231 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:12Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Kenwood KAF-3010R + Heko звучници

Kenwood KAF-3010R, CD player и Tuner + Heko Astron 500 Одлично сочув...


300 €
или предлог цена
Денес 16:12Heko Astron 500

Heko Astron 500 Добро сочувани, оличен звук, можна е проба.


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:12Dune HD Smart D1

Multimedijalen pleer Dune HD Smart D1 So vgraden SSD 32 GB. Audio fo...


7.500 МКД
или предлог цена
Кичево

Останато

Вчера 18:04Prodavam kvalitetni dekovi 078 209 464

Prodavam kvalitetni dekovi FIKSNO 078 209 464


1 €
или предлог цена
Вчера 17:30Zvucnici LTC Audio V7B-MA 440W

2x 440 wati na 4 oma bass reflex column speakers with a removable fro...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:04Panasonic SA XR25 DVD-S31 Hi Fi Stereo 2 X 40W

- * Panasonic SA XR25 A/V Receiver Dolby Digital EX, DTS Dolby Pro Lo...


7.000 МКД
или предлог цена
24 ное 22:38Кабел за звучници Monster Cable high resolution

Продавам врвен кабел за звучници Monster high resolution precision S ...


3.500 МКД
или предлог цена
24 ное 17:25Se prodava tv Philips HDM

Se prodava tv Philips HDMI upotreben samo 6 meseci. Vo ispravno st...


159 €
или предлог цена
24 ное 13:56YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.999 МКД
или предлог цена
24 ное 11:20YAMAHA CD/DVD-S540

Одличен плеер на Yamaha како за видео така и за аудио репродукција. ...


2.499 МКД
или предлог цена
24 ное 11:20Samsung BD-P1400 Blu-ray player

Блуреј плеер без далечинско во одлична состојба. HDMI, LAN, 5.1, Coa...


1.000 МКД
или предлог цена
24 ное 11:20LInn keilidh

Linn keilidh odlicni audiofilski -karbonski bassovi i keramicki scan-...


500 €
или предлог цена
24 ное 09:37Prodavam gramofonsko i mikrofonsko predpojacalo

Prodavam gramofonsko i mikrofonsko predpojacalo Тоше 071 888 158


2.500 МКД
или предлог цена
23 ное 23:39YAMAHA AX-892

Продавам стерео појачало Yamaha Ax 892, докажан, издржлив и врвен мо...


200 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
13.500 €
23 ное 19:20Prodavam zvucnici od licna kolekcija

Prodavam zvucnici od licna kolekcija 078 209 464


1 €
или предлог цена
23 ное 10:02Se prodava 078 209 464

Se prodava BOSE 078 209 464


180 €
или предлог цена
23 ное 09:56Bluetooth Bezicni slusalki (novi)

Se prodavaat bluetooth bezicni slusalki novi, samo se probani dali ra...


800 МКД
или предлог цена
Кичево

Bluetooth уреди

22 ное 20:15Prodavam 078 209 464

Prefrlete gi vasite snimki od video kasti na DVD ,Go prodavam so orig...


150 €
или предлог цена
22 ное 17:54Fuego led televizor

Fuego led televizor 43inch 109sm


11.000 МКД
или предлог цена
22 ное 10:50ATARI 2600 Jr (Komplet)

Se prodava ATARI 2600 Jr Komplet vo originalno pakuvanje. Konzolata ...


4.500 МКД
или предлог цена
21 ное 14:50YAMAHA DSP-A1092 AV POJACALO MONSTRUM

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


200 €
или предлог цена
21 ное 10:44DENON PMA 520 AE

Prodavam stereo pojacalo denon pma 520 ae so cist i precizen zvuk i d...


6.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 МКД
21 ное 10:39Jailbrake и инсталација на игри на сите типови на PS4

- Jailbrake и инсталација на игри на сите типови на PS4 (FAT, SLIM, P...


600 МКД
или предлог цена
20 ное 22:14Jailbrake на сите типови на PS3 (FAT, SLIM, SUPER SLIM)

- Jailbrake и инсталација на игри по желба на сите типови на PS3 (FAT...


500 МКД
или предлог цена
20 ное 22:13Jailbrake и инсталирање на игри на USB на PS2 и PS2 SLIM

- Jailbrake и инсталација на игри на USB на PS2 и PS2 SLIM (Освен 900...


500 €
или предлог цена
20 ное 22:13Klipsch Synergy F3 USA 150W

Klipsch Synergy F3 USA Zvucnicite se izraboteni od visokokvaliteten m...


600 €
или предлог цена
20 ное 15:32JBL L80

PRODAVAM JBL L80 ZVUCNICI OD VISOKATA KLASA NA L SERIJATA NAJODBRANIT...


530 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
550 €
20 ное 10:51Nikon P900 83x opticki zoom / Никон П900

Се продава максимално зачуван Nikon P900 со 83х оптички зум, важи за ...


600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 €
20 ное 06:18Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni EQ Marantz , Technics , Genexxa 078 20...


1 €
или предлог цена
20 ное 00:33Prodavam Ecouton Audiolabor LQL 70 078 209 464

Prodavam Ecouton Audiolabor LQL 70 Fiksno 700 EU Ecouton Audiola...


700 €
или предлог цена
18 ное 20:31Najdobrite FIKSNO 078 209 464

Heco Superior 950 Fortissimo 👍 Allgemein • Hersteller: Heco • Mo...


1.200 €
или предлог цена
18 ное 20:25Prodavam 078 209 464

Go prodavam 20 EU 078 209 464


20 €
или предлог цена
16 ное 19:18Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464

Merak za slusanje i gledanje . Mnogu retki 078 209 464


1 €
или предлог цена
16 ное 19:17Major 67 UGF Ei NIS retro lambaski televizor

televizor 3000 радиотот најгоре 900 денари под него радиото продад...


3.000 МКД
или предлог цена
13 ное 18:02Се продава SONY фотоапарат

Се продава SONY фотоапарат


6.000 МКД
или предлог цена
13 ное 16:16Satelitska Antena

Se prodava satelitska antena od Total tv komlet so okce i drzac.


30 €
или предлог цена
12 ное 23:22**NOV** Android TV Box 4GB+32GB

Kontakt tel: 079264126 Viber / WhatsApp / Telegram Specifikacii: ...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.499 МКД
12 ное 20:43Rage 2 (Deluxe Edition) PS4

Se prodava Rage 2 (Deluxe Edition) za PlayStation 4 vo odlicna sostoj...


390 МКД
или предлог цена
12 ное 16:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам