Тетово
                           
1328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 09:58Промовирано

изнајмува деловен простор

Jepet me qera ambjent zyre ne katin e pare me keto karakteristika: ...


120 €
или предлог цена
01 фев 13:00Промовирано

Lokal vo centar Tetovo

Se prodava dukanot.Se naogja nasproti OU Lirija.Moze da se raboti ved...


1 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Денес 19:23Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog Centar ...


91.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 17:14Luksuzna Kuca

Se prodava plac od 187m2 vo naselba Potok so dve kuki, dvor i pomosni...


95.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 17:04Se prodava plac vo blizina na Tetovcanka vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na Tetovcanka, v...


290 €
или предлог цена
Денес 16:57Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:56Kukja od 155m2 vo Capcovo sokace so Dukan

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na 2 kuci so katnost P+2 so lokacija...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 16:55Se prodava lokal/deloven prostor od 119m2 vo Centar,Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na Lokal/Deloven Prostor vo Tetovo....


180.000 €
или предлог цена
Денес 16:53Se prodava stan duplex

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan duplex so lokacija na bul. B...


81.900 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:53Kukja vo Capce Sokace od 203m2

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na kuca so katnost P+1 so lokacija v...


75.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 16:52Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


71.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:52Se prodava lokal vo Centar, Tetovo.

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na lokal so lokacija vo Centar vo T...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Дуќани

Денес 16:51Se prodava plac vo Brvenica, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo Brvenica, Tetovo. _____...


30 €
или предлог цена
Денес 16:51Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


63.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:50Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo blizina na...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:50Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:49Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 16:49Plac od 880m2 vo Tetovo Shitet vendi

Se prodava plac od 880m2,Vo naselbata Drenovec 3,nad gradski stadion ...


50.000 €
или предлог цена
Денес 16:28Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot za semejno ziveen...


777 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
888 €
Тетово

Куќи / Вили

Денес 15:05Baraka

Baraka se prodava 3.50/2.50 izolirana vnatre


1 €
или предлог цена
Денес 14:15Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo blizina na Muzicko Shko...


550.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:24Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Atraktivna nova kuća na Ilindenska -STANBENO DELOVEN OBJEKT

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na nova kuća na Ilindenska.Na pro...


279.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00NOVOGRADBA so dve spalni vo strog centar VEDNAŠ VSELIV

TOP TOP TOP ponuda vo CHANAK agencija 💣💣💣 Prodažba na stan NOVOGR...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA lokali sproti tekstilno sredno učilište

CHANAK PRODAVA deloven prostor - LOKAL. Se raboti za 3 lokali so tera...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00Stan vo gradba od 82m2 vo centar na Tetovo

Top ponuda na stan vo gradba od 82m2 vo centar na Tetovo. Stanot e...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava plac vo blizina na res. 'Arra'

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na plac vo blizina na res. 'ARRA' v...


220 €
или предлог цена
Денес 10:35LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 09:58NOVO !!!! Se prodava DELOVEN PROSTOR od 107 m2 + podrum 8 m2

Atraktiven stan za prenamena vo deloven prostor na top lokacija vo Te...


1.999 €
или предлог цена
Денес 07:55Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 05:51KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

KUPUVAM STAN U TETOVO KOJ IMA ZA PRODAVANJE NEKA MI SE JAVI NA 0...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 19:40Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 18:11JEPET BANES ME QERA NE QENDER TE QYTETIT

Jepet banes me qera ne ne qender te qytetit me saktsisht ne afersi te...


270 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 15:40ДЕЛОВЕН ПРОСТОР НА УЛ. ИЛИНДЕНСКА ГТЦ

Деловен Простор - запишан на ИЛ 30531 КО ТЕТОВО - 3, во вкупна површи...


3.939.382 МКД
или предлог цена
Вчера 13:23Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00FENOMENALEN STAN 58 M2 FULL OPREMEN VO STROG CENTAR

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan-novogradb...


78.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 13:00Se izdava nov stan 48m2 stanot e nov...

Se izdava stan vo Skopje 48 m2 3 sprat Adresa СКОПЈЕ-КАРПОШ - ул. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 10:11NEDOVRSENA KUCA vo Najmirniot del na Tetovo !!!

Kucata ne e dovrsena izgradeno e samo prizemje i e so kvadratura od 1...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Вчера 09:10Se prodava kukja vo naselba Potok

Se prodava edinecna kukja so zaseben deloven prostor - dukjan. Kukjat...


1 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

22 мар 21:25Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам