Подкатегорија:
                   
725 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Boss ME-50 Se prodava ili menuva

Boss ME-50


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:46Prodavam elektricni gitari

Prodavam elektricni gitari C. Giant 6500 Yamaha 12999 den


2 €
или предлог цена
Вчера 18:02TAPANI-TAPAN

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:19YAMAHA PSR S-500 - Aranžer / USB

Се продава многу малку користен сајзер YAMAHA PSR-S500 - одличен Аран...


295 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
300 €
Вчера 10:01Ibanez RG370DXL (lefty)

Levoraka verzija od RG370DX modelot na Ibanez. Godini na proizvodstvo...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:02Harmonika Welmeister Stella

Исправна хармоника Weltmeister Stella, со 5 регистри и 60 баса.


10.000 МКД
или предлог цена
15 авг 20:57Prodavam pijanino Ukraina

Продавам сочувано пијанино со две педали марка Украина


1.100 €
или предлог цена
12 авг 12:17Prodavam Roland MC 303 GrooveBox Synthesizer-Sound Module

Prodavam Roland MC 303 groovebox , sound module with a sequencer (Syn...


15.000 МКД
или предлог цена
12 авг 00:24gitara

prodavam akusticna gitara ,,TANGELWOOD,,izvonredno ozvucena so nisko ...


150 €
или предлог цена
11 авг 07:09Prodavam tarabuka

Prodavam tarabuka golemina 5 aluminiumska


4.000 МКД
или предлог цена
10 авг 09:34Ibanez hollow body jazz gitara

Gitarata e vo super sostojba. Tel: 070398606


18.000 МКД
или предлог цена
09 авг 12:46Виолина

Се продава виолина 1/2,тип Yamaha,во одлична состојба. 070270652 Бој...


500 €
или предлог цена
09 авг 09:59PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"WASHBURN", model WD 10 CE.


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:19PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ".

PRODAVAM OZVUCENA AKUSTICNA GITARA"IBANEZ",MOD.V50NJP-BK 3U-01.


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:19PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica(PAC-412v)

PRODAVAM ELEKTRICNA GITARA „YAMAHA“,model Pacifica (PAC-412v).Gitarat...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:19PRODAVAM EL.GITARA "BLADE", MOD.: TEXAS, STANDARD PRO.

PRODAVAM EL.GITARA "BLADE",MOD.: TEXAS, STANDARD PRO, NADGRADEN SO FE...


500 €
или предлог цена
09 авг 00:18PRODAVAM VIOLA.

PRODAVAM MAJSTORSKA VIOLA. Dimenzii: -dolzina na rezonantniot korpu...


По Договор
или предлог цена
09 авг 00:18Sonor pedala PROTEC

Odlichno funckionira. Chekanche so 2 glavi. PROTEC serija, od alumin...


1.500 МКД
или предлог цена
08 авг 19:21SONOR pedala Force

Se prodava sonor pedala FORCE 3000 serija. Cena 1000den. Se prodava...


1.600 МКД
или предлог цена
08 авг 19:21DiRiL Jazz custom set

Chineli DiRiL JAZZ CUSTOM 15" hihat 16" crash 18" crash 21" ride ...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:20Avedis ZILDJIAN

Avedis 16" thin crash Avedis 14" light hi hat Odlichen zvuk. NEMA ut...


300 €
или предлог цена
08 авг 19:20Sonor PHONIC

Sonor Phonic - KAKO NOV LEGENDARNA SERIJA Vkupno 3 seta vo MK, ovoj e...


1 €
или предлог цена
08 авг 19:20Gitara Fender

Se prodava nova gitara fender,ne koristena


10.000 МКД
или предлог цена
08 авг 17:00Продавам клавир Alexander Herrmann- германски

Продавам клавир Alexander Herrmann- германски, одлично сочуван и нашт...


2.000 €
или предлог цена
08 авг 10:47Prodavam elektricna gitars

Prodavam elektricna gitara odlicna


7.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:45Prodavam klarinet

PRODAVAM BAKELITEN KLARINET


7.500 МКД
или предлог цена
08 авг 08:41Stradivarius

Antonius stradivarius cremonensis violin, violina dobro socuvano


1 €
или предлог цена
07 авг 15:01Prodavam nov tapan

Izrabotuvam visoko kvalitetni tapani so odlicen ton. repariranje na ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 15:14Musima Lead Star Stratocaster

Гитарата е стара повеќе од 30 години, има колекционерска вредност и е...


12.000 МКД
или предлог цена
06 авг 12:17Squier Bullet Stratocaster - Indonesia

Одлично сочувана гитара, made in Indonesia


9.000 МКД
или предлог цена
06 авг 12:17Prodavam violina

Prodavam violins bez gudalo I zici so kufer


110 €
или предлог цена
29 јул 19:13STUDIO NE GARAZA ZA PROBI i SNIMANJE BENDOVI

Top uslovi komplet oprema .... Poveke na ..077 590 412


600 МКД
или предлог цена
10 јул 17:03Profi kufer za sintisajzer i drugi instrumenti.

Kuferot nema nikakvo ostetuvanje, dimenziite se 134sm x 50sm x 18sm. ...


По Договор
или предлог цена
08 јул 13:01stalaci za sajzeri

se prodavaat dva stalaci za sajzeri so torbici komplet i dvata po 200...


200 €
или предлог цена
06 јул 10:42Sintisajzer Technics

Prodavam sintisajzer Technics KN 800, 077 790 226 kosta


140 €
или предлог цена
04 јул 13:28Pifla yanigasava 7 za saks ekstra ton

Pifla yanigasava 7 za saks ekstra ton


120 €
или предлог цена
03 јул 17:18Saksafon skoro nov ekstra ton stima

Saksafon skoro nov ekstra ton stima komplet so pifla i kufer donesen ...


300 €
или предлог цена
03 јул 17:17Prodavam gitara

Prodavam hi Tara odlicna so futrola plastic zici


7.500 МКД
или предлог цена
02 јул 08:58''GIBRALTAR'' SC-TCWN06/TCWN08 ABS завртки, за чинели

ОПИСОТ, НА ОГЛАСОТ, ЧИТАЈТЕ ГО, ДО КРАЈ -СПЕЦИФИКАЦИИ: -Пластични ц...


8 €
или предлог цена
01 јул 01:31Bluzon Jimi Hendrix

Originalen nov bluzon Jimi Hendrix golemina L. Made in USA.


70 €
или предлог цена
30 јун 17:14Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам