Тетово
                           
589 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 11:30Промовирано

Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:23Промовирано

KUPUVAM STAN DO 45000 EVRA

KUPUVAM STAN U TETOVO 070-805-334 IMER BES AGENCII


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 18:32BLEJ BANES

BLEJ BANES NE TETOVE 070-805-334 IMER PA AGJENCION


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 15:40SE PRODAVA STAN VO STROG CENTAR TETOVO

Se prodava stan vo centarot na gradot nad kafic Infinity poveke info ...


80.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 14:12Се продава стан во строг центар на Тетово

Се продава стан на улица Маршал Тито бр. 8 - 1 спрат, стан бр. 2 - ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00NOV STAN SO 2 SPALNI SPROTI TEKSTILNO

📣INTERESNA PONUDA vo agencija CHANAK PRODAŽBA NA NOV STAN NA 3 KAT,...


73.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00CHANAK PRODAVA FULL OPREMEN STAN PO 750 EURO ZA M2

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan ,komplet ...


750 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 13:00LUKSUZEN stan vo nova gradba na TOP lokacija vo Tetovo

Se prodava nov luksuzen stan vo nova gradba. 📐 Površina: 135 m2 📍...


1.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.500 €
Тетово

Станови

Денес 11:30Se prodava stan od 72m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


86.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 11:01Se prodava stan od 78m2 vo Centar, Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo strog Centar vo Tetovo. ...


89.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:48Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Ilindenska vo Tetovo. _...


105.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:47Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


74.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:42Se prodava stan/deloven prostor na prizemje vo Centar,Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan/deloven prostor so lokacija ...


50.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:38Se prodava stan duplex vo strog centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan duplex vo strog Centar vo T...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


750 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
59.999 €
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava luksuzen stan vo strog Centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Strog Centar vo Tetovo. ...


116.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog centar ...


65.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37Se prodava stan na ul.: Jane Sandanski vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na ul.: Jane Sandanski vo T...


145.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:37SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR 107 m2

Objekton e so povrsona od 107m2 i + podrum od 8m2.Se naoga kaj "VERO...


1.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 10:29Topppp ponuda na stan!!!!

Domacinski socuvan stan,graden 1998god,moderno renoviran celosno vo 2...


120.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Денес 05:43Banese ne Qender te Qytetit/ Стан Во Центар

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.100 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 21:29Banese ne Qender te Qytetit

🔻OFERTE EXLUZIVE 🔻 * Shitet Banese ne qender, Tetove. Banesa shi...


1.050 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 21:29Се продава реновиран трособен стан во центар на Тетово

Се продава трособен реновиран стан во центар на Тетово (спроти слатка...


64.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 20:23Nov stan od 112m2 vo strog centar na Tetovo

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan od 112m2 izgraden so v...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 мар 11:44Stan od 112m2 na 1 KAT novogradba

Samo vo Agencija Miloševski vi nudime nov stan na 1 kat od 112m2 izgr...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

25 мар 11:43Stan vo gradba od 82m2 vo centar na Tetovo

Top ponuda na stan vo gradba od 82m2 vo centar na Tetovo. Stanot e...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

25 мар 11:43Se prodava stan vo strog centar vo Tetovo

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan so lokacija vo strog Centar ...


91.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 17:14Se prodava stan duplex

┃Agencija ELINOR┃vrshi prodazhba na stan duplex so lokacija na bul. B...


81.900 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 16:53Se prodava stan vo centar vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Centar vo Tetovo. _____...


71.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 16:52Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


63.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 16:50Se prodava stan na Ilindenska vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan na Ilindenska vo blizina na...


59.999 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 16:50Se prodava stan od 147m2 vo Blok 82 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 82 vo Tetovo. ____...


850 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 16:49Se prodava stan vo Blok 70 vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Blok 70 vo Tetovo. ____...


45.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 16:49NOVOGRADBA so dve spalni vo strog centar VEDNAŠ VSELIV

TOP TOP TOP ponuda vo CHANAK agencija 💣💣💣 Prodažba na stan NOVOGR...


1.200 €
или предлог цена
Тетово

Станови

24 мар 13:00Stan duplex

Se prodava Novoizgraden Stan duplex, po najsovremeni standardi, izgra...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мар 18:11JEPET BANES ME QERA NE QENDER TE QYTETIT

Jepet banes me qera ne ne qender te qytetit me saktsisht ne afersi te...


270 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мар 15:40FENOMENALEN STAN 58 M2 FULL OPREMEN VO STROG CENTAR

FENOMENALNA ponuda vo agencija CHANAK📣📣 Prodažba na stan-novogradb...


78.500 €
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мар 13:00Se izdava nov stan 48m2 stanot e nov...

Se izdava stan vo Skopje 48 m2 3 sprat Adresa СКОПЈЕ-КАРПОШ - ул. ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Станови

23 мар 10:11Se prodava stan vo Pr. Bavca vo Tetovo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na stan vo Przhava Bavca vo Tetovo....


71.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
72.000 €
Тетово

Станови

22 мар 20:46Banesë në Tetovë 100m larg USHT

Shitet banese ne Tetovë, 100m prej fakultetit te shkencave natyrore. ...


1.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мар 13:35Se iznajmuva stan od 44m2 vo Tetovo - Tetovcanka

Se izdava stan od 44m2 so edna spalna soba vo Tetovo vo blizina na Ži...


230 €
или предлог цена
Тетово

Станови

22 мар 09:52Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам