Битола
                           
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

30m2 Pelagonka 2 Strog Centar

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 22:31Промовирано

SE PRODAVA ILI IZDAVA UBAV DUKAN VO CARSIJA

INFO NA VIBER 075 752550 PRODAZNA CENA 85000 EVRA CENA ZA KIRIJA ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 02:15Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Денес 00:23Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


57.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
62.000 €
Битола

Дуќани

Вчера 20:47Se izdava dukan furna Drven Pazar Bitola

Se izdava dukan kaj Drven Pazar Bitola cel 79m2 ili samo del od 25m2


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:06Се издава дуќан во Старата чаршија во Битола

Се издава дуќан од 13 м2 во Старата чаршија во Битола на прометно мес...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:04SE IZDAVA DUKAN (DELOVEN PROSTOR) VO NOVA BITOLA ( дуќан )

Се издава реновиран деловен простор од 60 м2 и 12 м2 визба со сопств...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:27Se izdava dukjan 35 m2

Se izdava dukjan 35 m2 kompletno renoviran vo DTC Seherezada. Postoi ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 12:54Dukan vo Nov pazar 39000е

Се продава дуќан на приземје. разработен од 19м2 .поплочен од сите с...


39.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 12:53BITOLA,CENTAR, LUKSUZNI KANCELARII

Kancelarii na sprat, 75m2 50metri od SHIROK SOKAK, nasproti KATASTAR...


125 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
250 €
Битола

Дуќани

Вчера 10:42Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 09:15SE PRODAVA DUKAN OD 50M2 STO METRI NAD MARKE TINEX

-SE PRODAVA DUKAN OD 50M2,STO METRI NAD TINEX MARKET. -DUKANOT E REN...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 08:07SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO BITOLA - CENTAR

Se izdava deloven prostor na prizemje do Pro Kredit banka na ulicata ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 19:14Se iznajmuva ili prodava komplet so se inventar

Dukanot e odlicen za mnogus dejnosti. Kompletno renoviran. Dolniot ...


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 15:16Se izdava dukan na solunska

Dve prostoti nova pvc dograma Nova fasada Nov krov


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 10:52Се издаваат дуќани 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два дуќани, еден до друг, со површина од 31 и 42 м2. Дуќа...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 10:31ДУКАН НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО СТАРАТА БИТОЛСКА ЧАРШИЈА

СЕ ИЗНАЈМУВА ДУКАН 11М2,ВО СТАРАТА БИТОЛСКА ЧАРШИЈА,ВО БЛИЗИНА НА СТО...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 10:16Dukan Se Prodava i Izdrava

Dukanot se prodava ili izdava se naoga vo pazarot Na ul Aleksandar ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

12 авг 07:22Se izdava KOMPLETNO RENOVIRAN Dukan vo blizina na JAVOR

Se izdava Kompletno renoviran dukan Dukanot e kompletno renoviran....


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 17:49Se izdava dukjan vo Starata bitolska carsija

Dukjanot poseduva WC, vizba, tendi, alarm, itn.


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 15:13SE IZDAVA DUKAN DO RASCEKOR

Poveke detali na telefon 075222727


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 12:56Се продава дел.простор 61м2со12м2 визба над болница

Се продава, деловен простор од 61м2 и 12м2 визба. Се наоѓа над болниц...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 12:53Se izdava dukan

Се издава повеќенаменски деловен простор на улица 8ми септември Горно...


5 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 09:53Се издава дуќан 48 м2 поволно

Се издава деловен простор во деловниот комплекс веднаш наспроти ОУ "С...


100 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 08:46Се издава деловен простор 100м2 - поволно

Се издава деловен простор од 100м2 веднаш наспроти ОУ " Св. Климент О...


200 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 08:46Се издава дуќан од 137 м2

Се издава / или продава дуќан од 137 м2 на ул. Солунска бр 99 Дуќано...


399 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 08:26Se izdava:110 110 10 m2

1. Prizemje 110 m2 dujkan10 m2 so 2 wc 2. 1 kat 110 m2 so 1 wc...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 08:09Se izdava

Objektot se naojga vo strog centar Na ul. Stevo Patako Prizemje 110m2...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

11 авг 08:08СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 авг 15:11Dukan Dekorpod

Se prodava dukan 800m2 novogradba kaj Dekorpod,objekt Vizura.Postoi m...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 авг 12:17Deloven objekt na plostad Magnolija

Se izdava deloven objekt na plostad "Magnolija",poranesna poliklinika...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 авг 12:17Komplet opremena piljara za ovosje i zelencuk

Се издава комплетно опремена пиљара по највисоки стандарди. ЛОКАЦИЈА...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

10 авг 09:5430m2 Pelagonka 2 Strog Centar

Kontakt telefon 070 207 555 Se izdava deloven prostor 30m2, vo strog...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 22:31Дуќан, центар

Се издава деловен простор од 36м2 со санитарен јазол. Локација, карши...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 19:18Se izdava dukan

Se izdava dukan na odlicna lokacija (Lenski most). Dva sprata po 28m...


123 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 18:29Dukan , Deloven Prostor

Se IZDAVA ili PRODAVA dukan na ul.Prilepska 53a vo zgrada.Dukanot e ...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 09:17Dukan vo SEHEREZADA

Se prodava moze I zamena


33.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

09 авг 07:27Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2

Se izdava dukan vo stara carsija 25+23 m2 nasproti aptekata Rosa Vit...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

08 авг 17:57SE IZDAVA DUKAN ZA SEKAKVA NAMENA

SE IZDAVA DUKAN ZA SEKAKVI NAMENI ZA SEKAKVI NAMENI DUKANOT E NA ULI...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

07 авг 11:58Se prodava dukan kaj Zvoncarite vo pazaro

Dukjanot e na dva sprata od po 35 m2. Dukjanot e vo stara sostojba(ne...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

07 авг 07:34Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

06 авг 20:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам