608 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AMD Ryzen 5 2600

Се продава AMD Ryzen 5 2600 processor користено само за CS:GO Купен ...


5.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 МКД
06 окт 20:40Промовирано

Se prodava fujitsu lap top

Se prodava fujitsu lap top vo super sostojba, funkcionalen, raboti sa...


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:12Macbook Air 13-inch 2017, i5, 8gb ram, 128gb SSD

Prodavam Macbook Air 13-inch 2017 Koristen 3 meseci Processor 1,8 ...


369 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
399 €
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 10:09Продавам HP ProDesk PC

Продавам HP ProDesk PC за офис и сурфање по нет одличен, i3 6100 проц...


3.500 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
4.800 МКД
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 01:05Продавам графичка Nvidia Inno 3D RTX 2060 Super

Се продава графичка RTX2060 super, стара година дена, произведена во ...


15.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 01:05AMD Ryzen 5 2600

Се продава AMD Ryzen 5 2600 processor користено само за CS:GO Купен ...


5.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 МКД
06 окт 20:40Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
05 окт 14:59Prodavam evtino !! Hard disk HDD (4Tb, 1Tb, 500gb, 320 gb )

2 hdd po 4 Tb ( 3000 den ) 4 hdd po 1 Tb ( 1000 den ) 3 hdd p...


1 МКД
или предлог цена
04 окт 19:56INSTALIRAM PROFESIONALNO WINDOWS:XP,7,8,10PROGRAMI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078202985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
04 окт 10:55MATICNI PLOCI,EKRANI ZA LAPTOPI,HARDISK,TASTATURI,POLNACI,DR

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
04 окт 10:5516 gb Ram 512 gb Memorija

vostro 3500 i3 1115g4 16 gb 512 ssd 15.6 inch


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

02 окт 13:00Rx 6500 xt

Rx 6500 xt nova so 3 god garacija Kon 071449536


10.000 МКД
или предлог цена
02 окт 10:28TOSHIBA SATELLITE TASTATURA-L500,L505,L555,L350,L355,A500...

POLOVNA,NO KAKO NOVA,ODGOVARA ZA OVIE MODELI NA TOSHIBA LAPTOPI: . ...


1.400 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 19:09Se prodavaat tabletite

Prodavam tableti Lenovo 8 inci 2500 den Lenovo 8 inci 3000 den Sam...


2.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Таблети

30 сеп 17:06MacBook Pro i7 (Retina, 15-inch, Mid 2011)

Display: Retina display: 15.4-inch (diagonal) LED-backlit display wi...


350 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 15:42MacBook Pro i5 (Retina, 13-inch, Mid 2015)

Mnogu socuvan, bez grebatinki kako sto se gleda na sliki, raboti perf...


550 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 15:41Gigabyte GTX 770 2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba


29 сеп 17:38Logitech C925e BUSINESS WEBCAM

C925e BUSINESS WEBCAM 1080p https://www.ebay.com.au/p/1074621020?i...


29 сеп 15:53Printer Hp LaserJet P1102

Printerot raboti bez problem.


3.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 17:44SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE

🔵SEAGATE FireCuda 520 SSD 2TB PCIE ✅Read Speed: 5GB/s ✅Write Sp...


21.599 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:01Thunderstreak 3.0 - ГЕЈМИНГ СЕТ 𝟒 во 𝟏

🔴 ГЕЈМИНГ СЕТ 𝟒 во 𝟏 🔴 🔵ПОДГОТОВКА ЗА ИГРА 🔵Идеален предл...


27 сеп 14:55Сервис за персонални компјутери и лаптопи

🔷Ви се расипа лаптопот? 🔷Не се вклучува Вашиот компјутер? 🔷Не мо...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

27 сеп 14:52Лаптоп ТАСТАТУРИ

💻⌨️ Лаптоп ТАСТАТУРИ ⌨️💻 ✅Голем избор на лаптоп тастатури. ✅Про...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:52КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ

🔴КАБЛИ ЗА ПОПРАВКА НА АДАПТЕРИ ЗА НАД 30 МОДЕЛИ !!! 🔴KABLLO PËR RI...


27 сеп 14:51СЕ ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР

🖥СЕ ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР ✅ГОЛЕМ ИЗБОР на IT продукти. ⏰Заштедете и ...


1 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Останато

27 сеп 14:51Legder Nano S

🔴Обезбедите ги вашите Cryptovaluti со Legder Nano S. 🟢Siguroni Cry...


80 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

27 сеп 14:51Monitor gaming 24" 144hz Benq ZOWIE

- BenQ ZOWIE XL2411P 24" Inch 144Hz Gaming Monitor - Polovni so gara...


6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

27 сеп 14:50HARD DISK WD RED PR 14TB ( ХАРД ДИСК )

NOVI NEOTPAKUVANI HARD DISK ZA KOMPJUTERI... HARD DISK WD RED PRO 14...


18.500 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:50Arena Computer сервис за компјутери

💡Arena Computer прави услуги и поправки на секоја марка и модел на д...


1 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:50ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...


11 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:50Aoas Gaming Headsets

🔵 Aoas Gaming Headsets 🔵 🟩Професионални спортски слушалки со сенд...


1.400 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:49HP EliteDesk 800 G3 Mini

HP EliteDesk 800 G3 Mini DM 65w intel Core i5 - 6500 @ 3.20GHz 8 DB...


200 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Десктоп компјутери

26 сеп 13:04Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD

Macbook Pro 15-inch Late 2011, i7, 8gb ram, 1TB HDD so dve graficki ...


209 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 09:34Macbook Pro 13-inch Mid 2012, i5, 4gb ram, 240gb SSD

Prodavam Macbook Pro 13-inch, Mid 2012 Processor 2,5 Ghz Intel Core ...


219 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

26 сеп 09:34Lenovo T560

Intel® Core™ i5-6300U Processor 15.60 inch 16:9, 1920 x 1080 pixel ...


320 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 15:43Lenovo T460S

Intel® Core™ i5-6300U Processor 14.0" FHD (1920x1080) 8GB RAM MEMOR...


280 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

22 сеп 15:37СОФТВЕРИ, ВИНДОВСИ, ПРОГРАМИ, АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ ТЕЛ 078202985 НА ПОВИК. ИНСТАЛИРАМЕ НА КОМПЈУ...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 14:00Gigabyte GTX 770 GDDR5-2GB

Se prodava gtx 770 vo odlicna sostojba koristena za light gaming moze...


20 сеп 11:21Fujitsu 5752

Se prodava fujitsu lifebook 5752, intel cor i5-3rd gen ram 4gb, 14 in...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

19 сеп 22:58HP toner

Продавам нови тонери оригинал HP 06A и 15X 06А 30 евра 15А 30 евра ...


18 сеп 18:12ASUS DUAL RX 580 8gb

Prodavam dobro socuvan graficka kartica ne e otvarana, redovno cisten...


07 сеп 20:38Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам