167 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Circularski Diskovi Disk

Novi diskovi za crkular 25cm ski so 40 zaba


2 €
или предлог цена
Вчера 14:29Masini za sienje

Се продава еден оверлок (Juki) со 5 конци Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

Вчера 13:00КАЛИФОРНИСКИ ЦРВИ

Се продаваат легла од калифорниски црви. Идеално за започнување на с...


100 €
или предлог цена
28 јун 22:11Mesalka za ajvar

Контакт телефон: 076/376-138 Мешалка за ајвар и за чварки Мешалката ...


По Договор
или предлог цена
28 јун 15:16Presa za kosuli OSHIMA OP-606

Presa za lepenje na kragni, mazetni... Masinata e nova neupotrebena, ...


3.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

28 јун 10:33Masini za konfekcija

Prodavame sekakov vid na novi i polovni masini za vo konfekcija, vrsi...


99 €
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

28 јун 10:32Elektro motor monofazen / trofazen

Prodavame novi najrazlicni eletro motori od 350w 220/380 za masini do...


100 €
или предлог цена
28 јун 10:32Nozici za tekstil

Polovni nozici za tekstil


500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Текстилна индустрија

28 јун 10:32Motorna pila (zaga)

Se prodava motorce za drva ispravno se italijansko


3.000 МКД
или предлог цена
26 јун 08:09БУРИЊА 220 litra..

Burinjata se 220litri bez kapak cenata na edno bure e 800den. Po...


15 €
или предлог цена
Свети Николе

Амбалажа и пакување

26 јун 07:49Biohumus od kaliforniski crvci i legla

Prodavam bio humus . Biohumusot dobien od kaliforniskite crvi e viso...


10 МКД
или предлог цена
25 јун 07:51Racna bormasina retro

racna bormasina retro, suvenir


По Договор
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

24 јун 11:18PUMPI - MULJNA PUMPA

Se prodavaat muljni pumpi novi i polovni so izlez f60


350 €
или предлог цена
Свети Николе

Индустриски машини

23 јун 08:04БИОХУМУС 100% ОРГАНСКО ЃУБРИВО

БИОХУМУС е високо квалитетно органско ѓубре добиено од арско ѓубре со...


10 МКД
или предлог цена
19 јун 15:12Planetaren mikser

Se prodava


1.200 €
или предлог цена
18 јун 13:37Pecka furna rotaciona

Rotaciona pecka na nafta ili plin, kolicki 15 reda po 2 pleha so dime...


5.900 €
или предлог цена
18 јун 13:37Masina za mafini, tortici, proja

Masina za mafini, moze zamena


1.900 €
или предлог цена
18 јун 13:37Linija za cokoladiranje

Linija za cokoladiranje sostavena od cokoladirka i tunel za ladenje


9.900 €
или предлог цена
18 јун 13:37Duplikator mikser kazan

Se prodava duplikator so mesac


1 €
или предлог цена
18 јун 13:37Etiketirka

Se prodava etiketirka


1 €
или предлог цена
18 јун 13:36Podvizna lenta 180'

Podvizna lenta 180'


290 €
или предлог цена
- 26 % Попуст
390 €
18 јун 13:36Traka lenta 90’

Se prodava


100 €
или предлог цена
18 јун 13:35Industriski Aspirator filter za prasina

Se prodava aspirator Donaldson


4.500 €
или предлог цена
18 јун 13:35Podvizni traki lenti konveeri

Se prodavaat traki lenti so razlicni dimenziii


690 €
или предлог цена
18 јун 13:35Sliv etiketirka Fuji

Sliv etiketirka, moze zamena za proizvodi ili vozilo


6.900 €
или предлог цена
18 јун 13:35Printeri za datum i tekst na proizvodi

Se prodavaat printeri Videojet i Willett za markiranje na proizvodi s...


1 €
или предлог цена
18 јун 13:35Pumpa

Se prodava


1 €
или предлог цена
18 јун 13:35Masina termoforming plastika ambalaza

Se prodava masina za proizvodstvo na termoformirana ambalaza, moze za...


20 €
или предлог цена
18 јун 13:35Makita polnac i baterija 3ah

Se prodava nov neupotreben makita polnac pod garancija i baterija 3ah...


2.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

17 јун 11:10KASAPSKI NOZEVI

DICK ERGOGRIP eden PANDLER 13cm KORISTEN.


500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Професионални алати

16 јун 08:32MESARSKI NOZ SWIBO

NOV MESARSKI NOZ, SWIBO PANDLER DOLZINA NA SECILO 14 cm i 13 cm zaobl...


1.350 МКД
или предлог цена
16 јун 08:32masina za nizenje tutun

dobro socuvana


По Договор
или предлог цена
07 јун 23:01Masina za sienje vreki

Ispravna sostojba


150 €
или предлог цена
06 јун 18:00Brojac vibro dozator za pakuvanje

Brojac vibro dozator za pakuvanje


390 €
или предлог цена
04 јун 12:16Linija za proizvodstvo na strudli

Se prodava linija za proizvodstvo na strudli, moze zamena


1 €
или предлог цена
04 јун 12:15Kompresor za vozduh 120lit.

Kompresor za vozduh, ispraven e, podolg period ne e vo funkcija porad...


15.000 МКД
или предлог цена
02 јун 22:14Mikser spiralen

Se prodava, moze zamena


1 €
или предлог цена
29 мај 16:52Rosfajna lobna pumpa

Rosfaj lobna pumpa za gusti smesi


590 €
или предлог цена
29 мај 16:52Lenti traki podvizni

Se prodava, moze zamena


1 €
или предлог цена
29 мај 16:51Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo

Komplet linija za keksi, sendvic biskvit oreo, moze zamena za stan il...


59.000 €
или предлог цена
29 мај 16:51Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам