Скопје Центар
                   
1548 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Vrsime selidbi i transport

Boivaz - Nudime selidbi i prevoz na roba i mebel vo Skopje. -Nudim...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

01 мај 06:35Промовирано

Rusenje / Рушење на зидови , Исфрлање на шут

Рушење на зидови меѓу соби . Рушење на секаков вид на бетон, скали ,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

28 мај 12:38Промовирано

Vodovod vodovodzija vodoinstalater odzatnuvanje

Se vo vrska so vodovod, odvod I elektrika; popravka na sporeti, cist...


1 €
или предлог цена
11 мај 08:43Промовирано

Online Курсеви по програмирање HTML/CSS Javascript React

-Курсеви по програмирање основи на HTML/CSS, Javascript React. -Час...


1 МКД
или предлог цена
Денес 20:09TRANSPORT PREVOZ I SELIDBI

Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:01Генерално чистење по градежни работи 075213105 и 070353614

Еднократно генерално чистење пос градежни работи. Толку чисто што мож...


1 €
или предлог цена
Денес 18:24ПЕРЕЊЕ НА ТЕПИСОНИ, ХОЈГА, СИНТЕЛОН НА ЛИЦЕ МЕСТО

Опремени за секоја задача за чистење Нашата услуга на перење теписи ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 18:18Moleraj ,krecenje ,glet... brzo i kvalitetno

Profesionalno molerisuvanje ,so nasa bela boja e 60 denari za m2 ,gle...


60 МКД
или предлог цена
Денес 18:18  НОВ ОГЛАС

Генерално чистење по градежни работи 075213105 и 070353614

Работиме според најновите европски стандарди, исклучително само со ма...


1 €
или предлог цена
Денес 18:17PREVOZ TRANSPORT NA ROBA I SELIDBI PO EXTRA CENI

.Вршиме трaнспoрт пo (нaјприфaтливи цени) нa секaкoв вид нa рoбa кaкo...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 17:56Давам часови по германски јазик

Часови по германски јазик за деца од основно и средно образование до ...


300 МКД
или предлог цена
Денес 17:08ПРЕВОЗ/ТРАНСПОРТ/СЕЛИДБИ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ТРАНСПОРТ / ПРЕВОЗ / СЕЛИДБИ /ИСФРЛАЊЕ ШУТ / Ч...


899 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 17:05TRANSPORT/ PREVOZ /SELIDBI

VRSIME SEKAKOV VID NA PREVOZ NIZ CELA MAKEDONIJA SO POVEKE VIDOVI NA ...


899 МКД
или предлог цена
Денес 17:05ПРЕВОЗ / ТРАНСПОРТ

ВРШИМЕ СЕКАКОВ ВИД НА ПРЕВОЗ - ЛИЦЕНЦИРАН ИНТЕРНАЦИОНАЛЕН ТРАНСП...


999 €
или предлог цена
Денес 17:03Sudski prevodi na Bugarski - Судски преводи на Бугарски

Вршиме професионални судски и стручни преводи од Бугарски на Македонс...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Sudski prevodi na Italijanski- Судски преводи на Италијански

Вршиме професионални судски и стручни преводи од Италијански на Макед...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Sudski prevodi na Angliski- Судски преводи на Англиски

Вршиме професионални судски и стручни преводи од Англиски на Македонс...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Sudski prevodi - Судски преводи на сите јазици

Вршиме професионални судски и стручни преводи на сите јазици. Доко...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Sudski prevodi na Svedski- Судски преводи на Шведски

Вршиме професионални судски и стручни преводи од Шведски на Македонск...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Sudski prevodi na Germanski - Судски преводи на Германски

Вршиме професионални судски и стручни преводи од Германски на Македон...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Преводи од и на сите странски јазици, на секаква содржина

Ви нудиме квалитетен,точен и професионален превод од и на сите странс...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Roletni Komarnici

Изработка и монтажа на ПВЦ и Алумински ролетни Изработка и монтажа ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Денес 15:36СУДСКИ ПРЕВОДИ SUDSKI PREVODI

СУДСКИ ПРЕВОД НА СИТЕ ЈАЗИЦИ ХРВАТСКИ СРПСКИ СЛОВЕНЕЧКИ ГРЧКИ Б...


1 €
или предлог цена
Денес 14:56Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Компанијата е директен работодавач и не должите такси и провизии! Дог...


2.209 €
или предлог цена
Денес 14:01Otpusuvam kanalizacija po ekstra cena

Otpusuvam kanalizacija


По Договор
или предлог цена
Денес 13:52  НОВ ОГЛАС

DETINSEKCIJA-DERATIZACIJA ‼️

IMATE BUBACKI ILI GLUVCI ?? Ne cekajte ‼️Javete se na ‼️078373552‼️ i...


2.000 €
или предлог цена
Денес 13:15Haus majstor popravki i sanacii vo vasiot dom

Haus majstor popravki i sanacii vo vasiot dom,profesionalno brzo i ef...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:12DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MACEDONIA

DEZINSEKCIJA DEZINFEKCIJA DERATIZACIJA SKOPJE MAKEDONIJA POVOLNO BRZO...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00☆Изработка на ■Кровови ■Летниковци ■ Настрешници

■ Изградба на; ▪︎Кровови ▪︎Летниковци ▪︎Настрешници ●Рушење н...


15 €
или предлог цена
Денес 13:00Rusenje zidovi gradezen sut isfrluvame zemja i drugo

Rusime pregradni zidovi so hilta cistime podrumi i dvor popravame dvo...


111 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Izrabotka na kosulica / kosulici

Ненко Градба Mашинска изработка на цементна кошулица За подетални инф...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Бетонирање

Денес 13:00Malter Racno Malterisuvanje Малтерисување

Ненко Градба Малтерисување рачно и машинско За подетални информации...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Останато

Денес 13:00Keramicar Plockar плочкар керамичар izolacija plocki

Керамичар/Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Квалитетна израб...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градење, Реновирање / Плочкари

Денес 13:00Vodovod vodovodzija odvod sanitaria sanitarija servis

Водоинсталатер и Плочкар со повеќе од 30 годишно искуство. Работим...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Termo fasadi

Vrsime usluga so vrven kvalitet na sekakov vid na termo fasadi,gips,p...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Prevoz Transport so Kamion kiper

Vrsime prevoz Gradezen sut Cigli,blokovi,cement i drugo... Tampon 1,2...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00одвод,отпушување машински притисок на вода 24/7 услуга

АкваМлаз Професионално чистење/отпушување на фекална канализација ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:31GIPS KARTON - KNAUF

Izrabotka na raznovidni pozicii od knauf, amf, hanted daglas..... Iz...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Rusenje zidovi,plocki isfrlanje sut prevoz transport

EKIPATA HA Бујар sekogas potgotvena da ja zavrsi rabotata navremeno ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:59Prevoz transport selidbi

EKIPATA HA Бујар sekogas potgotvena da ja zavrsi rabotata navremeno ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:59MOLERAJ GLETOVANJE KNAUF SE NA EDNO MESTO

Molerisuvanje belo i vo boja na sekakvi povrsini gletovani i malteris...


1 €
или предлог цена
Денес 11:47Masaza

Masaza opustanje I relaksilacija, masaza za uzivanje. Rabotno vreme ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:37Prevoz Transport so kombe

Sekakov vid na prevoz i transport na roba i dr raboti do 3 tona nasek...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Денес 11:28Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам