980 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ibanez RG370DXL (lefty)

Levoraka verzija od RG370DX modelot na Ibanez. Godini na proizvodstvo...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:22Boss ME-50 Se prodava ili menuva

Boss ME-50


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:10JBL - jrx 212

doma slusani.....


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

Вчера 12:22Prodavam tarabuka

Prodavam tarabuka golemina 5 aluminiumska


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34Ibanez hollow body jazz gitara

Gitarata e vo super sostojba. Tel: 070398606


18.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:46Виолина

Се продава виолина 1/2,тип Yamaha,во одлична состојба. 070270652 Бој...


500 €
или предлог цена
09 авг 09:59PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN", model WD 10 CE.


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:19PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ",MOD.V50NJP-BK 3U-01.


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:19PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica(PAC-412v)

PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica (PAC-412v).Gitarat...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:19PRODAVAM EL.GITARA "BLADE", MOD.: TEXAS, STANDARD PRO.

PRODAVAM EL.GITARA "BLADE",MOD.: TEXAS, STANDARD PRO, NADGRADEN SO FE...


500 €
или предлог цена
09 авг 00:18PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.

PRODAVAM KUFER ZA VIOLA.


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:18PRODAVAM NAVRTKI-ZAPCANICI ZA ZICI, ZA KONTRABAS.

PRODAVAM NAVRTKI-ZAPCANICI ZA ZICI, ZA KONTRABAS. PARCINJA: 4. INFO...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

09 авг 00:18BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN ZVUCNIK.

BARAM DA KUPAM BATERIJA ZA AKTIVEN-AKUMULATORSKI(KARAOKE)ZVUCNIK,'MES...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:18PRODAVAM VIOLA.

PRODAVAM MAJSTORSKA VIOLA. Dimenzii: -dolzina na rezonantniot korpu...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:18Sonor pedala PROTEC

Odlichno funckionira. Chekanche so 2 glavi. PROTEC serija, od alumin...


1.500 МКД
или предлог цена
08 авг 19:21SONOR pedala Force

Se prodava sonor pedala FORCE 3000 serija. Cena 1000den. Se prodava...


1.600 МКД
или предлог цена
08 авг 19:21AKG D550

Super sostojba. Za bas tapan. Mozhe i komplet so 4 x D440. CENA 50...


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:20AKG D440

Super sostojba. Za dobosh, tomovi, gitarsko pojachalo, za duvachki in...


4.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:20Stalci za mikrofoni Stalki сталки

Сталки за микрофони. Супер состојба. 2 комада. Со gooseneck оп...


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:20DiRiL Jazz custom set

Chineli DiRiL JAZZ CUSTOM 15" hihat 16" crash 18" crash 21" ride ...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:20Avedis ZILDJIAN

Avedis 16" thin crash Avedis 14" light hi hat Odlichen zvuk. NEMA ut...


300 €
или предлог цена
08 авг 19:20Sonor PHONIC

Sonor Phonic - KAKO NOV LEGENDARNA SERIJA Vkupno 3 seta vo MK, ovoj e...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:20Komplet mikrofoni AKG

MOZHE ZAMENA - za dobosh, chineli, ili slichno. Setot e Za tapan...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:20Gitara Fender

Se prodava nova gitara fender,ne koristena


10.000 МКД
или предлог цена
08 авг 17:00Продавам клавир Alexander Herrmann- германски

Продавам клавир Alexander Herrmann- германски, одлично сочуван и нашт...


2.000 €
или предлог цена
08 авг 10:47Продавам појачало Laney Extreme -LX65R

Продавам гитарско појачало Laney Extreme -LX65R 100 vati pojacaloto...


18.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:46Prodavam elektricna gitars

Prodavam elektricna gitara odlicna


7.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:45Prodavam klarinet

PRODAVAM BAKELITEN KLARINET


2 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
250 €
08 авг 08:41Prodavam zvucnici so bluetooth

PRODAVAM ZVUCNIK SO BLUTUT I RADIO SKORO NEKORISTEN


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 €
08 авг 08:39Stradivarius

Antonius stradivarius cremonensis violin, violina dobro socuvano


1 €
или предлог цена
07 авг 15:01Prodavam nov tapan

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 15:14Musima Lead Star Stratocaster

Гитарата е стара повеќе од 30 години, има колекционерска вредност и е...


12.000 МКД
или предлог цена
06 авг 12:17Squier Bullet Stratocaster - Indonesia

Одлично сочувана гитара, made in Indonesia


9.000 МКД
или предлог цена
06 авг 12:17Nov orginal Jukebox od Avstralija

Prodavam nov orginal Jukebox, donesen od Avstralija, vo odlicna funkc...


999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Аудио и видео продукција

06 авг 10:04Prodavam pijanino Ukraina

Продавам сочувано пијанино со две педали марка Украина


1.100 €
или предлог цена
06 авг 10:03YAMAHA PSR S-500 - Aranžer / USB

Се продава многу малку користен сајзер YAMAHA PSR-S500 - одличен Аран...


300 €
или предлог цена
04 авг 19:15Harmonika Welmeister Stella

Исправна хармоника Weltmeister Stella, со 5 регистри и 60 баса.


10.000 МКД
или предлог цена
04 авг 18:10Pojacalo (receiver) DENON AVR-800

Prodavam pojacalo (receiver) DENON AVR-800 5.1 kompletno ispravno o...


90 €
или предлог цена
04 авг 12:32Dmx mixer mikseta

Dmx mikser novi. https://www.facebook.com/profile.php?id=10006350736...


60 €
или предлог цена
03 авг 14:26Led Par DMX 54 led

Led Par DMX 54 led RGB W . https://www.facebook.com/profile.php?id=1...


1.500 МКД
или предлог цена
03 авг 14:26Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам