Струга
                   
58 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Струга Евро Хотел апартмани

Издавам 2 Апартмани во Евро Хотел Струга, за 4-5 лица, опремен со к...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

Денес 13:00Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 16:18APARTMANI STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto o...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 16:06Apartman - Struga

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 16:06Se izdava mesecno apartman vo Ohrid

Se izdava apartman ,mesecno , Juli i Avgust vo Ohrid, (35m2),nova z...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 13:50APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, на 50м од градска...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 12:06APARTMAN 900 den

Se izdava trokrevetni apartmani vo prizemje Na kuka, so posebni vlezo...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 јун 10:37Апартман, стан, куќа за изнајмување, apartman, stan, kuka.

Во близина на Женска плажа.


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Струга

Апартмани

24 јун 21:23СОБИ И АПАРТМАНИ СТРУГА ЛЕТО 2015

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јун 14:33Garsoniera vo centar

Se izdava garsoniera do crkvata sv GEORGIJA Na 3 sprat, vo zgradata n...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

22 јун 10:54Izdavam stan za turisti vo Struga

Izdavam stan za turisti. Stanot se naogja na 2 min. od plazata Versus...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 18:29APARTMANI!!!

Izdavam apartmani vo struga vo blizina na ezerot !!!


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 17:19ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
Струга

Апартмани

21 јун 15:48Apartmani vo naselba Ezerski Lozja- Struga

Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 јун 14:39Apartmani vo s.Radozda, Struga

Apartmani KLIO. Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Locir...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

20 јун 13:00Se izdavaat sobi vo centar kaj pazarot vo samata carsija

Sekoja od sobite raspolaga so: sopstveno kupatilo tv i wifi. Sobite s...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 јун 12:42SE IZDAVA APARTMAN VO EURO HETEL STRUGA

izdavam apartman vo euro hotel struga renoviran i kompletno opremen...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

11 јун 14:28APARTMANI ASTORIA STRUGA

Se izdavaat novi moderni apartmani vo centarot na gradot vo neposred...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

03 јун 21:29Iznajmuvam stan vo struga

Se izdava stan za kratok vremenski period na 2 sprat.Ima spalna soba,...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

14 апр 19:53Garden House Apartment - Struga

Apartmani Sobi Parking Tv WiFi Kujna Prizemje Za sekoj Apartman masa ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 мар 07:53“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

01 јан 16:05STRUGA!! LUKSUZNI APARTMANI so pogled na Ezero!

Se iznajmunaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


280 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 сеп 17:04Апартмани во Струга

Се здаваат Апартмани во Струга. Апартманите се со сопствени купатила,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 13:16Се издава апартман во Струга

Апартманот е со сопствено купатило,кујна,дворче,интернет и телевизија...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

30 авг 13:16Se izdava Apartman vo Struga

Kapacitet max 4 lica


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 авг 11:47Se Izdava apartman vo centarot na Struga

Apartmanot e kompletno opremen, kujna, kupatilo, za 4 osobi cenata e ...


1.800 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 19:21Izdavam apartman vo Struga

Pominete prekrasen odmor vo Struga. Apartmanot e opremen so kujna, ba...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

27 авг 11:11Apartmani Gino

Апартмани Гино се наоѓаат во населбата Езерски Лозја на 2 км од Струг...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јул 16:15Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot na samo 200 m od plazata. Ap...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јул 12:38Sobi odmoraliste Majski Cvet Struga

Мајски Цвет е одморалиште кое се наоѓа покрај самата обала на Охридск...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

02 јул 14:34Apartmani-sobi Struga

Apartmani i sobi vo strog centar na gradot,vo blizina na zenska plaza...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 јун 15:35Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26apartmens STONE

Се издаваат апартмани во село Радожда Струга на 35 метри од езерото ...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 мај 08:27Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA 30 METRI OD DRIM

Dobrodojdovte vo Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA na samo 30 METRI OD...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

15 мај 22:39Апартмани во близина на струшката чаршија,сопствен паркинг

Два ката со по две спални соби,купатило и кујна со трпезарија целосно...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

22 дек 12:46Apartmani-Struga

Se izdavaat dvosobni apartmani pogodni za dve familii opremeni so wif...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39SE IZDAVAAT SOBI-APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Apartmanite se dvosobni opremeni se so TV,WI-FI,Kujna....


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39APARTMANI VO STROG CENTAR NA STRUGA MNOGU POVOLNO

APARTMAN SO DVE SPALNI SOBI ,KUJNA SO TRPEZARIJA POSEBNA SOBA I KUPAT...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 окт 07:31Apartmani-sobi

Dvosobni apartmani,tv,wifi,kujna,kupatilo,dve terasi


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

19 сеп 06:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам