предлог цена
Струга

Кампинг

23 мај 11:07Iznajmuvam stan vo struga

Se izdava stan za kratok vremenski period na 2 sprat.Ima spalna soba,...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

14 апр 19:53Garden House Apartment - Struga

Apartmani Sobi Parking Tv WiFi Kujna Prizemje Za sekoj Apartman masa ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 мар 07:53Sobi - Apartmani Struga

Sobi i apartmani na samo 100 metri od plaza. Sobite se so poseben vle...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

21 мар 07:53Luksuzni Apartmani

Se izdavaat luksuzno opremeni apartmani/studia vo strogiot centar vo ...


1 €
или предлог цена
Струга

Аранжмани

27 фев 10:15“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јан 16:05Hotel Vila Bolonja Хотел Вила Волоња Apartmani

Izdavame sobi, mnogu blisku so plazhata


По Договор
или предлог цена
Струга

Мотели

28 дек 23:20STRUGA!! LUKSUZNI APARTMANI so pogled na Ezero!

Se iznajmunaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


280 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 сеп 17:04Se izdava najatraktivna Soba vo Evro Hotel Struga

Se izdavaat 2 apartmani vo Evro Hotel Struga,na samata plaza. Na prvi...


20 €
или предлог цена
Струга

Соби

31 авг 14:27Апартмани во Струга

Се здаваат Апартмани во Струга. Апартманите се со сопствени купатила,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 13:16Се издава апартман во Струга

Апартманот е со сопствено купатило,кујна,дворче,интернет и телевизија...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 13:16Se izdava Apartman vo Struga

Kapacitet max 4 lica


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 авг 11:47Se Izdava apartman vo centarot na Struga

Apartmanot e kompletno opremen, kujna, kupatilo, za 4 osobi cenata e ...


1.800 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 19:21Izdavam apartman vo Struga

Pominete prekrasen odmor vo Struga. Apartmanot e opremen so kujna, ba...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 11:11Apartmani Gino

Апартмани Гино се наоѓаат во населбата Езерски Лозја на 2 км од Струг...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јул 16:15Се изнајмуваат соби во самата струшка чаршија

Се изнајмуваат соби идеални за туристи во самиот центар од градот. Це...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

19 јул 18:11Izdavanje Sobi/Stan vo centarot na Struga

Se izdava sobi/stan vo Struga, 200 m do čarsijata i 500 metri do Žens...


500 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

13 јул 02:40MOTEL VOLINA ekstra cena za kraj na sezona 5€

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

08 јул 13:34Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot na samo 200 m od plazata. Ap...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јул 12:38Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам