Неготино
                   
1398 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Aprilija Skarabeo 2.300€

Aprilija skarabeo, 2007g. 15.000km, odlična sostojba 075 423 781


2.300 €
или предлог цена
26 мај 17:41Промовирано

Mercedes C200

Се продава Mercedes C200 CDI. Колата е во одлична состојба


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

25 мај 13:04Промовирано

Mecedes R350 4x4 automatik Se prodava brodot

Mecedes R350 4x4 automatik, 2006 god. 217000km, benzin, gražiran odli...


8.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

05 јун 13:00Промовирано

Opel Corsa 1.2 benz.plin

Opel Corsa 1.2 benzin/plin Registrirana cela godina Komplet servis ...


3.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 20:00Bandazi za Renault 16" 4x100

16" 4x100 aluminiumski bandazi so gumi komplet 4 bandazi


200 €
или предлог цена
Денес 19:32Челични бандажи со гуми 4x108

Челични Бандажи за Peugeot,Citroen


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 19:32Delovi za Renault Megane 2 1.5DCI 78kw

Delovi Renault Megane 2 1.5DCI 78kw 2005god Za podetalni informacii:...


1 €
или предлог цена
Денес 19:31Pezo expert 1.6 90 konja

Se prodava pezo expert 1,6 90 konja 2007 godina, Registrirano na fi...


4.700 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.900 €
Неготино

Комбиња

Денес 18:29ЗВУЧНИЦИ

Се продаваат пионир звучници. Pioneer TS-2150 200W 20cm


Денес 17:26MAN TGS 35.400 8x4 BB KIPER

Se prodava MAN TGS 35.400 8x4 BB 2011 godina 20m3 Servisiran, gumi...


42.000 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 14:56PEUGEOT 207 1.4 HDI FACELIFT 2009 STAKLO

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA PRVA BOJA KLIMA RABOTI EL.STAKLA CEN...


4.350 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:03VW Touran (Turan) 1.9 TDi 2010

Prodavam VW Touran 1.9 TDi HIGHLINE nivo na oprema Celosna servis...


7.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 13:00Hyundai Santa Fe !!!

Hyundai 2.0 84kw Poveke info na brojot: 075 435 522


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 11:50VOLVO KOMPLET TANDEM

SE PRODAVA KOMPLET TANDEM EURO 6 120M3 38 PALETI 730+820 REGI...


1 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Денес 11:35BMW 118d 2.0

Се продава БМВ 118д,колата е во одлична состојба редовно сервисирана ...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Неготино

Автомобили

Денес 11:14Opel Astra H 2.0i 16V Turbo (170 кс) Unikat

Podetalni informacii edinstveno na broevite 075660697 Igor 0757...


3.150 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.200 €
Неготино

Автомобили

Денес 09:23KIA PRO SEED 1.6 Info 078465141

Servisirana registrirana vo dobra sostojba


4.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 22:22  НОВ ОГЛАС

Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 20:15Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:15Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 20:15Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:15Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
Вчера 20:15Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
Вчера 20:15Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
Вчера 20:14FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
Вчера 20:14YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
Вчера 20:14Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
Вчера 20:14Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
Вчера 20:14Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
Вчера 20:13Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
Вчера 20:13Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
Вчера 20:13Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
Вчера 20:12Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
Вчера 20:12Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
Вчера 20:12Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
Вчера 20:12Продавам PEUGEOT PARTNER.

Продавам PEUGEOT PARTNER 1.9 2001 год . Не регистриран .


1.450 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.500 €
Неготино

Автомобили

Вчера 18:53Mitsubishi Outlander Теренец 4x4

Одлично сочувано теренско возило.Гаражирано со редовен сервис во овла...


6.900 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 16:11Peugeot 4007

Se prodava Peugeot 4007 Dzipot e maksimalno sochuvan Kompleten ser...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 15:45Honda CBR 250

Prodavam Honda CBR 250R vo odlicna sostojba, redovno garazirana, serv...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:10Honda NC Integra 700

Motorot e vo odlicna sostojba; novi gumi; nov lanec i sonca; nov akum...


6.500 €
или предлог цена
Вчера 12:33Iveco Trakker Kiper

Se prodava Iveco trakker 2007 - 4 osovinec - so 21 m3 sanduk; vo dobr...


39.500 €
или предлог цена
Неготино

Камиони

Вчера 12:33Vibratori za beton

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci CENA PO DOGOVO...


Вчера 12:07Motokultivator FREZA AKCIJA

Секакви Модели различна јачина Мотокултиваторот е со економичен бенз...


25.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:16Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам