Подкатегорија:
                   
204 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Nova GITARA / Гитара

Se prodava nova gitara


3.600 МКД
или предлог цена
Денес 19:16YAMAHA ARANZER -PSR550 (FLOPY)=EXTRA CENA

Se prodava SUPER socuvan sintisajzer kupen od DO-RE-MI so Originalno...


290 €
или предлог цена
Денес 15:56Piano Petrof

Продавам Piano Petrof со три педали. Одлично сочуван.


1.700 €
или предлог цена
Денес 12:19ZOOM G5 procesor, BOSS OS2

Zacuvani, ispravni do posledno kopce Procesorot e sreden so boi za zi...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43Korg XVP-10 Pedalja

Se prodava korgova pedala vo besprekorna sostojba bez nikakvi mani


110 €
или предлог цена
Вчера 02:52RCF ART 500 2X700 WAT PASIVNI

Prodavam zvucnici rcf orginal art 500 2x700w vo super sostojba jaki i...


09 авг 14:53Novation ReMOTE SL klavijatura

Se prodava nekoristena Novation ReMOTE SL klavijatura, so milion funk...


250 €
или предлог цена
09 авг 12:02kabel banana Roland Professional

nov signalen kabel Roland Professional moze da se koristi za gitari, ...


1.200 МКД
или предлог цена
05 авг 10:25Timpanki 6 8

Rototonki. 6 8 10!Timpanki Amati tarabuki arapski tapani fatr...


200 МКД
или предлог цена
04 авг 12:39Elektricni tapani roland

Elektricni tapani Roland td30komplet td50 moze samo padovi bez modul ...


1.000 МКД
или предлог цена
04 авг 12:38BOSS GT-1B procesor

ne e mn koristen


9.000 МКД
или предлог цена
02 авг 02:53Gitara Epiphone explorer gothic

Gitara e kako nova bez tragovi na koristenje, mozhe da se vidi i prob...


350 €
или предлог цена
01 авг 22:32Akustichna gitara Bora Chorba (ozvuchena)

Gitarata mozhe da se vidi vo bilo koe vreme. Kontakt 078 736 800 07...


150 €
или предлог цена
01 авг 22:29Violina 4/4

Se prodava majstorska violina 4/4 racna izrabotka 075-291-985 So...


1.999 €
или предлог цена
01 авг 10:10Klariner Bufet

Klarinet bufet odlicen


400 €
или предлог цена
31 јул 17:01Blade B-15 bass gitara

Profesionalna bass gitara, made in switzerland, vo odlicna sostojba. ...


449 €
или предлог цена
30 јул 18:55TASCAM DP03 SD (Digitalen mixer)

ПРОДАВАМ 8 КАНАЛЕН ДИГИТАЛЕН МИКСЕР (МИКСЕТА) ,,TASCAM DP03 SD,,СО В...


29 јул 12:10Elektricna Gitara HANNAH MONTANA DISNEY

Socuvana vo dobra sostojba!


190 €
или предлог цена
28 јул 10:11Remo 14" Pinstripe Fell

14-пина лента, чиста том крзно проверка (транспарентно / јасно) д...


По Договор
или предлог цена
27 јул 09:18Akusticni tapani sempleri

PDP mx7 8 10 12 14 22x18 ćineli hardver timpanki amati tapani sels...


400 МКД
или предлог цена
25 јул 13:59Kufer od Korg TR

Se prodava koristen kufer od Korg Tr


1.500 МКД
или предлог цена
20 јул 13:03YAMAHA 4C pifla za klarinet

Prodavam pifla Yamaha 4C za klarinet


2.000 МКД
или предлог цена
20 јул 13:02Roland td30kv

Komplet el tapani roland td50 ful set Silver td30 I dr


3.000 МКД
или предлог цена
15 јул 10:45NOVI STIMERI KLUCEVI ZA KLASICNA GITARA

Novi skroz nemontirani prakam po kargo


1.000 МКД
или предлог цена
13 јул 22:21Blackstar HT Club 40 - Lampas pojacalo

родавам Blackstar HT Club 40 - Лампаш 40w Појачалото е во сосема нов...


25.000 МКД
или предлог цена
11 јул 13:00Nalbantov pikapi za saks , saksofon,klarinet

Prodavam novi Nalbantov pikapi za saks i klari et


130 €
или предлог цена
08 јул 01:09Trski, piski za alt saks, saksofon

Prodavam trski za alt saks Rico royal Plasticover


2.000 МКД
или предлог цена
08 јул 01:08Sennheiser slusalki cx 300 i cx 400

Prodavav se slusalki sennheiser cx 300 i cx 400


50 €
или предлог цена
08 јул 01:08Klarineti ,klarinet Yamaha

Se prodavaat dva klarineti Yamaha odlicna sostojba cena 200 eur eden


200 €
или предлог цена
08 јул 01:08Saksofon Wunderlich Pure Tone

Se prodava saksofon Wunderlich Pure Tone Odlicna sostojba servisiran


1.650 €
или предлог цена
08 јул 01:08Sempler Roland sx

Nov vo kutija I koristeno so ful semplovi alesis


80 €
или предлог цена
07 јул 02:19Flejta flauta

Se prodava flejta startone so kufer za poveke info na tel


1 МКД
или предлог цена
02 јул 12:55Saksofon Hess pure tone

Se prodava saksofon Hess Pure Tone, odlicna sostojba servisiran kompl...


1.650 €
или предлог цена
28 јун 16:35Epiphone SG

Гитарата e во целосно исправна состојба, со еден P90 магнет и има нов...


9.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Harley Benton PB-20 SBK - бас / bass

Во целосно исправна состојба, свирена само во домашни услови, како н...


18.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Fender Mustang Bass -short scale

Гитарате е како нова, свирена во домашни услови, без маани. Има нови ...


42.000 МКД
или предлог цена
23 јун 14:20Klarinet

Se prodava Klarinet Drven Francuski so klapni pozolteni retko takov ...


1 €
или предлог цена
22 јун 01:15Mikrofon Shure Beta 58A PGX Bezzichen..

Mikrofonot original i e kupen vo Germanija Skay Music..Vo dobra sosto...


07 јун 06:46Yamaha PSR 275

Се продава неупотребуван синтисајзер Yamaha PSR 275


8.000 МКД
или предлог цена
02 јун 19:13ZIDNI DRZACI ZA GITARA DRZAC ZA GITARI

NOVI ZIDNI DRZACI ZA GITARI CVRSTI JAKI I ZA BAS GITARI I ZA KLASICNA...


500 МКД
или предлог цена
02 јун 16:44Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам